Şimdi Ara

EA Sports FC 24 | PS5 - PS4 | 29 Eylül 2023 (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.198
Cevap
69
Favori
71.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG OLED TV için ps5/fc24 görsel ayarları yazabilecek var mı acaba?

• Patient93 kullanıcısına yanıt

Ps5 ve ps4 beraber oynayabilmesi için ps5 sahibinin fc24 ün ps4 versoyonunu indirmesi ve bu indirsiği versoyondan oynaması gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yediğim gole bakarmısınız,ben bjk,rakip madrid

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedy_gonzaless -- 22 Aralık 2023; 9:29:3 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kabune kullanıcısına yanıt

anladım indiricez o zaman mecbur, sağolasın

• Ea fc 24 sunucusu sürekli hata veriyor EA Sports FC 24 | PS5 - PS4 | 29 Eylül 2023 

• EA Sports FC 24 | PS5 - PS4 | 29 Eylül 2023

• Durotan35 kullanıcısına yanıt
    Oyun modunda oyna ben öyle oynuyorum diğerlerin gecikmesi biraz daha yüksek

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Beyler pingleriniz kaç hangi servis sağlayıcıyı kullanıyorsunuz benim evde 70ms ofisde 50msle oynuyorum biri 10line diğeri comnet daha iyi bi sağlayıcı var mıdır önerebileceğiniz düşük pingli fifa açan?

• Geçen sene de aynıydı bu sene de aynı world class'ta 5 atıyorsun legendary'de şut çekemiyorsun bir ayarlayamıyorlar şunu...

• Arkadaşlar cümleten merhabalar
    Bende ps5 var,arkadaş da bilgisayar var,ikimiz dostluk maçı yapabilir miyiz?

• eğer FUT oynayacaksanız ve bunu AI ya karşı yapacaksanız yandınız, yapılan hilenin haddi hesabı yok WC 5-6 rahat atıyorsun Legendary de içinden geçiyorlar 60-70 rating olan rakipler rating 80 üstü ise WC de darmadağın diyorlar, AI 11 kişi yönetiyor sen bir kişi yönetmeye çalışıyorsun diğer 10 adam sadece ve sadece bakıyor ya da eskort ediyor ne bir dalma kayma topa koşma zıplama vs yok kalecin bile dibinde kornere çıkan topa çıkmıyor nefret ettim oyunu sildim bir daha da asla bu sorunlar çözülmeden futbol oyunu almam oynamam

• Bu pislik oyunu PS den kaldırdım. Bununla birlikte hayatımdan da komple çıkardım. Bundan sonra 2 kuruş para yok bunlara.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • speedy_gonzaless kullanıcısına yanıt

İkinizde de crossplay açık olsun. Bırbirinizi Ea id lerden arkadaş olup davet yollayabilirsiniz

• kabune kullanıcısına yanıt
    Tşkler

• Arkadaşlar mrb. Arkadaşımla iki fifa 24 alıp online kariyer yapma imkanı varmı acaba oyunda ?

• Arkadaşlar merhaba birşey soracağım.ben Xbox series x için Microsoft dan normal sürüm almıştım.ultimate team den oynuyordum fakat dünden beri ültimate team e girmeye çalışıyorum game pass sayfasına yönlendiriyor.maca gir diyorum hesap kontrol ediliyor diyor.normal sürüm alan ültimate oynayamiyormu?5 aydır oynuyordum

• Santra oynarken 4-5 saniyelik donmalar oluyor sebebi nedir nasıl çözülür. Konsolda ısınma ve normal olmayan fan sesi de gelmiyor.

• parası neyse verecem yeterli birisi bana defans yapmayı, top kapmayı öğretsin.

kanser etti içine tükürdüğümün oyunu. son saniyede rakip santradan alıp tüm defansın içinden geçerek gol atıyor çıldıracam ya

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.