Şimdi Ara

E-devlet Mobil Alacak Sorgulama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.582
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • E-devlete yeni bir özellik gelmiş ya da ben yeni fark ettim. E-devlete girip arama kısmına alacak yazınca "Mobil/Sabit/İnternet/Kablo Tv/Uydu İşletmecilerinden Borç/Alacak Sorgulama ve Ödeme/iade İşlemleri" sekmesine girip bu zamana kadar olan tüm mobil aboneliklerinden kalan alacaklarınızı sorgulayıp iban girip iadelerinizi alabilirsiniz.

Haftasonu 60 lira ikramiye çıktı bize

Edit.

Bedava salatalık bulsa tuzunu kapıp koşacak birkaç az gelişmiş sözde laf sokmuş

En az 2 kişi faydalandı görüldüğü üzere ve belirttiğim üzere "E-devlete yeni bir özellik gelmiş ya da ben yeni fark ettim" ifadesi de mevcut. Ama beyinleri gelişmediği için böyle ağızlarından köpükler çıkararak saldırıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancan_burak -- 2 Şubat 2020; 15:5:57 >

• Bumu sıcak iyice cırkı çıktı buranın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En az 3-4 yıldır var bu uygulama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 19:23:52 >
  • Teşekkürler
  • Internet yeni galibA

• Borçlarda çıkıyor ama, dikkat et
  • E devlete girmene bile gerek yok, operatör sitesine girip TC ile sorgulayabilirsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 27 tl harçlık çıktı teşekkürler haber için

• Bende bakayım.

• Bu neye göre çıkıyor? Bende 0 tl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben şimdi öğrendim. babamın 10 tl kalmış dsmartta, ondan kendi ismimi ibanımı girip istedim gelir umarım

bu tarz başka olay var mı kontrol edelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arvelo -- 2 Şubat 2020; 13:43:36 >
  • E devlet diye bi uygulama mı varmış

• Bedava salatalık bulsa tuzunu kapıp koşacak birkaç az gelişmiş sözde laf sokmuş

En az 2 kişi faydalandı görüldüğü üzere ve belirttiğim üzere "E-devlete yeni bir özellik gelmiş ya da ben yeni fark ettim" ifadesi de mevcut. Ama beyinleri gelişmediği için böyle ağızlarından köpükler çıkararak saldırıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

Bedava salatalık bulsa tuzunu kapıp koşacak birkaç az gelişmiş sözde laf sokmuş

Teknoseyir'in bu haftaki "Haftalık Gündem Değerlendirmesi"nde Levent Pekcan'ın bahsetmesi sonucu öğrendiğin bir durumu, "Sanırım yeni bir özellik gelmiş ya da ben yeni fark ettim" diye burada sanki rastgele sen fark etmişsin gibi konu açman normal ama bu uygulamanın yıllardır olduğunu söylememiz anormal öyle mi sevgili çok bilmiş arkadaşım?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.