G

Yüzbaşı
26 Kasım 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 43 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Alayım
Konu doğru yerde mi bilmiyorum ama burayı buldum en uygun

Vodafone'lu olup YEMEKSEPETI yazıp 6666'ya gönderebilecek bir yardımsever var mıdır acaba?

herhangi bir ücret kesilmiyoru
0534 2000001 numaralı hat var elimde arkadaşlar . böyle özel numaraları satanlar gördüm ama piyasasını bilmiyorum. ne kadara gider bu numara ?
tvs apache rtr 150'yi gözüme kestirdim. ilk vitesli motor deneyimim olcak daha önce scooter kullandım. şu an almak istiyorum ama hem fiyatlar kış gelmesine rağmen düşmedi hem de kışın motor kullanmak sıkıntılı mı bilmiyorum. bu yüzden tereddütte kaldım motorla geçen ilk kışım olacak çünkü. fiyatlar düşse bi nebze almak için bir sebebim olacak ama diğer konuda arkadaşın da dediği gibi nerdeyse yazın üstünde fiyatlar.

kışın motor kullanımı ve bu fiyat meselesi hakkında siz ne önerirsiniz. bu zamanlarda motor alınır mı?
beyler laptop alıcam ve bütçeye göre eleme yapa yapa alltaki ikisi arasında kaldım. dell in servisi çok övülüyor ama bu modellerin kasalarının sorunlu olduğu söyleniyor. msi'ın ise ne servisi hakkında ne de malzeme kalitesi hakkında pek bi fikrim yok. servisiyle ilgili bikaç şikayet gördüm nette o kadar.serviste sorun çıkmıcak gibiyse msi ı almaya niyetliyim aslında . siz hangisini tavsiye edersiniz ?

bir de ben elektro gitarı bilgisayara bağlayıp kayıt falan yapıyorum. bunların da ses kartı hakknda da pek bilgim yok. efekt programlarını açarak gecikmesiz kayıt yapılır mı bunlarda acaba ?

https://www.pcdepo.com/dell-inspiron-n5110-b43f45-8-gb-notebook-urun6645.html

http://www.pcdepo.com/page.php?act=urunDetay&urunID=7185&name=msi-cx640dx-658xtr-notebook&ref=akakce&v=1.36.1
kullanan veya bilen var mı ? ısınma sorunu veya aşırı dandik kasa gibi şeylerden çekiniyorum açıkçası. hiç bi yerde teşhir olarak da göremedim internetten alıcam direk

https://www.pcdepo.com/dell-inspiron-n5110-b43f45-8-gb-notebook-urun6645.html

ya da bu ayarda ve bu fiyat civarında laptop öneriniz varsa ?
Beyler boyle bi kirmizi sarap markasi varms. Kac tl bu bilen var mi?
beyler dealextreme den ürünü alırken kredi kartı nosunu falan girdikten sonra 3D Secure'a tıkladım. benim bildiğim 3D secure 'a tıklayınca yeni pencere açılır ordan bankaya bağlanıp ödeme yaparsın ama pencere falan açılmadı ve ödeme o şekilde tamamlandı. hesaba baktım para çekilmiş ama dealextreme'de hala payment processing yazıyo. şu an "payment processing" yazması normal mi yoksa bi sorun mu var?

ilk kez bu siteden alış veriş yaptığım için bilgim yok
Beyler D&R Saturn ve Teknosa da bi alana bi bedava var guitar hero larda. yani 520 lira lık bu seti 2 kişi 260' ar koyarak alabiliriz. ben almaya niyetliyim istanbul veya bursadan almak isteyen bi arkadaş varsa beraber alabilirz. ya da başka bi ilden havaleyle para alımı ve kargoyla setin gönderimi şeklinde halledebiliriz
Beyler D&R Saturn ve Teknosa da bi alana bi bedava var guitar hero larda. yani 520 lira lık bu seti 2 kişi 260' ar koyarak alabiliriz. ben almaya niyetliyim istanbul veya bursadan almak isteyen bi arkadaş varsa beraber alabilirz. ya da başka bi ilden havaleyle para alımı ve kargoyla setin gönderimi şeklinde halledebiliriz. konuyu tam olarak kapsayan bi forum olmayınca Konu Dışı'na uygun gördüm
Hakkında
Hakkımda:
71259312DCB145A19176DCC97D24F873.jpg
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.148
İkinci El Bölümü Mesajları: 33
Konularının görüntülenme sayısı: 51.677 (Bu ay: 183)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 75 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.