Şimdi Ara

E-ten M600+ Kullanıcıları (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
861
Cevap
1
Favori
90.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • align screen için ekranın köşelerine doğru tıklarsan kolayca kabul ediyor.
    gprs ten bağlanmamak için de settings de
    my ısp ve altta
    my network seçili olmalı o alanlarda wap veya gprs seçiliyse her halikarda o şekilde bağlanır...

lütfen beni kazıklandım mı düşüncesinden kurtarır mısınız arkadaşlar sizin aletlerin bu bölümünde ne yazıyo buraya yollar mısınız!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ben makinamın ayarlar bölümünden sistem bilgisine girdiğim zaman

ROM: Tür : NAND
    Kapasite : 128 MB
    Blok Boyutu: 16 KB

M600+'ın 256MB rom olması gerekmiyor mu???? niye sistem bilgidsinde böyle görünüyor.????

Acaba bana M600+ diye normal M600 mü sattılar çünküwww.etencorp.com'da böyle bir alet de var ve onun romu 128MB görünüyor....

• arkadaşlar cihazın pili bitip kapandıgı zaman nasıl açıyoruz. hemn power tuşuna hemde reset tuşuna basıo çekince açılıyor fakat o zaman kurulan tüm programlar siliniyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: megaturk

arkadaşlar msn adresim

megaturk84@hotmail.com

birisi yardım edebilir mi yoksa kıracam artık makinayı

ekledim seni
    kısaca birşeyler de yazdım
  • quote:

Orjinalden alıntı: koselerli

align screen için ekranın köşelerine doğru tıklarsan kolayca kabul ediyor.
    my ısp ve altta
    my network seçili olmalı o alanlarda wap veya gprs seçiliyse her halikarda o şekilde bağlanır...

lütfen beni kazıklandım mı düşüncesinden kurtarır mısınız arkadaşlar sizin aletlerin bu bölümünde ne yazıyo buraya yollar mısınız!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

M600+'ın 256MB rom olması gerekmiyor mu???? niye sistem bilgidsinde böyle görünüyor.????

Acaba bana M600+ diye normal M600 mü sattılar çünküwww.etencorp.com'da böyle bir alet de var ve onun romu 128MB görünüyor....

Bende 256 MB yazıyor dostum. :( Bide kasada M600 yazısının sonunda "+" işareti var. Bu arada reset olayını hallettim ama wi-fi ile halen bağlı değilim :(

• arkadaşlar daha önce sormuştum bilen bir arkadaş yardım ederse sevinirim. cihazı tamamen kapattıktan sonra tekrar nasıl açacagız ben açtıgımda tüm bilgiler gitmiş oluyor. açmak için power tuşu ve reset tuşuna basıp çekiyorum . başka bir yolu varmı
  • @koselerli
    Baslat=>ayarlar=>bellek sekmesine gelin depolama kismi 128 den fazla ise cihaz romu normaldir.

wifi sorunu yasayanlar aldiginiz sinyal seviyesi dusukse o sorun yasanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husnuweb -- 29 Eylül 2007; 21:06:42 >
  • Merhaba arkadaşlar genelde hep soru soran var ama cevaplayan yok ne yazık ki.....Cihazın pili bittiği zaman pili yerinden çıkartın 1dk sonra takın power düğmesinden açın.Benimde başıma geldi bu şekil yaptım hiç bir program kaybolmadı.Bu arada makinaya film atmak istedim bilgisayardan telefonu masaüsütü aparatına taktım fakat 450 mb 'lık dosyayı atmıyor dosya ilerlemesi gözüküyor ama 3 çizgi olduktan sonra tekrar başa dönüyor.Fakta hafıza kartını çıkarıp card readerdan attığım zaman filmi 2 dk içinde film yükleniyor.Yoksa etene büyük boyutlu dosyaları atmak için illa hafıza kartına filmi direk atıp sonra mı etene takacağız anlıyamadım.Bu konuda direk olarak telefonuna büyük boyutlu dosyaları atan arkadaşlar varsa yardımcı oluversinler bir zahmet.......
  • quote:

Orjinalden alıntı: koselerli

align screen için ekranın köşelerine doğru tıklarsan kolayca kabul ediyor.
    my ısp ve altta

