Şimdi Ara

Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler (314. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.881
Cevap
195
Favori
286.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, deebot 950 robotum var. Bugün odalara gondermeye çalıştığımda robotun haritada görünmedigini fark ettim ve temizkik icin gindersigimde tekrar haritayi sifirlamaya çalışıyor
    Ne yapabilirim bilgisi olan var mi acaba.

Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba , Benım EV ile başlayan ürünüm 2 gün önce Cancel item export yazısı ile güncellendi. Satıcı ile görüştüm ben düzelttim her hangi bir sıkıntı kalmadı dedi bana da. Ev ile başlayan benim istasyon. Gelişmeleri buraya yazabilirseniz sevinirim Aynı durum benım de başımdan geçecek belli ki.

• Aliexpress de n9+ satışa çıkmış 760 dolar diyor gümrük dahil mi bilmiyorumZ
  • bayramtrn kullanıcısına yanıt
    Hocam öyle yapmasınlar iş sonra kötü yerlere gidiyor, olacak iş olmuyor. Siz gerçek değerini beyan edip satıcı ile gümrük ödemesi konusunda anlaşın. Aynısı başıma geldi kendim gidip işlemleri yapmak zorunda kaldım. Hala bir arkadaşımız ürününü gümrükten alamadı. Marca da bırakmayın, onlar da sahtekarlık yapıyor, olan sizin ürüne ya da paraya oluyor. Siz satıcıya şöyle söyleyin, ben sahtekarlık yapmak istemiyorum. Gerçek değerinden beyan edelim neyse vergisi ortak olarak ödeyelim şeklinde söyleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZevkiSefa -- 3 Mayıs 2021; 16:13:6 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mytn kullanıcısına yanıt

robottu üzerindeki kırmızı tuştan kapatım yuvanın 1 metre civarına koyup 5dk kapalı kaldıktan sonra açıp yuvaya gönderin daha önce kayıtlı olan haritayı geri getirir.

Anlarlarsa evrakta sahtecilikten işlem yaparlar.

Valla hocam inşallah sıkıntısız bir şekil de alırsınız ürünü. Bende aynı şekil de bekliyorum şu an da. Benim en son EV ile başlayan takip numarasın da Cancel item export güncellemesi yaptı. İade edildi şeklin de. MARC la görüştüm düzeltme yaptım sıkıntı yok dedı 3 gün önce. Sizden ricam bir durum olursa bildirebilirseniz bende önlemimi alabileyim. Bir de ben T8 almıştım. Daha sonra T9 ile değişim sağlattım. Bir miktar para verdim bu değişimi sağlarken. MARC bu ödediğim miktar üzerinden İstasyonu yolladı. O miktarı isterlerse yollayabilirim. Belki öyle geçiş sağlayabilirim diye düşündüm. Diğer türlü tek sefer de ödemiştim çünkü istasyon ve makinayı. Böyle 2 ye ayrılmış gibi oldu. Gümrük de işlemlerini halleden insanlar da var. Bilmiyorum ben nasıl yaparım Farkı şehir olması bir şey ifade etmiyor sanırım. Gümrük de çıkacak ücret de muamma...

• merhabalar robotun fişini çıkartmıştık bugün geri taktık yeni alan algılandı dedi eski harita başlangıca gelmiyor. kayıtlı haritalarda görüyorum oysa fakat o haritayı kullanmıyor.

yeni harita olmadan eski haritamı nasıl aktif edebilirim

edit: haritayı aktif ettim. Harita üzerinden bir odayı seçtiğimde locating diyor ardından yeni harita oluşturmaya başlıyor bunu nasıl düzeltebilirim

edit2: ilk temizlik için bulunduğu yerden farklı bir odaya göndermek istiyordum. Önce bulunduğu odayı temizle dedim. temizliğe başladıktan sonra düzeldi

iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maoch -- 6 Mayıs 2021; 16:28:13 >
  • maoch M kullanıcısına yanıt
    Uzun süre fiş çıkık kaydıysa 3-4 saat şarj edin mutlaka

• @Hepsirobot Ali Tan bey merhaba. Şehir değişikliği, işte yaşanan sorunlar vs derken bayadır forumu takip edemiyordum.

