Şimdi Ara

editt (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
858
Cevap
58
Favori
61.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Coutinho

Florida icin iftar vakti, herkese bol neseli gunler. Bana iyi uykular.

Gren card için bankada 10 milyar mı göstermek lazım kardeşim
  • Coutinho kullanıcısına yanıt
    sorma ya zencilerin arasına yolladı benim şerefsiz şirket
    çok zorluk çektim patron falan bahşişlerimi çaldı falan ama ona rağmen rezilliğe değdi
    Ny daki festivalde baltimore dan geldim deyince ora nere diyodu adamlar
  • Tampa'ya yakın mısın hocam? Çalıştığım şirketin merkezi orada ve ilk yarı olmasa da, 2017'nin ikinci yarısında bazı eğitimlere gideceğim orada. "Geldiğinde boş vaktinde şunu mutlaka yap" diyeceğin şeyler var mıdır?

Teşekkürler,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLoser1

çok zorluk çektim patron falan bahşişlerimi çaldı falan ama ona rağmen rezilliğe değdi

doğru hatırlıyorsam otel tarzı bir yerde çalışan vardı =) sendin galiba

• hocam havacılık okulu vardı çok ünlü adını tam bilmiyorum.Belki sen biliyorsundur.Bide üniversitede eğitim fiyatları nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: TITAN291

quote:

Orijinalden alıntı: TheLoser1

doğru hatırlıyorsam otel tarzı bir yerde çalışan vardı =) sendin galiba

aynen bendim konum vardı

• orda da mı kızlar teklif ediyor..
  • Sorum yok ama sakın geri dönme buralarda işler çok karışık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ertugrulds

Ordaki insanlar hidayet türkoglu hakkinda ne düşünüyorlar,

hocam ben nba macina gidip telefonda 2048 oynadim sikintidan. kiz arkadasim resmen mal misin a*k dedi napayim arkadas sevmiyorum basketbolu :/ yani cok yanlis kisiye soruyorsun bu soruyu :) Ama bi amerikali ile soccer muhabbeti yaptigimiz zaman emre mor'u soruyorlar ilk olarak ve arda turan :)

Orta sahadan giren 3lükler
    olmadık hareketlerle yapılan smaçlar
    show amaçlı basketler
    sen amerikaya gitmişsin ama amerikali olamamamışşın genç
    nba sevmeyeni zaten amerikaya almamaları lazim :)

şaka şaka
    takılmana bak :)

• Adam ucmus iyi bisey olunca ucurun hemen

• Gökhan G. kullanıcısına yanıt
    olabilecek ufak hatalar hocam bunlar. Karşıdaki kişi anladığı için sorun olacağını sanmıyorum. Pek umrumda değil zira Artık amerikadan vazgeçtim.

• Coutinho kullanıcısına yanıt
    Cidden Florida'nın havasını solumuşsunuz. Oğlum Türkiye'deyiz, vat is yor neym diyen ülkede. Neyin sosyalliğinden bahsediyorsun?

• AMA YETER LAN YETER ÇILDIRICAM NE GÜZEL YAZIYORDU ADAM ... 15 GÜN DIŞARIDA YATAN ARKADAŞ VARDI 2 GÜN KALA ONUDA BANLAMIŞTINIZ BLACK FRİDAY MÜHENDİS MURATI DA BANLADINIZ ŞİMDİ DE ADAM ÇOK GÜZEL YAZIYOR DU YİNE NE BULDUNUZ !!!!
  • Adam neden banlanmış anlamadım. Klozete nasıl mıçılır konusu bile bu forumda yer bulmuşken burada faydalı bir konu açılmış ama adam banlanmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B_O_S_S -- 8 Şubat 2017; 15:55:3 >
  • badem bıyıklı mod mu aldılar naptılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamsonasty

quote:

Orijinalden alıntı: sessizliğim

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: disci2017

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Areyouradyo

Bizim ülkeye bakıp guluyormusunuz

Ben degil, bazen arkadaslara bizim ulkeyi anlattigim zaman gozlerinden yas akana kadar guluyorlar. Mesela arkadaslarla toplanip cim sahada mac yapmamiz icin halisaha'ya saatlik 100 TL verdigimizi anlatinca bayaa bi gulduler, adana'da hava cok sicak diye gunese ates eden adami anlatinca da gulduler :p daha neler neler...

sadece kötü yanlarını anlatmıyorsundur umarım.

bana iyi bir yan soyle hocam gidip anlatayim, ben de onlarin karsisinda gulebileyim :)

Sağlık hizmetlerini ve bankacılık hizmetlerini anlatıp homeless durumlarına gülebilirsin eğer çok lazımsa

Onlarin homeless'i bizim fakirimizden daha mutlu hayat suruyor buna inanabilirsin :) Saglik hizmetinin neyini anlatayim? 2017 yilina gelindigi halde hala adam akilli randevu sisteminin oturtulamadigini mi? Yoksa randevu almak icin randevu almayi mi? (Gecen fatih portakal'i izlerken gordum)

bankacilik olarak ne var?

Buna verilecek çok fazla cevap var ama anlatacak enerjim yok, merak ediyorsan kendin araştırabilirsin

(cevap veremedi)

Aferin, düşünce mastürbasyonuna devam et. Bu yüzden cevap yazmaya değmezsiniz, asla sağlıklı bir tartışma yapma yeteneğiniz yok, illa ortada bir rekabet olacak. Benim de bu saçmalıklara enerjim yok. Kaldı ki Amerika her açıdan Türkiye'den üstün olsa siz ne kazanacaksınız da bu kadar kraldan çok kralcısınız? Bu kadar boş adamlar olduğunuz için de benim de az da olsa Türkiye'nin daha iyi olduğu alanları göstermeye çalışmamın bir faydası olmaz.

Aferin aynen böyle devam

cevap vermeyecektim de ben de senin gibi yapmayayım dedim. Tartışma yeteneği olmayan ben olayım hadi tamam şimdide tartışma yeteneği olan sana bakalım. Biraz empati kurdurtcam sana kusura bakma

Biriyle bir şey tartışıyorsun ve adam sana Amerika'nın sağlık ve bankacılık sistemlerinin kötü olduğunu söylüyor. Sen ona Sağlık sistemlerinin kendi fikrince neden kötü olmadığını açıklıyorsun. Sonra adama soruyorsun ''bankacılıkta kötü olan ne var?''
    Ve şöyle bir cevap geliyor ''çok cevap var ama onlotocok önerjim yok''

Bana yanlış geliyor. Tartışma yeteneğim yok sanırım o yüzden

• ahahahahhaahhaflkjsdlgkjsdlşjasşlgkjşa yarıldım
  • forum kurallarında yurtdışında yaşamak veya yaşadığınız yer hakkında konu açıp soruları cevaplamak ban sebebidir diye bir madde mi var beyler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hysteria_ -- 8 Şubat 2017; 16:27:31 >
  • konu sahibi niye banlandı, böyle yurtdışı konularını seven biriyim, kime niye batıyor bu konular ?????????
  • Geçmiş olsun
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.