Şimdi Ara

Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler (213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
8.881
Cevap
195
Favori
286.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O genelde toplu yolluyor ondan öyle.
  • OnurFB1453 kullanıcısına yanıt
    Onur abi doğrudur. Ben 10 gündür bekliyorum. Dün ayaklanır ayaklanmaz bugün hareket olması bence tesadüf değil ☺️

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi me2tt -- 27 Ocak 2021; 21:12:34 >
  • balzaq kullanıcısına yanıt
    Aynen abi hareket var kargo numarasında
  • me2tt M kullanıcısına yanıt
    Bitek bende hareket yok demekki ilginç :D
  • MR_10 M kullanıcısına yanıt
    Tekrar bi taratın en sonda yeni harita olarak algılaması lazım.
    Bunu nerden anlayacagız peki? Evet deyip ödememe gibi bir durum olur mu?

Ayrıca t8 alan arkadaşlar sanırım genelde Marcs Store'den aldı ve genel olarak ben bir kişinin sıkıntı yaşadığını gördüm o kişide aliexpress mağaza sayfasında da belirtmiş.

Birde Daily-Use Store den alan Olcay Beyi gördüm. O da sıkıntı yaşamamış.

Sıkıntı yaşayanımız var mı acaba sormak isterşm ve Hangi MAĞAZA oldugunu yazarsa sevinirim. Saygılar
  • Arkadaşlar size amazon.com.tr garantisiyle orjinal parça sunuyorum. 3 filtre,bir rulo ve 2 fırça 440 TL.

Ben orjinalciyim diyorsanız alın ben aldım. Bu ürünler Amazon Almanya ve Amerika dan 600 TL ye mal oluyor

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07ZPJ5XRX?pf_rd_r=A7YVPXDPHHDZC2WFSHKC&pf_rd_p=dbef927e-126e-4d59-a744-316eb26cc421

Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler

Bu da 3 lü mavi bez 270 TL, Amazon’a mesaj attım T8 Aivi ye uyuyor derlerse bunu da düşüneceğim.
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07ZPJMFWQ/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3O5TP4R0OZYXZ&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurFB1453 -- 22 Ocak 2021; 0:19:56 >

• delibasic D kullanıcısına yanıt
    Ben de yaşadım extra 400 TL vergi ödedim hala onun mücadelesini veriyorum. En kötü standart 35 doları kurtarmaya çalışıyorum.

Firca ve filtre seti icin ozmo 950 920 ye uygundur diyor t8 aivi icin almak dogru olur mu acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Nasıl önüne geçilebilir peki satıcı ile bunu müzakere mi etmek gerek ? Yoksa başka yolu mu var? Saygılar
  • probandi P kullanıcısına yanıt
    DX5G-KTA kod tutuyor zaten iki parça seti var bize uyan bu.

https://www.ecovacs.com/us/deebot-robotic-vacuum-cleaner/DX5G-KTA
    https://www.ecovacs.com/us/deebot-winbot-accessories?page=1

Burda da bir İtalyan'ın yorumu var.
    https://www.amazon.de/-/en/Ecovacs-DX5G-KTA-Ersatzset-DEEBOT-Schwarz/product-reviews/B07ZPJ5XRX/ref=cm_cr_getr_d_paging_btm_prev_1?ie=UTF8&reviewerType=all_reviews&pageNumber=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurFB1453 -- 22 Ocak 2021; 1:54:50 >

• Bakın arkadaşlar dediğim gibi satıcıyla aranızda konuşma kaydı olsun. Ürüne onay verdikten sonra hak iddaa edemiyorsunuz. Benim için herkesin ödediği standart 35 doları alsam kafiydi bunu da başardım. Bakmayın, aexpressin kabul edemeyiz dediğine haklı görmese bu parayı ödemezdi. Bu parayı orjinal yedek parça almak için kullanırım.

Sevgili oxxxx

AliExpress ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
    AliExpress kurallarına göre, 3006977889369761 numaralı sipariş talebinizi kabul edemeyiz, çünkü sorun koruma döneminde ortaya çıkmamıştır, malları aldıktan 15 gün sonra hiçbir anlaşmazlık yoktur.
    Bununla birlikte, hesabınızın her zaman iyi durumda olduğunu göz önünde bulundurarak, size tazminat uyguladık: (34 USD) ödemeli kartınıza ödeme ve farklı uluslararası bankacılık sistemi nedeniyle 3-20 gün içinde geri ödeme alacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurFB1453 -- 22 Ocak 2021; 10:5:56 >

• delibasic D kullanıcısına yanıt
    Yanlış takip etmişsiniz Marcs Store sorun yaşamayan yok. Onur beyi direk dolandırmaya çalıştı forumda yukarılara okumanızı öneririm. Bende de Mop pro için extra 80 dolar istedi. Herkeste inbox çıkmış diyince aaa evet öyle demeye başladı. Kısacası bu Marcs net sahtekar. Bahsettiğim gibi tüm konuşmalarımı dileyene gönderirim. Elin çinlisi yüzünden kendi soydaşımın zarar görmesini istemem. Ben birdaha alışveriş yapsam bu adamdan almam benim için beyan çok önemli yalan söyledimi, geriliyorum bu Marcs Store de yalan gırla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi me2tt -- 22 Ocak 2021; 10:37:37 >
  • me2tt M kullanıcısına yanıt
    Dolandırma yok hocam sözünün eri değil diyelim ama orjinal parça yolluyorum diyip çakma yollaması o olabilir.
    Onur abi orjinal diyip sahte mal satmakta dolandırıcılık değil mi 😅 burda senlik bişey yok, sonuçta görmediği ürünün orjinal mi değil mi kimse bilemez. Sana hak veriyorum.
  • Bir süredir takip edemedim forumu siparişleriniz ulaştı mı? Ben şanslı kısımdanım demek bir hafta içinde geldi çünkü. Ama yedek parça orijinal ecovacs demesine rağmen inanmadım, tekrar dispute aç vs ile uğraşmak da istemedim.
  • Bir de esas bunu sormak için geldim fırçanın bu kısmının oynar halde olması normal değil mi? Temizlerken mi yaptım diye dikkatimi çekti? Ayrıca fırça yıkanabilir mi? Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler
  • Merhaba Arkadaşlar,

T8 kullanıcılarına ait telegram hesabı var mı ?

• hukihuki H kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Benim de aynı şekilde fırçanın o kısmı ve fırçanın kapak kısmı oynar şekilde. Yani sanki tam oturmamış hissi veriyor gibi. Ben de merak ediyorum bunu normal mi diye. Buraya videosunu yüklemek istedim ama olmadı.

• Bir başka soru daha var o da süpürge Çin den boşaltma haznesi Amerika dan alınsa uyum sorunu vs olur mu?
  • 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.