Şimdi Ara

E65 Ana Başlık, İnceleme,Yorumlar ve Paylaşım Konusu (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.914
Cevap
2
Favori
289.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: yaman21

quote:

Orjinalden alıntı: BaMKaN

quote:

Orjinalden alıntı: yaman21

bunun cözümü kolay. keylock programını kurun sorun halloluyor

Keylock kurulu zaten, onun bu olayla alakası yok...

KEYLOCK kur programı ac kapak kapatma kilitme sec işaretle artık sormaz

Farklı programlardan mı bahsediyoruz, bende handy keylock programı yüklü şu an ama dediğin menüyü bulamadım...

Edit: versiyon 1.02 full

EVET farklı versiyonlardan bahsediyoruz bendeki 1.04 FULLL

Tamam hacı, deniyorum şimdi...

Edit: Denedim, 1.03 full versiyonunu bulabildim, kapağı kapatınca tuşlar kilitlensin mi diye soruyor hemen ardından da kilitliyor, sanırım sende de aynı şekilde, bi şekilde istediğim oldu teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaMKaN -- 13 Şubat 2008; 20:33:46 >

• öemli degil hacı ne demek
  • quote:

Orjinalden alıntı: yusuf3488

arkadaşlar ben e 65 telefonuma oyun atmaya çalışıyorum program atmaya çalışıyorum indiriyorum telefona uygun olan programları veri kablosu ile bilgisayardan alıyorum ama telefona baktığımda ne oyun var ne de program ulaşamıyorum yüklediğim şeylere müzik attığımda öyle olmuyo ama direk müziği görüyo ama diğerlerinde yok nasıl çözebilirim bu sorunu yada yüklediğim şeylere nerden ulaşaabilirim söyleyebilirmisiniz çok mağdurum bu konuda ltfen dikkate alıp yardımcı olun:( illaa wireless lamı indirmek lazım acaba programları bilgisayara indirip almaya çalıştığımda bu sorunla karşılaşıyorum çünkü

oyunları attığın klasöre dosya yöneticiyle girip üstüne tıklarsan yükleme yapabilirsin...
  • slm arkadaşlar e 65 in kızılötesi neresinde acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: teomanda

slm arkadaşlar e 65 in kızılötesi neresinde acaba

telefonu havaya kaldır, alttan bak, görürsün
  • quote:

Orjinalden alıntı: teomanda

slm arkadaşlar e 65 in kızılötesi neresinde acaba

Şarj bağlantısının yanındaki ufak delik.
  • quote:

Orjinalden alıntı: karizma2

quote:

arkadaşlar ben e 65 telefonuma oyun atmaya çalışıyorum program atmaya çalışıyorum indiriyorum telefona uygun olan programları veri kablosu ile bilgisayardan alıyorum ama telefona baktığımda ne oyun var ne de program ulaşamıyorum yüklediğim şeylere müzik attığımda öyle olmuyo ama direk müziği görüyo ama diğerlerinde yok nasıl çözebilirim bu sorunu yada yüklediğim şeylere nerden ulaşaabilirim söyleyebilirmisiniz çok mağdurum bu konuda ltfen dikkate alıp yardımcı olun:( illaa wireless lamı indirmek lazım acaba programları bilgisayara indirip almaya çalıştığımda bu sorunla karşılaşıyorum çünkü

oyunları attığın klasöre dosya yöneticiyle girip üstüne tıklarsan yükleme yapabilirsin...

dostum iyi bi oyun bulursan banada haber ver

• quote:

Orjinalden alıntı: eHuze

quote:

quote:

evet oyun konusunda bende dertliyim, hiç oyunum yok , gerçi oyuna vaktim olmaz ama ,çinde 1-2 oyun bulunsun

• imzamdaki alanda bir kac oyun var ...
    tavla sudoku satanc kim 500 milyar ister vb ...
    murtah arkadasimizin alani daha saglamdir oyun olarak
  • quote:

Orjinalden alıntı: MegaWolt38

quote:

Orjinalden alıntı: eHuze

quote:

quote:

evet oyun konusunda bende dertliyim, hiç oyunum yok , gerçi oyuna vaktim olmaz ama ,çinde 1-2 oyun bulunsun

benimde oyun oynadığımdan değilde işte bazı arkadaşlar oyun yokmu deyince yok dememek için istiyorum

• bankalara girerken e 65 de yaptığınız ayarlar varmıi ben eczacı menkul değerlere giremiyorum, bütün sayfa gözüküyor resimler dahil ancak şifre gireceğim kısım icon olarak açmadan kalıyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: spyman

bankalara girerken e 65 de yaptığınız ayarlar varmıi ben eczacı menkul değerlere giremiyorum, bütün sayfa gözüküyor resimler dahil ancak şifre gireceğim kısım icon olarak açmadan kalıyor...

ben kullanmadım finans şirketini ama istersen opera mini'yi yükledikten sonra girmeyi dene.
  • e65le wap sitelerine giremiyorum öteki sitelere girdiğimde de çok kontör gidiyor operayı yüklicem çözüm olur mu?
  • bir de turkcell msn i yükledim fakat bir türlü bağlanamadım... ayrıca wireless bağlantısında ağları buluyorum fakat hiç birisine bağlanmıyor şifresiz olmasına rağmen... çözüm önerileriniz neler?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ishtare

e65le wap sitelerine giremiyorum öteki sitelere girdiğimde de çok kontör gidiyor operayı yüklicem çözüm olur mu?

'web' yazan tarayıcıyı degıl 'servisler' yazan tarayıcıyı kullan wap için
  • çok güldüm ya
    quote:

Orjinalden alıntı: boachan

3) bu ürünle birlikte e65i ereyondan almayı düşünüyorum,bu gece rüyamda telefonu ereyondan aldığımı,kutuyu açtıımda pembe bi telefonla karşılaştığımı,heryerinin çizik/soyuk olduğunu,bir de kayan kapağı açtığım anda fırlayıp gittiğini gördüm..bu rüyanın tersinin çıkma olasılığı yüzde kaç?

• servisler nerede?
    quote:

Orjinalden alıntı: Johny6

quote:

e65le wap sitelerine giremiyorum öteki sitelere girdiğimde de çok kontör gidiyor operayı yüklicem çözüm olur mu?

• opera ile bi türlü baglanamadım nasıl yapabilirim?
  • quote:

quote:

Bu bilgiyi öğrendiğim çok iyi oldu teşekkürler. Bende web den girince neden wap sitelerinde sorun oluyor diyordum.

• quote:

Orjinalden alıntı: mmengi

quote:

quote:

Bu bilgiyi öğrendiğim çok iyi oldu teşekkürler. Bende web den girince neden wap sitelerinde sorun oluyor diyordum.

aynene valla, bende bilmiyordum bunu

• 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.