Şimdi Ara

EA İÇİN TYT'DE FKB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
3
Favori
786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eşit ağırlık okuyanlar fkb tyt için çalışmaya başladınız mı? Nasıl çalışıyorsunuz?

• Kimya konu özeti okuyorum çünkü sınavda kolay oluyo kimya biyoloji de kalıtım vb en çok çıkan konulara bakıyorum fizik belasına bulasilmaz ve test çözmeye gerek yok bence
  • Hocam benim hedefim 5 kimya 3 biyoloji 2 de fizik.Kimya en kolay sprulan branş herhalde.Fiziğe hiç bulaşmayın sayısalcılar bile yapamıyor fiziği(forumdaki huper zeka +120 netler istisna).Kimya biyoloji abanın bence
  • Fizikte eksiğim yok eskiden ablam çalıştırırdı lisede yüksek gelen adam akıllı tek dersim fizikti zaten hehe. Kimyadan konu anlatımı dinliyorum, bir de ünite sonlarında MEB kitabından notlar çıkartıp önemli yerleri prt sc'leyip klasörde biriktiriyorum bu akşam çıktısını alırım. Biyoloji 20 saat çalışsam da olmayacakmış gibi hissediyorum, konu seçerek çalışıcam buna yapacak bir şey yok xd

• Son ay
  • Bence hedefi yuksek olan ciddi sekilde calissin. 2020 benzeri bir AYT gelirse TYT kritik olur. Zaten calistiktan sonra TYT'de en guvenilir ders diyebiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doyourenouncesatan kullanıcısına yanıt

Tyt’de sorulan sorulara bakmadınız galiba? Zaten 7de7 beklenmiyor bizden ama bulaşmayın demeniz saçma. 4/5 tane basit konu var onlara çalışıp 4 net görmek işten bile değil.

• QaptanYosun Q kullanıcısına yanıt
    Peki sen bilirsin.Ama fizik çok fazla efor isteyen bir ders olduğu için söyledim.kimya gibi 2 günde net artmaz.
  • doyourenouncesatan kullanıcısına yanıt

Hocam fizikte fizige giris,hareket,dinamik ve isi sicaklik calismani tavsiye ederim.Cok kasmadan kavramlari vs ogrenirsen bu konulardan cikan her soruyu yaparsin sinavda

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.