Şimdi Ara

Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler (215. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.881
Cevap
195
Favori
286.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba forum ahalisi. Daha önce dediğim gibi windex mark mop bezini bizim mavi çizgili beze diktirdim. Yere tam temas ediyor takmak için biraz cihazı kaldırmak gerekiyor. Cihaza bir zarar verir mi bilmiyorum bu soruya hepsirobot bey cevap verirse seviniriz. Ama moplama olayı çok güzel.😂 En az bizim kadar moplaması başarılı.

Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler

• kral2429 K kullanıcısına yanıt
    Hocam yaptırdığınız bezin tüyleri var ve kalın biraz mopun titreşiminin etkisini biraz azatlmaz mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-85024A81E -- 24 Ocak 2021; 20:2:14 >
  • Daha iyi sonuç aldım eskiye nazaran. Mavi çizgili bez baya ince ondan yeterince performans alamamıştık. Videosunu da çektim ama buraya video atılamıyormuş🤣😂
  • Benim nacizane bir önerim var. Bez üstüne bez diktirmek yerine kullanacağınız beze cırt cırt diktirseniz daha iyi değil mi?
  • OnurFB1453 kullanıcısına yanıt
    O cırtı Erzincan’da nerede bulayım ben 😀
  • me2tt M kullanıcısına yanıt
    Hocam s5 max kullandıysanız tavsiye ediyor musunuz? Bir tane ondan alacak bir arkadaş var doğrusu merak ediyordu. Saygılar
  • @hepsirobot

Yukarıda da yazılmış bende benzer bir çözüm bakıyorum bir mop bezi 100 lira olamaz bence kaliteli bir bez alıp onu cirt cirtli mop boyutuna getirsek cihaza uzun vadede bir dert getirir miyiz

Ali Bey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon.de üzerinden ozmo 950 satılıyor amazonda.

Şimdi bu üründe herhangi bir sorun olduğunda almanyaya mı gönderilecek tadilat için. Garanti kapsamında ilk 1 ay geri göndermeyi kastetmiyorum, örn sensörü bozuldu, fanı arıza yaptı gibi durumlarda ne yapıyorsunuz?

Çinden veya yurtdisi baska bir yerden alanlar bu ürünlerde problem yaşayınca ali beye mi başvuruyor? Ecovacs turkiyede herhangi bir tadilat yaptırılabiliyor muyuz (ücretli de olsa)?

• Bl@Ck[Dr@GoN] B kullanıcısına yanıt
    Daha önceki yorumlar üzerinden anladigim kadarıyla servis olmadığında iade alıyormuş
    Servis olduğunda ücretini Amazon ödemesi karşılığında tamir ediliyormuş
    Bence tr ecovac 950 serisini getirirse tamir için buraya gonderebilirler
  • delibasic D kullanıcısına yanıt
    Ben s5 kullandım çok memnundum. Mop iyi değildi. No go mop zone yoktu. Halılara sürüyordu
    Halıya çıkmasının eksisi nedir? Halı lekeleniyor mu? Sonuçta bu aletler, aşırı bir sulu silmiyor gördüğüm kadarıyla.
  • T8aivi kullanıcılarına bir sorum olacak yine, esasen tüm koyu renk robotu olanlar için geçerli, malum renk koyu ve ben robotun üstündeki elektriklenip yapışan tozdan muzdaribim, kamerasını üstünü hep toz kaplıyor Çalıştıkça. Tavsiye edeceğiniz bir yöntem var mı? Şu toz tutmayı geciktirir diye satılan mavi spreylerden alıp silsem mesela?
  • hukihuki H kullanıcısına yanıt
    Islak ıslak oluyor kişisel bir tercih beni rahatsız ediyor. Tamamen benim kıllığımdan. Ürünü satın alan çok memnun
    Yok ben de tercih etmem ama s5 kullanan arkadaşlar çıkarıyorum halıya da deyince merak ettim. Ben de bir ekstra yapıp mop aparatı takılı iken su vermeyi keser mi bizimkiler diye hayal ediyorum :)
  • webmaster6181 W kullanıcısına yanıt

Cok kalın bez dikerseniz sorun olabiliyor hocam ben denemiştim. Robot zorlanıyor ve kaygan yerlerde de kayıyor pati yapıyor sanırım. Deneyip gözlemlemek gerekiyor.

Kastettiğiniz roborock s5 max ise no mop zone var, ayarlayıp halılara çıkmasını engelleyebiliyorsunuz.

• hukihuki H kullanıcısına yanıt

Hocam bez baya kirlenebiliyor suyu kesse bile o kirli bezi halılara surtecektir. Acik renk halınız varsa kirletir.

Şimdi roborock s7 çıkıyor, o halıya gelince mop bezini kaldırıyormuş, gelince gorecez bakalım onu da.

• bjQ7 B kullanıcısına yanıt
    Evet o özelliği okuyunca s7 için az daha bekleseydim diye düşündüm hatta ama teknolojinin sonu yok malum. Ben halıya çıkmasını istemem ama odaya çağır mop aparatını tak geri sök yoksa şarj ünitesine gidemezsin, bunlar bana sıkıcı geldi. Evde olmadığım zaman silme kullanılamaz bu durumda. Gerçi her dakika sildirmeyeceğime göre. :)
  • bjQ7 B kullanıcısına yanıt
    Okumadan inat yapıyorsunuz ben hiç max yazmadım s5 yazdım.
  • 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.