Şimdi Ara

Efexor kullananlar.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Doktordan habersiz bu antidepresanı kullanıyorum. Bir sıkıntı olur mu?
    Efexor Xr 75mg (uzun salınımlı)
     Efexor kullananlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Doktorun başka bir ilacı vermiş ve sen o ilacın yanına doktordan habersiz efexor eklemişsen çok büyük sıkıntı olur. Çünkü ilaçlar birbirinin etkisini yok edebiliyorlar veya tersi olabiliyor.
    Peki arkadaşlar efexor kullanan var mı, varsa neden kullanıyor ve yanında başka bir ilaç kullanan var mı?
  • Hacı sanırım ben kullanıyorum ama doktor verdi. Güçlü bir anti depresan olduğunu söyledi ve gerçekte etkisi büyük;ama yan etkileri fazla ve ciddi bu yüzden doktor tavsiyesi dışında kullanma.
  • Ama Sauron her ilacın bir yan etkisi var. Yeni nesil ilaçlar bir önceki neslin yan etkilerinden arındırılmış ilaçlar yani eskileri kadar yan etkileri yüksek değil. Efexor bırakırken biraz zor oluyormuş o kadar bir de başlarken iç bulantısı yapıyormuş ama bende hiç yapmadı. Ben hiçbir şeye dikkatimi veremiyorum iş yerinde çok sıkıntı oluyor. Bu konuda bana yardımcı olsun yeter. Sen neden kullanıyorsun?
  • Kardeşim kafan mı kırık senin ? Habersiz kullandığın hap aspirin veya novalgin değil nörolojik bir hap kendi iyiliğin için bırak kullanmayı doktoruna danış

• Bağımlısı olma ihtimalin de olabilir ne diyeceksin? Doktorunla bir konuş derim
  • Hala kullanıyor musunuz?

• yaklaşık 15 yıl hem 150 hemde 75 mg olanını kullandım...

birkaç ay önce 150 mg olanını bıraktım 75 e düştüm ilaçla nereye kadar yaşayacaz ???

bu ilaç aşırı uyku yapar iştah açar kilo aldırır uzun süre kulanmamaya dikakt edin ...

ALLAH kimseyi bu ilaçlara mecbur bırakmasın ben çok çektim ...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.