Şimdi Ara

E-devlet’e soy ağacı sorgulama hizmeti eklendi: Alt-üst soy bilgisi sorgulama (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.447
Cevap
22
Favori
284.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Freeky

quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

Kahretsin kürtmüşüm lan ben

Valla ben ondan değil de bulgar dan korkuyorum öyle bir şey demiş zamanında dedem aynı zamanda manavız da diyor anlamaım

Nerenin manavısınız hocam anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ırkçılığın ne kadar boş bir dava olduğunu, esas olanın atatürk'ün milliyetçilik anlayışı olduğunu anlamak açısından oldukça olumlu bir hizmet. lakin saatlerdir belgeye ulaşamıyorum.

edit: 200 yıldır tarsus. İnsan bi yakın diye Adana’ya filan göçer bu nasıl bir vizyonsuzluktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shepherd. -- 9 Şubat 2018; 4:20:23 >
  • Bir ben giremedim galiba herkes çatır çatur yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cübbeli gandalf

quote:

Orijinalden alıntı: Freeky

quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

Kahretsin kürtmüşüm lan ben

Valla ben ondan değil de bulgar dan korkuyorum öyle bir şey demiş zamanında dedem aynı zamanda manavız da diyor anlamaım

Nerenin manavısınız hocam anlamadım

Boş muhabbetlerini konu dışı bölümünde yapın burada komik olmuyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Shepherd.

ırkçılığın ne kadar boş bir dava olduğunu, esas olanın atatürk'ün milliyetçilik anlayışı olduğunu anlamak açısından oldukça olumlu bir hizmet. lakin saatlerdir belgeye ulaşamıyorum.

ilginç bir tez türk olmadığından emin olan türkiyeli ermeniye bile zorla türküm dedirtmek gibimi mesala
  • 1824 de doğan akrabam sağmış hala öyle yazıyor arıyorum şuan osmanlı hakkında soracak sorularım var

• E-devlet’e soy ağacı sorgulama hizmeti eklendi: Alt-üst soy bilgisi sorgulama

Dosyayı indir yazan yere tıklayın yeni sekmede açın beyler telefona direk iniyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cübbeli gandalf kullanıcısına yanıt
    Yörüğün yurumeyeni o yerin yerlisine manav " manaf" denir

• quote:

Orijinalden alıntı: Fasist Diktator

quote:

Orijinalden alıntı: GonzalFX7

2. aşamada kaldik ve bekliyoruz. Tavsiyesi olanlar :)

biz oraya da gelemedik

Beklemedeyiz hâlâ :/

• Soyunu sopunu öğrenen çıksın kasıyor

• Guest-BA761BEEF G kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 12 Temmuz 2021; 4:57:20 >
  • E-devlet’e soy ağacı sorgulama hizmeti eklendi: Alt-üst soy bilgisi sorgulama

Beyler bu hatayı alan var mı

• Şifre yenile de sms çalışmıyor, Vakıfbank internet bankacılığı girmeme izin vermiyor hata diyor.

Acaba içinde ne tür çapanoplu var ki.. O değil de ben hanıma bakayım inşallah 1-2 ermeni yahudi akrabası çıkar da bana eğlenecek mevzu olur 🤣

• Beyler sabahtan beri deniyorum az önce sonunda ulaştım

Çok kolay yolu var. Sesli besmele çektim 2sn de indi

• [simage][/simage]
  • quote:

Orijinalden alıntı: elementry

Şifre yenile de sms çalışmıyor, Vakıfbank internet bankacılığı girmeme izin vermiyor hata diyor.

Acaba içinde ne tür çapanoplu var ki.. O değil de ben hanıma bakayım inşallah 1-2 ermeni yahudi akrabası çıkar da bana eğlenecek mevzu olur &#129315;

Hahahaj bu iyiydi :)

• quote:

ırkçılığın ne kadar boş bir dava olduğunu, esas olanın atatürk'ün milliyetçilik anlayışı olduğunu anlamak açısından oldukça olumlu bir hizmet. lakin saatlerdir belgeye ulaşamıyorum.

Sonuçları görene kadar ben de böyle düşünüyordu. Sapına kadar Türk olduğumu görünce fikrim değişti. Yaşasın Türk ırkı.

• Kaç dakika sürüyor?

• nihayet indirebildim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

quote:

ilginç bir tez türk olmadığından emin olan türkiyeli ermeniye bile zorla türküm dedirtmek gibimi mesala

ırk olarak türk değil türkiye cumhuriyeti vatandaşı olarak türk. derler ya spikerler türk asıllı ''alman'' futbolcu mesut özil diye. onun gibi. ermeni asıllı ''türk''. çünkü türkiye cumhuriyeti vatandaşı ve bu topraklarda yaşıyor.
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.