Şimdi Ara

e-kitap okuyucuları hakkında yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler kobo, kindle gibi e-kitap okuyucu almak istiyorum nereden ve ucuz yollu bir biçimde hangisini tavsiye edersiniz..
    Asıl soru ise bu internetten indirdiğimiz pdfleri, epubları açabiliyor mu bunlar? yoksa sadece ücretini ödeyip mi indirebiliyoruz

• E kitap okuyucu piyasası türkiyede pek değişmiyor fiyatlar stabil. Yurtdışından çeşitli sitelerden getirmek istersende dolar kuru yüzünden yine aynı meblaları ödüyorsun. Bende kobo Aura One cihazı mevcut 900 lira gibi bir fiyata aldım. Gayet yeterli ve başarılı bir cihaz tavsiye ediyorum.
  • tarafsiz ikilem kullanıcısına yanıt
    hocam 900 lira bana çok gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: cbeninqton

hocam 900 lira bana çok gelir

300 liraya 2.el kindle pw2 alın geçin
  • hocam ben gittigidiyor'dan 2. el amazon kindle 4 buldum 180 TL satıcı dürüst birisine benziyor
  • mekatronikteknisyeniyim M kullanıcısına yanıt
    ekran çiziktir
  • aliexpressden buldum kobo auro kılıf jelatin içinde 328 TL ben aldım gelince nasıl olduğunu yazarım almak istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: mekatronikteknisyeniyim

aliexpressden buldum kobo auro kılıf jelatin içinde 328 TL ben aldım gelince nasıl olduğunu yazarım almak istersen

cok sevinirim kardesim
  • mekatronikteknisyeniyim M kullanıcısına yanıt
    hocam alışveriş nasıl oldu aliexpresten anlatır mısınız ben de getirtmek istiyorum fakat güvenemiyorum.
  • Cihaz araştırmalarım sürüyor ama Türkiye piyasası maalesef yüksek ve indirime giren ürünler değil maalesef. Paralılar alacak Temiz az kullanılmış 2.el alıcaz ancak öyle olacak sanırım. :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.