Bendede 256 yazıyor....
    Kapasite:256MB
    Blok boyutu:128KB

• arkadaşlar benim bellek kısmında da 64 mb ram yazması gerekirken 47 mb ram yazıyor toplam alanında bu normal değil gibi geliyor bana
  • Mavibilgisayar'da kampanya yapmışlar; 399+KDV fiyatı.Diğer sitelerde hala 700-800 ytl arası iken mavi'de 575'e geliyor sizce de uygun değil mi?
  • Evet bende maviden aldım makina 2 günde geldi.Arkadaşa tavsiye ettim oda aldı.Fakat geçenlerde etene arkadaş 4 gb hafıza kartı aldı Sd ama eten 4gb sd kartların hepsini tanımıyormuş yaptığımız araştırmalara göre.Aynen bizim aldığımız sd kartıda eten tanımadı.Teknik servisle görüştük etenin 4 gb kartları tanıdığını söylediler.Meğer 2 çeşit sd kart varmış.SDDHC model olanları tanımıyormuş makina.Hafıza kartı alırken bu konuya dikkat edin arkadaşlar.Bizde mavi bilgisayarı aradık ve aldığımız hafıza kartını telefonun tanımadığını söyleyip yerine telefona uyan bir hafıza kartı ile değiştirmek istediğimizi belirttik.Müşteri temsilcisinin yaklaşımı çok kötü.Paketi açılmış ürünü kesinlikle alamayız dediler.Paketi açmadan ürünü nasıl denyeceğiz ki?Bizde hemen tüketici haklarına gidip bilgi edindik.Tüketici hakları İNTERNETTE YAPILAN ALIŞVERİŞLERDE ALICI 1 HAFTA İÇİNDE ÜRÜNDEN CAYMA HAKKINA SAHİPTİR cevabını aldık.İkinci defa aradık ve tüketici haklarından böyle bir cevap aldığımızı müşteri temsilcisine söyedik ama adam çözüm için soruna yaklaşmıyor.Hafıza kartını iadeli tahatütlü mavi bilgisayar adresine geri yolladık onlar istemesede.Yarın belgelerle birlikte tüketici haklarına başvuru yapacağız........

• quote:

Orjinalden alıntı: teacherelecomp

arkadaşlar benim bellek kısmında da 64 mb ram yazması gerekirken 47 mb ram yazıyor toplam alanında bu normal değil gibi geliyor bana

Evet aynı durum bende de söz konusu toplam bellek 47 mb görünüyor.Nedenini ve nasıl çözülecegini bilen arkadaşlar vardır umarım.
  • o kullanılabılır ram mıktarıdır sorun teskil etmiyor.
  • Sistem bilgisine girdigimde Bellek->Ram seçeneklerine girince kapasite:64 MB görünüyor

Ayarlar->Bellek bölümüne girdigimde ise Toplam Bellek : 47.21 MB görünüyo ve bu bellekte Dolu-Boş diye ayrılmış.

Bu durumda sorun yok yani? Daha önce 64 MB gösteriyor diye hatırlıyorum aynı bölümde
  • Arkadaşlar lütfen biriniz wi-fi den nasıl bağlanılır madde madde yazsın. Çok rica ediyorum. Bi dünya wi-fi var ve ben bağlanamıyorum Bide bu tel nasıl türkçeye dönecek...
  • Merhaba telefonun wifi ayarlarını yaptın mı ??Bu arada türkçe yapman için çoklu dil paketini yüklemen lazım.Program telefonun servis sitesinde var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuratAtes -- 2 Ekim 2007; 1:01:40 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: MuratAtes

Merhaba telefonun wifi ayarlarını yaptın mı ??Bu arada türkçe yapman için çoklu dil paketini yüklemen lazım.Program telefonun servis sitesinde var...

Bende o ayarları soruyorum zaten. Nasıl yapılıyor ? Bide çoklu dil paketinin internet adresi nedir?
  • mobileranın sitesine baktım ama bulamadım bende int e yükledim buradan çekebilirsinizhttp://www.zshare.net/download/3967682ed840d3/ ama aktivasyon işlemi var nasıl yaparsınzı bilmem wi-fi için pek bir ayara gerek yok aslında kablosuz yöneticisini açıp wi-fi yi açıyorsunuz ve ayarlar kısmına tıklıyorsunuz cihazınız etrafı tarayarak kullanılabilir bağlantıları gösterecektir daha sonra bu bağlantılar içinden güvenlik etkinolmayan bir bağlantıyı secerek bağlan demeniz yeterli olur
  • Eten M600+ wifi ayarları için=http://www.ultravizyon.com.tr/destek/wifi.html

Türkçe dil paketi için=http://www.ultravizyon.com.tr/destek/index.html
  • quote:

Orjinalden alıntı: MuratAtes

Eten M600+ wifi ayarları için=http://www.ultravizyon.com.tr/destek/wifi.html

Türkçe dil paketi için=http://www.ultravizyon.com.tr/destek/index.html

Teşekkür ederim dostum. Tele fonu türkçe yaptım ve kayıt fln istemedi. Ayrıca wi-fi ayarlarını yaptım ama sayfa bulunamadı adı vs kontrol edin diyor
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.