Şimdi Ara

Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler (313. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.881
Cevap
195
Favori
286.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Benim de hala gelmedi. EV ile başlayan takip her gün güncelleme alıyor oraya geldi buraya geldi vb gibi. Ama JNT ile başlayan kargo takibi ''The express being scanned,sorting'' Sadece bunu yazdı ve hala 1 haftadır bir güncelleme olmadı. 2 sini de aynı anda verdi kargoya ama böyle bir durum oluştu. Bir de nasıl bir sorun oluştu acaba ? Ülkemize gelmekte mi problem yaşandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChieF06 -- 27 Nisan 2021; 12:31:56 >
  • bayramtrn kullanıcısına yanıt

Aynı takip numaraları ile bende takip halindeyim. İstasyon ve Cihazı ayrı ayrı verdi. Sebebi ise gümrükte sıkıntı çıkarıyorlar ondan dolayı ayrı ayrı veriyorum dedi. Biraz önce konuştum Satıcı ile ürünler uçuş için bekliyor dedi banada. Bakalım ne olacak ilerleyen günler de.

• Çin'de yedek parça fiyatlarına bugün yeniden zam geldi - en basitinden artık tek bir tekerlek ünitesi 500TL civarına geliyor buraya. Orijinal Ecovacs fanlar 400 TLyi geçti.

Robotları ucuza alıyoruz ancak garanti/servis yoksa/yeterli değilse en basit arızalar bile çok ciddi rakamlara tamir olabiliyor.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Kullan at gibi olacak cihazlar desene Ali bey.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ChieF06 C kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 10-12 gün sonra kargo hareketi başlıyor. Hong kong dan sonra işler biraz daha rayına oturuyor. Bir kere aldım bir daha tövbe diyeyim. Elime geçinceye kadar görmediğim kalmadı.

• ZevkiSefa kullanıcısına yanıt
    İnanamıyorum. 6 ay önce 300TLye mal olan O950 tekerlek ünitesi şimdi 500e dayandı.
    Sadece döviz artışı değil bu, döviz bazında arttı fiyatlar.
    Tedarik sıkıntısı olabilir abi.
  • OnurFB1453 kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde düşünüyorum
    T8 ile aynı mı acaba tekerlekler Ali bey? T8 için fiyatlar ne alemde?

T8 daha da yüksek zaten, tekerlekleri aynı değil. T8 /T9 mafsallı bir yapı kullanıyor.

Daha da pahalı mı demek bu Ali bey?

Evet, maalesef.
  • Robotu yazlığa getirdim auto olarak çalıştırıcağım merdivenden düşme ihtimali var mı?

Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurFB1453 -- 29 Nisan 2021; 16:36:39 >
  • Ali abi robot harita oluşturmuyor. Auto yaptım yeni yeri algıladı işi bitti şarja döndü ama area bölümü böyle mavi kalıyor. Hatta resetleyip yaptım. Bunu evde de son iki taramada yaptı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurFB1453 -- 29 Nisan 2021; 18:59:1 >
  • OnurFB1453 kullanıcısına yanıt

Hayır, sensörleri kapatmadıysanız bir şey olmaz.

• ChieF06 C kullanıcısına yanıt

Böyle bir güncelleme yapıldı şu an. İade edildi gibi şeyler yazıyor. Satıcı kontrol ediyorum dedi.

Üstdeki sorunumla ilgili bir yorumun var mı abi?
  • bayramtrn kullanıcısına yanıt
    Satışta 1000 dolar gözüküp faturada 150 dolar gösterdiyse sana 1000 dolar üzerinden vergi çıkartırlar diye düşünüyorum. Marc bizim ürünleri 116 dolar göstermişti gümrük artık yemiyordur sanırsam.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurFB1453 -- 3 Mayıs 2021; 9:32:57 >
  • 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.