Şimdi Ara

Kişisel Gelişim Kitapları[PDF]/OSHO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
8
Favori
10.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• İndiriyorum, inceleyelim bakalım nasılmış.Teşekkürler.
  • Hocam kişisel gelişim okumam genelde ama bu adamın kitapları akıcı cidden.Okuduktan sonra yorumlarını bekleriz hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_Coder -- 26 Mayıs 2014; 13:02:29 >
  • Tamam :) :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum keske en cok tavdiye ettigini soyleseydinde ondan baslasaydik neyse dogaclama bakacam okuyup bitirirsem unutmassam degerlendirecem

• OSHO iyidir
  • OSHO ciddi anlamda iyidir ve okunması gereken kişilerdendir.
  • osho'nun farkındalık kitabı vardı,ilk okuduğumda çok etkilenmiştim. Şiirsel bir dili var gerçekten . İlk etapta ondan başlanılabilir .Gerçi o kitap bu listede yok :) Uğur Koşar çok satanlar listesinde yer alıyor ama o da büyük ihtimalle Oshonun kitaplarını yutmuş gibi ,ifadeleri , dilleri birbirine çok benziyor.
  • yararımız dokunduysa ne mutlu bize

• OSHO'nun "İnanç, Kuşku ve Fanatizm" kitabını bulabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deutscher

OSHO'nun "İnanç, Kuşku ve Fanatizm" kitabını bulabilir miyiz?

Bunlar bende olanlar hocam var mıdır bilmiyorum

• kişisel gelişim kitapları okumayı çok seviyorum bende . İnsanı geliştirme potansiyeline sahip kitaplar 1 adım daha önde oluyor her zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Misha Collins -- 18 Ağustos 2016; 22:27:14 >
  • Kişisel gelişim kitapları kapitalizmin ve sistemin dayattığı insanı insanlıktan uzaklaştıran kitaplardır. Böyle şeylerle uğraşacağınıza başka kitaplar özellikle sizi rahatsız eden kitapları okursanız daha iyi olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir kişisel gelişim kitabı bitirdim Doğan Cüceloğlu – İnsan İnsana'yı önerebilirim rahatlıkla
    Doğan cüceloğlu - İnsan İnsana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Misha Collins -- 24 Ağustos 2016; 2:27:28 >
  • jeffrey young, hayatı yeniden keşfedin isimli kitabı arıyorum elinizde mevcutsa gönderebilir misiniz? sucubulent@gmail.com
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.