Şimdi Ara

Edirne İl Jandarma Komutanlığı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
9.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Benim de acemilik kastamonu, ardından Edirne il merkez komutanlığı, devreyiz yani.

Edirne konusunda çok bir bilgi bulamadım. Kesin ilçelere dağıtım olacak mı, olacaksa neye göre olacak?
    İl merkezde mi kalmak iyidir yoksa ilçeler mi?

Dağıtım yapılabilecek kaç adet karakol var acaba?
    Ayrıca ben de ikinci gruptayım, 18 aralık kastamonu teslimden sonra kaç gün sonra ocağın kaçında yemin töreni olacak?
    Ona göre bilet almak iyi olabilir.

Ankaradayım ben bu arada.

Meslek makina müh.
  • @bugrasahin58 @yenteli @onurdoganps3 bende sizin gibi 18 aralık kastamonu acemi usta edine il jandarma ...özelden haberleşelim..
  • 353.Dönem Kısa Dönem Er

Acemi: 5.J.EĞT.A.K.LIGI KASTAMONU

USTA:İL J.K.LIGI EDİRNE

CELP GRUBU: 2. Dönem

ankaradan ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06oki06 -- 6 Kasım 2013; 14:23:37 >
  • bayaa bi kişi olduk, büyük ihtimal kastamonuda aynı koğuşa verirler bizi yine de gitmeden haberleşelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rkmaster

@bugrasahin58 @yenteli @onurdoganps3 bende sizin gibi 18 aralık kastamonu acemi usta edine il jandarma ...özelden haberleşelim..

Arkadaşlar benimde İlk Önce Kastamonu Ustada Edirne İl Jandarma paslaşalım :)
  • herkese mesaj attım ama görmeyenler içinhttps://www.facebook.com/reva.kurt ekleyi devreler : )
  • 353.Dönem Kısa Dönem Er

CELP GRUBU: 2. Dönem 16-18 ARALIK

İstanbul'dan meslek avukat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jorgegoko

353.Dönem Kısa Dönem Er

CELP GRUBU: 2. Dönem 16-18 ARALIK

İstanbul'dan meslek avukat.

Devrem Senide Aramıza bekleriz bizimle aynısın.
  • ARKADAŞLAR BENDE AYNI DURUMDAYIM. 18 ARALIK KASTAMONU, DAHA SONRA EDİRNE JANDARMA :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nurullahbingol

ARKADAŞLAR BENDE AYNI DURUMDAYIM. 18 ARALIK KASTAMONU, DAHA SONRA EDİRNE JANDARMA :)

sende hoşgeldin nurullah. hayırlı olsun.
  • Aralıkta gidecek olanlar için sülüs ne zaman verilmeye başlanacak, son gün ne zaman acaba bilgisi olan var mı?
  • Acemilik Kastamonu usta Edirne Jandarma olan arkadaşlar merhaba,

Ben sülüsü bugün aldım. 18.12.2013 saat 10.00'a kadar teslim. Teslim saatiyle ilgili sürekli uyardılar geç kalma tarzında albayına kadar herkes.
    İstanbul'dan geçeceğim Kastamonu'ya uçakla yalnızca 13.20 de olduğundan 17'sinde gidip ertesi gün sıkıntısız teslim olmayı düşündüm.

Sizler ne yapacaksınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jorgegoko -- 2 Aralık 2013; 16:52:54 >
  • Beni biliyosun 18 inde gidicem ben 13:20 uçağında olucam sülüsü verdiler 18 Aralık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jorgegoko

Acemilik Kastamonu usta Edirne Jandarma olan arkadaşlar merhaba,

Ben sülüsü bugün aldım. 18.12.2013 saat 10.00'a kadar teslim. Teslim saatiyle ilgili sürekli uyardılar geç kalma tarzında albayına kadar herkes.
    İstanbul'dan geçeceğim Kastamonu'ya uçakla yalnızca 13.20 de olduğundan 17'sinde gidip ertesi gün sıkıntısız teslim olmayı düşündüm.

Sizler ne yapacaksınız?

Devrem sıkıntı yok 17 si İstanbuldan gidip Aynı aksamda teslim olacaz..
  • 10 gün sonra Kastamonu, oradan da Edirne Jandarma komutanlığına gidiyorum. kısa dönem olarak :) Teslim olurken valize neler alayım arkadaşlar?
  • Ağustos 2014 celbi için benim acemilik Kastamonu, usta birliği Edirne İl Jandarma çıktı. 17-19 Eylül sevk tarihi diyor. Rahat diyorlar Edirne için gidip görcez bakalım.
  • 2016 Kasım celbi, Acemi ve Usta Edirne İl Jandarma Komutanlığı (kısa dönem) çıktı. Bilgi alabilir miyiz burası hakkında acaba?
  • Edirne İl Jandarma hakkında bilgi verebilecek arkadaşlar var mı? Konuyu tekrar hortlatayım
  • Merhaba benimde acemi usta birliği her ikiside edirne merkez kısa dönem jandarma çıktı. Hazır konu hortladı 😂 sizin kısa uzun tam olarak nedir tanışalım yardimlasiriz benim 2.celp dönemi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edirne il jandarma çıkan bana ulaşabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.