Şimdi Ara

Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler (214. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.881
Cevap
195
Favori
286.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Fırçanın her iki ucundaki parçalar çıkıyor. Temizlerken uçlardaki parçayı çekerek altında fırça miline dolanan saçları temizleyebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hukihuki H kullanıcısına yanıt

Hiçbir sorun olmaz, uyumlu olur.

• Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler
    Bu da kamerayı ilk denemem, kedim korkuyor normalde ama böyle yavaş giderken çok ilgisini çekti😅 şimdilik güzel güzel kullanıyoruz, android teli İngilizce yapınca sorunsuz çalıştı kamera
  • Merhabalar,
    Yedek parça olarak en çok hangisi daha çabuk değiştirilmesi gerekiyor.
    1) hepa filtre
    2) yan fırça
    3) bez mavi/beyaz
    4) ana fırça

Bide nerden alınmalı? Aliexpress ten alanlar memnun mu?
  • Benim docklı tv8 aivi geldi ama 2 aydır eve gidemediğim için hala durumunu bilmiyorum. Sadece gümrük ücreti çıktı. Onun karslıgında üstünede biraz ekleyerek ekteki ürünü aldım. Orjinal yazdıgı için aldım ama orjinal çıkmıyor mu tam anlayamadım.

Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler
  • hukihuki H kullanıcısına yanıt
    Fırçaların o kısımları oynaması lazım zaten yoksa fırça yuvasina surte surte dönmesi gerekecek tabi buda ısınmaya bozulmaya vs neden olcak
    Kısaca arada bir temizleyin rahat dönmezse sıkıntı.
  • Bende forumdaki arkadaşımız olcay beyin aldığı mağazandan (Daily-Use Store mağazası) aldım.
    Olcay beye ürün ulaşmış şikayeti olmadı. Bana henüz ulaşmadı, alsilik olursa bilgilendirme yapacağım.
    Satıcı bayağı ilgiliydi. Farklı ürün taşebim için araştırma yaptı ayrıca.
    İndirim yaptı ekstradan ve 600 $ a aldık. Ayrıca gümrük tarifesi 10$ civarı çıkacağını belirtti. Ancak gümrük tarifesini üstlenen mağazalarda mevcut. Satıcılara sorabilirsiniz.
    Alırken pazarlık yapmanız ve türkiyeden referans göstermeniz avantajınıza olur. Saygılar
  • T8 ile t8 aivi nin yedek parçaları farklı mı? Bazılarında sadece t8 yazarken bazılarında t8 aivi yazıyor. Ana fırça boyutu ise 182 cm yazan da var 185 yazan da.
  • OnurFB1453 kullanıcısına yanıt

Ozmo 920 ile Ozmo 950 nin yedek parçaları T8 e uyuyorsa çok iyi. Çünkü o modellerin yedek parçaları daha ucuzdur.

• Merhaba. 4gün önce 50 tek kullanımlık mop aparatı ile birlikte deebot ozmo 950 satın aldım amazon.de üzerinden. Dün kargo bana ulaştı ve cihazın kurulumu yapmaya çalışıyorum. Halen anlamadığım bazı şeyler var. Halılarım biraz ince, çok fazla takılıyor onları ittirip katlıyor. Bu problemi nasıl aşabiliriz? Cihaz temizlik yaparken uygulama canlı veri aktarmıyor, bu gerçekten böyle mi? Görüntü donuk. Hareket halindeyken harita üzerinde sürekli yeri değişir sanıyordum. :( Bir de mesela neden şarj yüzdesini uygulama üzerinden göremiyorum?

• delibasic D kullanıcısına yanıt
    Hocam link verir misiniz? Bulamadım.
  • anywar kullanıcısına yanıt
    Halının başıyla sonunu çift taraflı halı bandıyla sabitlemeyi deneyin.
  • Merhabalar,
    Titreşimli mop yaparken hangi ayarları yapmamız gerekiyor?

• Yardımcı olacak yok mu?

• Dogadeniz0 kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam,

Titreşimli mop ı taktığınızda sadece mop yapacaksanız CLEANİNG PREFERENCEDEn VACUM POWER i kapatınız.

Ayrıca titreşimli mop u taktığınızda ayarlar kısmından (sağ üst köşedeki üç noktaya) titreşimli mopun temizlik ayarını belirleyebilirsiniz.

Kolay gelsin

• Exper1980 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim yardımınız için.

• olize O kullanıcısına yanıt
    Ben siparişi henüz teslim almadım, alan arkadaş var. Sıkıntı yaşarsam bilgilendiririm.
    Şuan kullanıcı kod ve şifre gönderdi ayrıca ürün depodan foto attı vs. Orjinalliği ve güvenilirliği konusu ürün teslim edilince belli olacaktır. Saygılar
  • anywar kullanıcısına yanıt
    Band a falan gerek yok tam halın ucuna bir sanal duvar çek halıya yandan çıkar ve birdaha bu sorun olmaz. 😉 Roborock s5 kullanırken ben öyle yapıyordum.
  • "new environment detected a new cleaning cycle"

Dockun yerini değiştirmek istedik. Yeni harita çıkaralım dedik. 2. haritayı da çıkartmıştı fakat ertesi sabah denememizde sürekli bu hatayı aldık. Aslında hata değil. Sürekli yeniden harita çıkarmaya başlıyor ve durdurup docka göndermek zorunda kalıyorduk.

Çözüm olarak kapatın dockun önüne koyun, location yapın dediler. Yapıyoruz haritamız geri geliyor fakat yeniden bir yere göndermek istediğimiz zaman yeniden location yapıyor ve tekrar aynı. Bizde mecbur tekrar sıfırdan haritalandırdık. Balkonu da 2.harita olarak ekleyelim dedik ve ekledik. Tamam her şey normal ilerliyorduki bir odayı seçip temizliğe gönderelim dedik ve aynı durum tekrar yaşandı. Neredeyse kaldırıp atacaktım.

Her neyse araştırırken bir yerde şunu gördük. Cihazı kapatın, başka bir odaya götürüp orada location tuşunu deneyin yazıyordu. Bizde denedik ve hiç şarja göndermeden direkt oradan temizliğe gönderdik bir odaya ve bitirip şarja geri döndü. 2. haritayı da sildik ne olur ne olmaz diye. Şuan bir sıkıntısı yok. İnşallah ta olmaz.

Belki de yeniden haritalama yapmadan deneseydik çözülecekti.

Bu durumu yaşayan olursa denemekte yarar var. Yardımı dokunabilir. Bundan sonrada 2. haritayı falan asla denemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mayhemx -- 23 Ocak 2021; 23:1:41 >

• 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.