Teğmen
22 Mayıs 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 13 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar wirelles şifresini değiştirmek istiyorum ama yazdığım adreslerin hiçbirisi modem arayüzüne girmiyor hata veriyor.
192.168.1.1 ,192.168.2.1 denedim hatta farklı kombinasyonlar yaptım ama giremedim arayüze bi bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi ?
arkadaslar sabahtan beri uğraşıyorum.kıbrısta okuyorum uydunet tarzı bişey var lan girişini bu modeme bağlıyorum bılgısayarlar modemi goruyor ama 1 makıneye net gıdıyor dıgerlerıne dsl sorunu hatası verıyor dağıtıcı olarak kullanamıyorum varmıdır bunun çözümü yoksa dağıtıcı router mı almam gerek ?
arkadaslar telefonda 1den fazla program acamaz oldum mesela mesajlara giriyorum cıkıyorum daha sonra fotograflara gırıyorum multıtaskıngı acınca allta mesajlardan cıkmıs oluyor cydiadan yukledıgım bı prodan oldu ama bulamadım bılgısı olan varmı bu konuda
arkadaslar wifi acikken tus kilidi aktif oldugunda baglanti gidiyor tamamda kilitten ciktiktan sonra wifi bAgli oldugu halde internete baglanmiyor her tus kilidinden sonra tekrar wifi kapatip acmam gerekiyo basina boyle bi olay gelen baska arkadas varmi garantiye versem bi cozumu olurmu cok canimi sıkan bi durum :@
arkadaslar laptop bios güncellemesi yaptım resetten sonra lenovo yazısında kaldı bios menusune gırmıyor f2 yapıyorum please wait yazısında takılı kalıyor biraz arastırdım bios kurtarma yazıları var ama pek birsey anlamadım yardımcı olabılecek varmı?
arkadaslar kafayı yemek uereyım update yaptım 4.3 e yuklemeden sonra hıcbır degisiklik olmadı hotspot ozelliği gelmedi ne yapmam lazım
arkdaslar onceden ara ara net baglantısı gıdıyordu bu aralar cok sık tekrarlamaya baslaması canımı sıktı format attım kac defa duzelmedı torrent msn fln kullenırken cok sık baglantı kesılıyor sımdıde kıbrısta okuyorum sızce servıse gondermelımıyım baska boyle bı sorunla karsılasan varmı?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 101
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.571 (Bu ay: 57)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.