Öncelikle web siteniz hayırlı olsun. Sizin adınıza çok sevindim. Her zaman bilgi ve deneyimlerinizi paylaşıyorsunuz saolsun.

Ben 1 yılı aşkın bir süredir Ozmo 920 kullanıyorum ve çok memnunum. Şimdi bir arkadaşım benden robot önerisi istedi.

Evinde çok halı yok, 120-130 m2 civarı bir eve sahip. Silme özelliklerine de sahip bir model istiyor. Forumun son 30-40 sayfasını okudum. N79 modelini gördüm. Ama şu anda satışı yok.

Bütçesi 4000 TL civarında. Şu anda 4750 liraya Ozmo 950 var. Biraz baktığımda 4000 TL'ye 360 S9 var. Bir de Proscenic M8 Pro var 4650 liraya.

Proscenic hakkında yorumlarınızı alabilir miyim? Hiç uğraşmayıp arkadaş bütçesini artırabilirse Ozmo 950 mi alsın ne önerirsiniz?

• sezarim kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Proscenic M8Pro iyi bir cihaz, 360 S9 da. Keşke M3Max olsa ama getirmiyorlar artık.

MopPro veya Dreme D9 da alabilir, makul cihazlar. O fiyat civarına Roborock S6Pure da bulabilir, o da güzel ve uygulaması kolay bir cihaz.

Güzel dilekleriniz için ayrıca teşekkür ederim.

SAygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 6 Mayıs 2021; 16:42:46 >
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Öncelikle hızlı yanıtınız için teşekkür ederim. Extra halı gerekmiyorsa ile neyi kastettiğinizi tam olarak anlayamadım kusura bakmayın.

MopPro ve Dreme D9'da harita kaydetme ve haritadan alan seçip gönderme özellikleri vardı değil mi?

Bir de Proscenic için otomatik boşaltma haznesinde İrobot gibi herhangi bir torba vs var mı? Yoksa dolunca çöpe boşaltılan bir sistem mi var?

Kendim içinde bir şey sormak istiyorum. Ozmo 920'nin öndeki tekerleğini çıkarırken tekerleği tutan pimli parçalardan birini kırdım maalesef. Elinizde var mı? Varsa ücreti hakkında özelden bilgi alabilir miyim?

Hatalı yazmışım, sildim, özür dilerim.

MopPro ve Dreame ürünlerinde bu özellikler var.

Proscenic kilitli kağıt torbalı, iRobot gibi. Aynı cihaz Lydsto R1, Viomi V9 ve Roidmi EvePlus adı ile satılıyor çok az kozmetik farklar ile.

Ozmo ön tekerlek yedekleri geliyor, yolda. Haber veririm.

• Robot süpürge ailesine Ecovacs Deebot T9 AIVI yi alarak katıldım. Cihaz çok kaliteli ve sağlam görünüyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Hatalı yazmışım, sildim, özür dilerim.

MopPro ve Dreame ürünlerinde bu özellikler var.

Proscenic kilitli kağıt torbalı, iRobot gibi. Aynı cihaz Lydsto R1, Viomi V9 ve Roidmi EvePlus adı ile satılıyor çok az kozmetik farklar ile.

Ozmo ön tekerlek yedekleri geliyor, yolda. Haber veririm.

Estağfurullah ne demek. Tekerlek için haber bekliyor olacağım.

Siz hangisini seçerdiniz moppro mu yoksa dreame d9 mu?

Malzeme kalitesi ve sorun çıkarma açısından cevaplarsanız sevinirim.

Servis sorununa bir şey diyemem, hepsinin altyapısı hemen hemen aynı.
    D9 daha yeni görünüyor.
  • sürç-i lisan S kullanıcısına yanıt
    Hayırlı uğurlu olsun. Ana fırçalar fırçasız galiba ama çift sanırım?

• ZevkiSefa kullanıcısına yanıt

Çok sağ olunuz. Ana fırça çift ve İrobot un patentinde olan bir teknolojidir. Ana fırçalar silikon ve uzun ömürlüdür. Özellikle saç dolanması çok az olur. Ana fırçalar birbirinin tersine dönüyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sürç-i lisan -- 6 Mayıs 2021; 22:54:37 >
  • Neden seçtiğim alan dışına gidiyor?

• 
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.