Şimdi Ara

E-ten M600+ Kullanıcıları (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
860
Cevap
1
Favori
90.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: jokerworld

arkadaslar kımse yorulmasın... aradıgım sorunun cevabını buldum...

hazır terlemişken sana zahmet şu benim işe de bir el atsana :)artık aramak tan yoruldum biriside bana yardım etsin
  • türkçesi ne zaman çıkacakmışkinek
  • WM 6 bu cihazda kurup kullanan varmı. WM6 ne gibi artısı varki. kurmak istesek ne yapmak lazım. para vermden legal yapma imkanı varmı????
  • maalesef M600+ için wm6 romu yok
  • eten m600+ icin skype yukledim ama sesli arama baslattıgımda skype hattan dusuyor boyle bır sorunla karsılasan varmı lutfen yardım edın e-mail adresim exitelektrik@hotmail.com
  • birde media player codeck lerini bulan varmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: exitelektrik

eten m600+ icin skype yukledim ama sesli arama baslattıgımda skype hattan dusuyor boyle bır sorunla karsılasan varmı lutfen yardım edın e-mail adresim exitelektrik@hotmail.com

bir iki sefer skype kullandım ama dediğin gibi bir sorunla denk gelmedim farklı bir kablosuz bağlantı üzerinden deneyip sonucu bildirirsen sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: exitelektrik

birde media player codeck lerini bulan varmı

media player için ne gerek varkı TCPMP player i deneyin hiç bir sıkıntı yaşamıyacaksınız
    bu linki takip et
    http://forum.donanimhaber.com/m_14990229/tm.htm
  • YAKLAŞIK 2 AY KADAR ÖNCE ALDIĞIM ETEN M600+ MAKİNAMA, MALESEF ALIŞAMADIM. (İŞYERİMİN BANA VERDİĞİ TELEFONUM YÜZÜNDEN, ÇÜNKÜ GENELDE YAZ GÜNLERİ İKİSİNİ BİRDEN TAŞIYAMIYORUM, İŞ TELEFONLARI DAHA ÖNEMLİ OLDUĞU İÇİN YANIMA ONU ALIYORUM. NEREDEYSE BENİM ETEN HER GÜN ÇEKMECEMDE DURDU )

MAVİ BİLGİSAYARDAN ALMIŞTIM. GALİBA 827 YTL. İDİ FİYATI.

AMA MALESEF DEDİĞİM GİBİ BEN BİR TÜRLÜ ALIŞAMADIM, ÇOK GÜZEL VE KULLANICIŞLI BİR CİHAZ OLDUĞU KONUSUNDA HERALDE KİMSENİN ŞÜPHESİ YOKTUR AMA BEN DAHA MERAK EDİPTE Bİ PROGRAM BİLE KURMADIM, HATTA DAHA MERAK ETİPTE BİR SD KART BİLE TAKMADIM. BURADAKİ KULLANICILARI GÖRÜNCE SANKİ BU CİHAZ BENDE BOŞUNA DURUYORMUŞ GİBİ BİR HİSSE KAPILIYORUM. AMA BURDAKİ KULLANICILAR MAKİNELERİNDEN ÇOK AMA ÇOK STABİL OLDUĞUNA DA EMİNİM, BANA HİÇ BİR SORUN ÇIKARTTIĞI OLMADI VE BATARYASI EN AZ 4 GÜN GİDİYOR. (1 GÜNDE ORTALAMA 2-3 TELEFON GÖRÜŞMESİ İLE )

CİHAZIMI SATMAYI DÜŞÜNÜYORUM. ÇOK TEMİZ, NEDEYSE HİÇ KULLANILMAMIŞ, HİÇ YERE DÜŞMEMİŞ VE BANA HİÇ BİR PROBLEM YARATMAMIŞ. FİYAT KONUSUNDA Bİ ŞEY AKLIMA GELMİYOR. TEKLİFLER GELİRSE DEĞERLENDİRECEĞİM.

