Şimdi Ara

eet arkadaşlar herşeyin boş olduğunu gördüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar knight onlineyi bırakıyorum allah sizide göstersin her şey ama herşey bomboş yani eskiden bi item alıyodum gece uyuyamıyodum herşey adamı 62 ye kasıyodum sonra soyuluyodu nese daa bişi yazmaya gerek yok tüm knight online arklarıma ßß

• altı üstü bu bir oyun bu gözle bakmak lazım ko ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 2 Aralık 2006; 21:01:02 >
  • Gßß
  • en iyisini yapmışsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lownage -- 2 Aralık 2006; 21:01:39 >
  • kardeş soyuldu ama cafedekilere verdim onlar adama çevirir
  • quote:

Orjinalden alıntı: s.karahisar

altı üstü bu bir oyun bu gözle bakmak lazım ko ya

evet bencede kesinlikle mutlaka sakınlıkla
    ßß sana
    charını satacanmı?
  • cafeye verdim
  • Gercekden uzucu bir durum.Soylenebilcek fazla soz yok aslinda.Umarim senin icin en iyisi olur.Belkide knight i birakmana sebeb oldugu icin ilerde sevineceksin bu duruma.(Umarim boyle olur )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9090XWB -- 2 Aralık 2006; 21:05:05 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Priest_GaMeR

Gercekden uzucu bir durum.Soylenebilcek fazla soz yok aslinda.Umarim senin icin en iyisi olur.Belkide knight i birakmana sebeb oldugu icin ilerde sevineceksin bu duruma.(Umarim boyle olur )

bence de
  • inş
  • Günaydın arkadaşım . derin gaflet uykusundan uyanabildiğin için tebrikler. benim 2 sene oluyor . ban yersem bırakacam Attention!cenq gibi yapıorum ama cz de açmıyorum 3rd party tool ban yiyince bitecek
  • soyulmak kötü bi duygu
    isterse itemlerin beş para etmesin ama adama koyuyo :)
  • bundada vardır bi hayır
  • aramıza hg din aslında bi clubda biz kuralım koyu brakanlar için
  • ben soyulur veya banlanırsam baska bi online bi oyun var ona gecicem o oyunda 63 lwl charım en yuksek lwl 76 onu kasarım onda hilede yok pre de ama cok ıssız kimse yok sırf o yuzden knmıghta geri dondum
  • Herkezin sonu Hack
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.