Şimdi Ara

Edirne İl Jandarma Komutanlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
9.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 349. Kısa dönem askerligi Edirne İl Jandarma çıkanlar buraya yazsın.

Eğitiminiz benim bulunduğum ilçe jandarma karakolunda yapılacak.

Çok şanslı oldugunuzu söyleyebilirim. Ailelerinizin ve sevdiklerinizin ici rahat olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 54'üncü Mknz. P. Tug. Loj. Des. K.lığı Shr. Hiz. Bl. K.lığı EDİRNE

Burası nedir tam anlamadım merkezdemidir? Veya sonra edirne ilçelere dağıtım yapılırmı?
  • Şimdilik sadece ben varım gibi gözüküyor forumdan. Hepimizin icini rahatlatdın gecenin bu vakti :)

• quote:

Orijinalden alıntı: headsurfer

349. Kısa dönem askerligi Edirne İl Jandarma çıkanlar buraya yazsın.

Eğitiminiz benim bulunduğum ilçe jandarma karakolunda yapılacak.

Çok şanslı oldugunuzu söyleyebilirim. Ailelerinizin ve sevdiklerinizin ici rahat olsun.

il jandarma komutanlığı edirne merkez çıktı kısa dönem er
  • edirne il jandarma kısa dönem benim de
  • Kuvveti : Jandarma Genel Komutanlığı
    Sınıfı : Jandarma
    Statüsü : Kısa Dönem Er
    İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi: İL J.K.LIĞI/EDİRNE
    - EDİRNE
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri : İL J.K.LIĞI/EDİRNE
    EDİRNE
  • Tamam arkadaslar. Edirne İl Jandarma Komutanlığı yazanlar %90 ihtimal benim bulunduğum ilçe jandarma Komutanlığı'nda acemiliği tamamlayıp il ve ilçe jandarma karakollarına dağılacak. Gittiğiniz ilçede 6-7 tane en az acemi birliğinden devreniz olacak. Böyle kebap askerlik yok yani :)

Suloglu ilçe jandarma karakolu'na gelirseniz beni bulun İhsan onbaşı :)

54. Mekanize Tugay çıkan arkadas senin tugayda edinenin suloglu ilçesinde ve benim bulunduğum karakola 500 metre uzaklıkta. Jandarma kadar rahat değil piyade ama doğudan iyidir :)

• Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi İL J.K.LIĞI/EDİRNE
    - EDİRNE
    İlk Katılışını Yapacağı Tarih 12 Aralık 2012
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri İL J.K.LIĞI/EDİRNE
    EDİRNE

benimde edirne çıktı hayırlısı artık ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyrazed

54'üncü Mknz. P. Tug. Loj. Des. K.lığı Shr. Hiz. Bl. K.lığı EDİRNE

Burası nedir tam anlamadım merkezdemidir? Veya sonra edirne ilçelere dağıtım yapılırmı?

Suloglunda tugay kardeş dağıtım olmaz

• Beyler sehir Merkezindeki il jandarma Karakolu'na teslim olacaksınız soyun deyip size bir valiz verecekler(düzgün bir iccamasiri giyin pembe giyen biri vardı dalga konusu olmuştu :)) ve kamuflaj giymenizi isteyecekler. Orda askerlik başlayacak zaten botları kamuflajları küçük/büyük gelenler orada birbiriyle degisip olduğu kadarıyla eğitim icin ilçe jandarma Karakoluna gönderilecekler. Traş olmadan gelenler 1 gun il merkezde kalır o yüzden trasli gelin ve gec katılmayın arkadaslarınıza.

Eğitiminiz suloglu ilçe jandarma Karakolu'nda olursa gece cavusu ihsanı yani beni bulun. Sabahları büyük ihtimal sizi ben kaldıracağım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: headsurfer

Beyler sehir Merkezindeki il jandarma Karakolu'na teslim olacaksınız soyun deyip size bir valiz verecekler(düzgün bir iccamasiri giyin pembe giyen biri vardı dalga konusu olmuştu :)) ve kamuflaj giymenizi isteyecekler. Orda askerlik başlayacak zaten botları kamuflajları küçük/büyük gelenler orada birbiriyle degisip olduğu kadarıyla eğitim icin ilçe jandarma Karakoluna gönderilecekler. Traş olmadan gelenler 1 gun il merkezde kalır o yüzden trasli gelin ve gec katılmayın arkadaslarınıza.