DÜŞÜNEN ARKADAŞ OLURSA, MAİL ATABİLİR.

realperest@gmail.com

• bende eskisi gibi fazla kullanmıyorum ama yolda çok işime yarıyor. kitap okuyorum film izliyorum oyun oynuyorum. ben genelde küçücük çanta taşırım. iki telefon ve cüzdanım içinde o kadar tlf ve cüzdan ve de kablolar..... bence küçük bir çanta alın. yolda herkes herkes hocam diyor. derslere girmesemde eğitim sektöründe olduğumdan problem olmuyor. bence çantasız Eten taşımak problem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bestercan -- 20 Temmuz 2007; 23:54:22 >
  • şu bir geçek ilk başta herkes kullanıyor sonra pek uğraşmıyor. hatta yüzüne bile bakan olmuyor
  • Arkadaşlar eten600+ ın ekranındaki plastik ekran koruyucuyu nereden temin edebilirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: eten600

Arkadaşlar eten600+ ın ekranındaki plastik ekran koruyucuyu nereden temin edebilirim

BOŞUNA PARA VERMEYEYİM DİYORSAN KIRTASİYEDE JİLATİNE BENZER BÜYÜKLERİ SATILIYOR. EKRANA UYGUN KESERSEN OLABİLİR. ÖBÜR TÜRLÜ BİRAZ PARAN GİDER
  • teşekkürler
  • BU MESAJ PROBLEMİNİ NERDEN ÇÖZECEĞİM. 60 KARAKTER OLARAK GÖSTERİYOR. NORMALDE 160 KARAKTER OLMASI LAZIMM
  • ewewttttt arkadaşlar cook iyi bi araştırma sonrası bende bi eten m600+ aldım ve cok az bahsetmişler + ları cook fazla hp 6815 göre + ları var iği bi inceleme sonrası fark ediliyoo
    eten m600+ aldığım tarih 24.08.2007 cuma cok deli bi alet tel alcaktım nokia n73 ama bu daha kaliteli cıktı

ETEN M600+ kullanıcılarına

SAYGILARIMLAAA !!!:::...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hello333 -- 30 Ağustos 2007; 23:20:02 >
  • arkadaşlar ben bunu gecen hafta aldım eten m600+ 230 rom yüklü vede gps vardı hızlı sistemden 710 ytl ye aldım 2gb de hafıza kartı taktım cıncık gibi oldu
    bide şöye bi sorum olcak bu aleti kallanan arkadaşlara bu alet mp4 video kayıt yapıyormu ben video özelliğini acıyom ama 3gp den başka bi kayıt yapmıyo acaba bendemi sorun arkadaşlar bilen bi yardım etsinn
  • eten m 600 + 'da gps yok.. (dahili) kamerasını cok detaylı kullanamadım ama video kayıt formatı 3gp. belkı format degıstırme ozellıgı vardır. ayırca pda kullanma kılavuzunda yazan bazı ozellıklerı malesef cıhazda bulamayabılıyorsun..

sms karakter sayısıyla ılgılı bır sıkıntın yok dostum.. bende de aynı... cıhaz ıkıncı sms goruyor ama bılıyorsun kı operator 160 karakter e kadar tek sms dıyor.. faturamı kontrol ettım tek sms ucretlendırmesı var.
  • Merhaba arkadaşlar. Bende bugun ETEN M600+ ve 2 gb hafıza kartı aldım bu kervana katıldım. Ankara Mavibilgisyardan 630 YTL 12 Taksitle aldım.Lazım olacak programları nerden bulabilirim. Site adı verebilirmisiniz. Kitap okumak , müzik dinlemek , Film izlemek vb. için.. İyi günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragon387 -- 18 Eylül 2007; 20:49:21 >
  • Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak.M600 ile gps kullanmak için ne yapmamız lazım.Yani gps kullanma şansımız yok mu hiç?
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.