G

Er
02 Kasım 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
İlk konuları ve üslü köklüleri iyi kötü biliyorum ama problemler ve geometri sıfırım. Sözelden gireceğim sınava 15-20 net yapsam şükrederim. Matematiğim gerçekten kötü. Geometri ve problemlere hiç bakmasam mı çalışsam mı bilmiyorum. Hızla konuları üstünkörü tekrar edip soru mu çözmeliyim yoksa deneme mi? Soru çözüm videolarını izlemek beni ilerletir mi? Neler yapabilirim hızla net arttırmak için? Geçen sene 5 netim vardı bu arada tyt de. Yardımcı olursanız çok sevinirim
Arkadaşlar bugün casper Nirvana c500 model laptopta durduk yere kapandı saatlerdir güç düğmesi ve şarj simgesindeki kırmızı ışık yanıyor ekran açılmıyor yardımcı olursanız sevinirim
Elinde eğitim vadisinin soru bankası var. Henüz başlamadım çalışmaya hangi kaynakları önerirsiniz? Ayt hakkında sıfırım bu arada yeni başlayacağım.
Vakıf üniversitesinde burslu okumak için ne yapılır? Okuldan burslu okumak için hangi sınava girilir ne yapılır bilginiz var mı ben hiçbir şey bilmiyorum bununla ilgili aydınlatırsanız sevinirim
Eşit ağırlık okuyanlar fkb tyt için çalışmaya başladınız mı? Nasıl çalışıyorsunuz?

Bu soruları yapabilir misiniz ben yapamadım da bir türlü
Sorunun cevabı d şıkkıymış ama 4.cümle diyor ki 'başlangıçta gördüğümüz...sonra yönünü çevirmiş' burada zaten aşamalı bir durum belirtmiyor mu?
Şu an neredeyse sıfırım. Her dersten hem ayt hem tyt çalışmayı düşünüyorum sizce yanlış mı? Siz nasıl çalışıyorsunuz? Tm bölümündeyim bu arada.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 44
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 58)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.