Eğitiminiz suloglu ilçe jandarma Karakolu'nda olursa gece cavusu ihsanı yani beni bulun. Sabahları büyük ihtimal sizi ben kaldıracağım :)

benim acemilik de usta da edirne il jandarma
    şimdi burada eğitim filan nasıl telefon kullanma durumu nedir gelince ne yapmamızı önerirsiniz veya neler yapmamalıyız kısaca bulunduğunuz yer hakkında bilgi verirseniz ferahlatıcı olur

• İhsan Çavuş verdiğin bilgiler için teşekkürler. Yüreğimize su serptin... Gelirken özellikle almamız gerekn bişey var mıdır ?
  • acemiliginiz kesin olarak suloglunda. 110 kisa donem asker nasil sigacak, heralde ihsanlarin kogusu size verirler. Boluk komutaniniz gorup goreblecegnz en iyi rutbeli olack. Ercan usttegmen. Comelip kalkmaya hazirlikli olun telfn gotrn en kralindan. Teslim olurken valizin altina koyun sikinti olmaz

• ihsan çavuş içimiz ferahladı çok sağol.
  • Beyler cep telefonunuzu getirin fakat acemi birliğine geldiğinizde komutanlara teslim edin. Edirneye yakin olup yemin torenine ailesi gelecekler yemin toreninde de getirtebilirsiniz. Usta birliğine teslim olurken teslim etmezsiniz.

Acemi birliğiniz benim bulunduğum Suloglu ilçe jandarma Karakolu'nda olacak fakat siz Edirne il jandarma Karakolu'na teslim olacaksınız. Oradan araçlarla sizi bizim karakola getirecekler.

Tek sıkıntı karakol 110 kisi icin ufak biz acemiliği 60 kisi yapmıştık ve idealdi. 110 kisi yemek, kantin ve tuvalette ufak tefek sıkıntılar olacaktır fakat en şanslılardan oldugunuzu unutmayın.

Hepinizi bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: akhtar

acemiliginiz kesin olarak suloglunda. 110 kisa donem asker nasil sigacak, heralde ihsanlarin kogusu size verirler. Boluk komutaniniz gorup goreblecegnz en iyi rutbeli olack. Ercan usttegmen. Comelip kalkmaya hazirlikli olun telfn gotrn en kralindan. Teslim olurken valizin altina koyun sikinti olmaz

Ercan üsteğmen olacağı kesinlesti mi?

• benim kardeşimde edirne il jandarmaya düştü , çarşı izninde falan sıkıntı oluyor mu ? biz istanbul'da olduğumuzdan pazar günü çarşı izni olduğunda ziyarete gelmek istiyoruz
  • Edirne Otogardan birliğe ulaşımı nasıl yapmalıyız... Bilgi verebilir misiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: arapselcuk

Edirne Otogardan birliğe ulaşımı nasıl yapmalıyız... Bilgi verebilir misiniz..

sabah 9 a kadar otogar jandarmadayim, daha sonra dgr kisa donem arkadaslar var aksama kadar. Inince Ugrayin yardimci oluruz

• quote:

Orijinalden alıntı: WaLLkHaN1905

benim kardeşimde edirne il jandarmaya düştü , çarşı izninde falan sıkıntı oluyor mu ? biz istanbul'da olduğumuzdan pazar günü çarşı izni olduğunda ziyarete gelmek istiyoruz

Acemi birliğinde 21 gun çarşı yok daha sonra gideceği ilçe karakolu belli olunca 15 günde bir çarşıya çıkar sorun olmaz ama bazı ilçeler Edirne merkeze uzak ve o yüzden çarşıları kendi ilçelerinde oluyor(kesan, enez vb.) fakat her zaman olmasa da cuma akşamları anne, baba veya evli kardeş gelirse hafta sonu 2 gun evci iznine çıkarabilir. Yemin töreninde kesinlikle yapın.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.