Şimdi Ara

Edifier Kullanıcıları Topluluğu (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.128
Cevap
36
Favori
120.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • odun gibi çalıyor sistemleri etmeyecek paralara satıyorlar.
  • Edifier R2000DB Hi-fi aktif hoparlör satılıktır.
    sıfırdır.
    Bluetooth ve optik giriş DAC mevcuttur.

2730 modelinden sonra çıkmış daha güncel modeldir.
    Daha yeni modeldir.
    Kasa estetiktir.
    Ve sıfırdır.

http://www.edifier.com/int/en/speakers/r2000db-bookshelf-bluetooth-optical-rca

test videosu
    https://www.youtube.com/watch?v=2FXyG42hy3M

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOKMENM -- 6 Nisan 2017; 11:26:12 >

• arkadaşlar Edifier DA5000PRO 5+1 temiz sisteme 500 TL verilir mi? 6-7 senelik sistem sınırım bu fiyata alınır mı yoksa üzerine ekleyerek R2700 mi tercih etmeli ,kararsız kaldım .
  • edifier r1700bt edifier c2xd hangisi daha üstün ses diğer konularda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok mu kimse
  • Amaç sadece müzik ise R2700 tercih etmek daha mantıklı olacaktır bence bu iş için üretilen bir model, Ama aynı zamanda oyun oynayan ve film izleyen biriyseniz kesinlikle Da5000 derim bir zamanlar çok istemiştim almayı ama bütçem yeterli değildi bende 7-8 sene önce kadar Edifier X600 almıştım şuan ikinci el fiyatı o zaman sıfır aldığım fiyatın yaklaşık iki katı durumda, Soruna dönecek olursak bence 500TL kesinlikle vermeye değer temiz sorunsuz bir ürün ise
  • cihan85 kullanıcısına yanıt
    R2000db al.

Yeni aldım amazon fiyatıyla satarım.

Sıfır ürün.

• r2000db ile r2730db arasında ki fark nedir?
  • Arkadaşlar Merhaba..

EDIFIER S330D ile Z623 arasında kaldım.. Müzik sistemlerinden pek anlamadığım için araştırma yolu ile bazı bilgilere ulaşmaya çalışıyorum.. S330D nin 72W RMS gücü var iken Z623 ün 200W olması ,logitech i daha mı iyi kılıyor ? Açıkçası hangi sistem daha temiz ,kaliteli ve iyi ise onu almak istiyorum..

Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Teşekkür ederim..
  • Hocam W ses çıkış gücünü temsil ediyor yani ne kadar yüksek ise o kadar kalitelidir demek değil bu Z623 oyun ve film konusunda daha iyi performans sunabilir logitech genelde bu konularda iyidir lakin işin içine müzik girince Edifier kesinlikle çok daha üstün bir markadır, Ben olsam tereddüt etmeden S330D alırdım.
  • Edifier varken Logitechin adını anmak çok büyük hata olur kardeşim.

Amaca uygun olması açısından seni aydınlatayım;

Watt değerlerine göre söyleyeyim 145W RMS Edifier S530DB sözde 200W RMS olan Logitech Z623 ten ses gücü ve kalitesi olarak en az 2 gömlek üstündür. Bzzat her iki sistemi yanyana koyup aynı kaynak ile test ettim.

Müzik Film ve Oyunda Edifier S330D sizi ziyadesi ile memnun eder. 2. bir sistem alma lüzumu duymazsınız. Kaliteli malzeme ve evladiyelik bir ürün sahibi olursunuz.
    Logitech tarafında ise THX sertifikası ile destekli Film ve Oyunlarda başarılı sonuçlar elde edersniz ama müziklerde sizi ziyadesiyle üzer, Watt değerleri şişirilmiş bir sistem ile kayıpların farkında olmadan bass seslere boğulur bide övünürsünüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtayfur83 -- 10 Nisan 2017; 10:39:21 >

• GOKMENM G kullanıcısına yanıt
    fiyat?
  • S330D ile beni de ekleyebilirsiniz.
  • Arkadaşlar 2+1 alacağım bilgisayarda kullanmak için 2. El bir edifier x600 buldum nasıldır memnun eder mi ?

Tek kafama takılan kumandasının olmaması çünkü bubtarz sistemlerde Kuman'da büyük kolaylık sağlıyor

• quatrros kullanıcısına yanıt
    7 Senedir kullanıyorum ve tek eksiğinin kumanda olduğunu yazabilirim sana gerçi o zamanlar o fiyat aralığında kumandalı üründe pek yoktu bu ürünün ses kalitesi ise fiyatının çok çok üzerinde emin olabilirsin gönül rahatlığı ile tavsiye ederim kaçırma bence sorunsuz bir ürünse
  • Ben de bugün bir tane edifier m3300sf aldım ,şu an kargoda gelsin değerlendiririm ,evde zaten Hı-fi sistem var bunu sadece masaüstü bilgisayarda kullanacağım

X600 alacaktım ama Kuman'da olmaması büyük handikap m3300sf yi daha uygun fiyata bulunca onu aldım umarım memnun kalırım

• quatrros kullanıcısına yanıt
    Buda iyidir güle güle kullan pişman etmez
  • Edifier m3300sf aldım ben de ses detaylı berrak ve güzel ama bass çok zayıf daha önceki creative sbs370 in bası bundan çok daha iyiydi

• Edifier S760D gelmedi gelemedi gelemiyor hala...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.