Şimdi Ara

E3 2013 (ANA KONU) [10-13 Haziran] E3 Vidyoları Gelmeye Başladı (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.519
Cevap
11
Favori
31.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MGS5 deli olmuş ya hayatında serinin 1 tanesini bile oynamamış insanlar dahi bu oyunu alacaklardır. hiç beklemediğim sahneleri gördüm MGS5te atlı sahneler falan.

çok çok iyi . ps4te veya xb1da oynanır bana kalırsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

insallah bu grafigi Xboxone'da verir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Sony'nin ilk 1 saati konsol tanıtımı olur herhalde. Oyun olarakta neler gösterilcek bakalım. Yalnız Ubisoft çok iyidi arkadaş adamlar yapmış 1-MGS ,2-Division , 3-Rome(xbox) , 4-Titanfall, 5-BF 4 , 6-Crew şimdilik favorilerim

Sony 40 tane oyun gösterecekmiş. 10dk konsolu tanıttı, tanıttı yoksa yetişmez.
  • ps4 kolu şarz halindeyken turuncu yanıyor şarzı fulken mavi azalıncada kırmızıdır herhalde :D
  • Gny* kullanıcısına yanıt

Umarım ciddi yapımlar gelir.. Arada illaki çerezlik oyun olacak ama 30 tanesi ciddi olsun 10 tane çerezlik güzeldir.
  • Valla Ubisoftun lansmanı bile X1 'ınkinden iyiydi. Xbox One hayal kırıklığı olmuştur. Hadi ps4 yüzümüzü kara çıkarma
  • Herif çıkmış gitar çalıyor bizde boş boş bekliyoruz, çal keke çal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Sony'nin ilk 1 saati konsol tanıtımı olur herhalde. Oyun olarakta neler gösterilcek bakalım. Yalnız Ubisoft çok iyidi arkadaş adamlar yapmış 1-MGS ,2-Division , 3-Rome(xbox) , 4-Titanfall, 5-BF 4 , 6-Crew şimdilik favorilerim

Sony 40 tane oyun gösterecekmiş. 10dk konsolu tanıttı, tanıttı yoksa yetişmez.

40'mı dafug. Baya merak ettim şimdi

• Division'ı gördükten sonra uyu uyuyabilirsen şimdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BD911

Umarım ciddi yapımlar gelir.. Arada illaki çerezlik oyun olacak ama 30 tanesi ciddi olsun 10 tane çerezlik güzeldir.

Birde bir bomba yapıp 40 ıda hardcore süper oyun oluyormuş ne bomba olur ama hayal sadece fakat hayali bile güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaiTrQ -- 11 Haziran 2013; 2:41:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BD911

Yani illaki öyle Knack falan tarzı casual kitleye hitap eden değişik oyunlar gelecektir.
    Ama hardcore oyuncuları da doyuracağına eminim ben. Özellikle PS4'e özel 80-100 kişili online oyunlar olacağını düşünüyorum.
  • Oyun olarak keşke gerçek bir korku görebilsek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaldı 1 saat, 15 dk. Gram uykum yok ama canım sıkılıyor nabacağız 1 saat?
  • Gny* kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle olacaktır.. MS TITANFALL gibi bir oyun yaparda Sony geri kalmaz.. Zaten exc. olarak KZ SF alır ama çeşitlilikte önemli..

Ben gelecek oyunları düşündükçe deliriyorum.. Bir de exc. oyunların tadı başka oluyor..

Bu nesil bol oyunlu geçecek..

Benim sevindiğim taraf online olması bu oyunların oynanabilirliğini arttırıyor yani paramızın karşılığını fazlasıyla alacağız...
  • RaiTrQ kullanıcısına yanıt
    Çerezlik oyun gelsin hacı sonra hangi birinden başlayalım diye kafayı yeriz..

Ben şuanda kafayı yemek üzereyim.

Tam benlik oyunlar tanıtıldı..

Sony ne yapacak Allah bilir.
  • odamda tv olsaydı bf3 multi oynardık
  • Bu Gametrailer'in pembe kiyafetli sunucusu da "performans sanatcisi" gibi duruyor
  • PS bölümüne geçin dediler, geldik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

odamda tv olsaydı bf3 multi oynardık

Gözler yorulmasın diye kapattım ben oyunu. Pc'nin ışığını bile kıstım.
    Kaldı şurada 1 saat uyur kalırsam sabah kalkınca camdan atlarım.

Şu hatunu izliyorum:http://tr.twitch.tv/annikawesley Bildğimiz Xena(Lucy Lawless) yalnız. Felaket benziyor.

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.