Şimdi Ara

E65 Ana Başlık, İnceleme,Yorumlar ve Paylaşım Konusu (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.913
Cevap
2
Favori
289.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • servisler yazan tarayıcıyı bulamadım nerede acaba
    quote:

Orjinalden alıntı: Johny6

quote:

Orjinalden alıntı: ishtare

e65le wap sitelerine giremiyorum öteki sitelere girdiğimde de çok kontör gidiyor operayı yüklicem çözüm olur mu?

'web' yazan tarayıcıyı degıl 'servisler' yazan tarayıcıyı kullan wap için
  • quote:

servisler yazan tarayıcıyı bulamadım nerede acaba
    quote:

quote:

e65le wap sitelerine giremiyorum öteki sitelere girdiğimde de çok kontör gidiyor operayı yüklicem çözüm olur mu?

Medya menüsünün içinde.

• arkadaşlar yaklaşık 5 aydır kullanıyorum e65 i.kesinlikle hiçbir soyulma olmadı kasasında.tuşlardada herjangi bi soyulma yok.amacına yönelik düşünürsek kesinlikle cok basarılı bi telefon.lütfen e65 ten multimedya özelliklerinin fazlasını beklemeyin ha kötümü bence değil beni son derece tatmin ediyor.bi arkadas daha yazmıs bankacılık işlemleri yaparken bankanın sayfasında şifre yazma bölgesi cıkmıyor.bu sorunu halledebilen varmı? birde tek sorun su tuş takımı ışığı yanınca diiiiitt diye bir ses cıkıyor sessiz ortamda duyuluyor.hepsinde varmı acaba?
  • quote:

cidden bende hiç fark olduğunu bilmiyordum.artık wapta gezmesemde iyi oldu bunu öğrendiğim.

iki ay önce telefonumu servise vermiştim.joysticiğinide değiştirmişlerdi rengi paslanmış gibi olduğundan.ama gene eski haline dönmeye başladı ya.çok canım sıkıldı duruma ya.telefonun bu tuşunu ister istemez çok kullanıyorum ama bu kadar çabuk yeniden aynı şekle gelmesi moralimi bozdu.ilk aldığımda çok oyun yüklemiştim.kontrol için çok fazla bu tuşları kullanmama bağlamıştım renk değişimini ama bu sefer oyunda yüklemedim ama böle oldu.neyse artık yapacak bir şey yok

herşeye rağmen forever e65(en azından bi sene daha)

• arkadaşlar bu telefon SIS dosyalarını açmıyomu yoksa ben mi yapamıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: sovalye_

arkadaşlar bu telefon SIS dosyalarını açmıyomu yoksa ben mi yapamıyorum

açmaz olurmu hiç symbianın uzantısı o belki symbian 9.1in dosyasını indirmiyorsan o yüzden sorun yaşıyor olabilirsin
  • Arka kapaktaki deri soyulmasın die o kapak yerine başka plastik kapak bulunamaz mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: longrifle

arkadaşlar yaklaşık 5 aydır kullanıyorum e65 i.kesinlikle hiçbir soyulma olmadı kasasında.tuşlardada herjangi bi soyulma yok.amacına yönelik düşünürsek kesinlikle cok basarılı bi telefon.lütfen e65 ten multimedya özelliklerinin fazlasını beklemeyin ha kötümü bence değil beni son derece tatmin ediyor.bi arkadas daha yazmıs bankacılık işlemleri yaparken bankanın sayfasında şifre yazma bölgesi cıkmıyor.bu sorunu halledebilen varmı? birde tek sorun su tuş takımı ışığı yanınca diiiiitt diye bir ses cıkıyor sessiz ortamda duyuluyor.hepsinde varmı acaba?

kesinlikle katılıyorum gerrçekten çok sağlam bi telefon oyle anlatıldığı gibi yok şöyle soyuluyo yok böyle problemli hepsi yalan tamam soyulabilir prolem çıkarabilir ama bu kullanıcıya bağlı hor kullanırsan bütün telefonlar aynı problemi verir bence tek kelime ile çok iyi bir telefon kim ne derse desin ayrıca o ses hepsinde var çok önemsiz saygılar

• tşkler dostum

quote:

Orjinalden alıntı: mmengi

quote:

servisler yazan tarayıcıyı bulamadım nerede acaba
    quote:

quote:

Medya menüsünün içinde.

• sen yapamıyorsun...

quote:

Orjinalden alıntı: sovalye_

arkadaşlar bu telefon SIS dosyalarını açmıyomu yoksa ben mi yapamıyorum
  • plastik kapak değil de 2 tane yedek orijinal kapak alsak kaç liraya malolur acaba

quote:

Orjinalden alıntı: efege

Arka kapaktaki deri soyulmasın die o kapak yerine başka plastik kapak bulunamaz mı?

• bende 3 tane çok küçük iğne başı kadar nokta kalkma oldu ordan soyulabilir ama çok da takılmıyorum açıkcası
  • arkadaşlar bilgi mesajı geldiğinde ses çıkarmıyo telefon...ancak ben mesajlarda bilgi mesajına girersem görebiliyorum gol haberlerini...bilgi mesajı geldiğinde ekranda da bbişey görünmüyo...bunun ayarı nasıl yapılıyo bilen biri varsa cevap versin lütfen
  • quote:

Orjinalden alıntı: longrifle

arkadaşlar yaklaşık 5 aydır kullanıyorum e65 i.kesinlikle hiçbir soyulma olmadı kasasında.tuşlardada herjangi bi soyulma yok.amacına yönelik düşünürsek kesinlikle cok basarılı bi telefon.lütfen e65 ten multimedya özelliklerinin fazlasını beklemeyin ha kötümü bence değil beni son derece tatmin ediyor.bi arkadas daha yazmıs bankacılık işlemleri yaparken bankanın sayfasında şifre yazma bölgesi cıkmıyor.bu sorunu halledebilen varmı? birde tek sorun su tuş takımı ışığı yanınca diiiiitt diye bir ses cıkıyor sessiz ortamda duyuluyor.hepsinde varmı acaba?

evet o diiittttt sesi çoğu kişide oluyo, bende sormuştum daha önce..

• arkadaşlar e65 alırsam wlan ile internete girdiğimde websayfalarını hangi boyutta gösteriyor?Yine sayfanın bir parçasını mı gösteriyor?Bana web sayfasına girmiş e65 ekran fotoğraflarınızı yollayablirmisiniz?
  • arkadaşalr n81 in 8 gb olmayanını mı alayım yoksa e65 mi?karar veremedim
  • quote:

arkadaşalr n81 in 8 gb olmayanını mı alayım yoksa e65 mi?karar veremedim

senin ne istediğine bağlı bu.
  • wlan olsun istiyorum.Bana kapakta arıza çıkartmasın istiyorum.Donanımsal hata versin istemiyorum
  • quote:

wlan olsun istiyorum.Bana kapakta arıza çıkartmasın istiyorum.Donanımsal hata versin istemiyorum

sende ne çok şey istiyorsun öyle. :D

n81 8 gb alabilirsin n95 8gb alabilirsin e65 yada e51 alabilirsin amaaa bence n95 8gb al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kahtalı_mıçı -- 22 Şubat 2008; 18:58:19 >
  • e65 şarj almıyor ne yapabilirim.
    bi yardım beyler.............
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.