Şimdi Ara

DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.700
Cevap
212
Favori
965.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akkal

dyson dc37 süpürgemin borusu ile hortumu bağlayan tetikli dirsek parça kırıldı, dyson markette de bulamadım. nereden alabilirim, fiyat nedir, yardımcı olabilecek var mı?
    hala lazımsa bende hem 2.el hem de sıfırı var. ama amazondan da alabilirsiniz tabii ki.. cihaz HAKMAN garantisi içindeyse Hakmandan bedava değiştirebilirsiniz. Hakman değilse geçmiş olsun , diğer ithalatçıların garantisi işlevsizdir , garanti içinde veya dışında , paranızla bile yenisini bulmakta zorlanırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan Turkoglu

https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/miele-complete-c3-cat-dog-powerline-sgef3-890-w-toz-torbali-supurge-353429834

Alıntıları Göster
    hala almadıysanız :
    =evinizde hayvan yok ve halı az ise , her modelin en ucuz versiyonunu tercih edebilirsiniz. işinizi görür
    =model seçerken bütçenize bakın yeter. hepsi sizi mutlu eder.
    =biraz fazla verip HAKMAN garantili ürün alın. çocuklarınız da varmış, illa ki başlığı vs kırılacak , hortumu delinecek. 5 yıl içinde kırığı verip sağlamı bedava alma imkanı sadece Hakmanda vardır. diğerlerinde paranızla bile zorlanırsınız çünkü stok tutmuyorlar ve kendilerinden almadığınız için Hakman da -bence haklı olarak- tepki gösterip satmak istemiyor

NOT : DYSON SÜPÜRGELERLE İLGİLİ MAKUL (NETTE CEVABI KOLAY BULUNMAYAN) SORULARINIZI CEVAPLAYABİLİR VE İSTEYENE SIFIR VEYA 2.EL CİHAZ VEYA PARÇALAR TEMİN EDEBİLİRİM

• quote:

Orijinalden alıntı: şapkaa

lütfedip sebep de söyleseniz belki aydınlanırdık. ben 20 yıldır sadece dyson kablolu süpürge kullanıyorum. hayatta yaptığım en iyi yatırım olduğundan eminim. zevk için birçok model değiştirdim. eskisini de gayet makul fiyatlarla satabildim. sizle tamamen aksi kanıdayım

Alıntıları Göster
    Sebeplerini önceki mesajlarımda ayrıntılı olarak birkaç kez yazmıştım. Lütfedip önceki mesajlarımı da okumanız gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dilocrom -- 1 Ağustos 2018; 15:3:14 >

• blasko77 kullanıcısına yanıt
    hala araştırıyorsanız veya başka merak eden varsa şöyle açıklayayım.
    merdiveni bol evimiz için kablolu dikey bir dyson almak istiyorduk.
    dc42 allergy modelini aldık.
    ilk kullanımdan önce test etmek için, üşenmedim odayı önce eski toz torbalı süpürgemizle temizledim.
    ardından dysonla süpürünce abartmıyorum bi hazne toz çıktı, özellikle halıdan.
    kolaylıkla bir ürün için bunu söylemem ama bi süpürge için ödediğim ücrete gerçekten değdi.
    alerji sorunu olan varsa hiç düşünmesin, sanırım birkaç hafta içinde evde toz namına birşey kalmaz.
    herkese alışverişlerinde bol şans...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayafu

hala araştırıyorsanız veya başka merak eden varsa şöyle açıklayayım.
    merdiveni bol evimiz için kablolu dikey bir dyson almak istiyorduk.
    dc42 allergy modelini aldık.
    ilk kullanımdan önce test etmek için, üşenmedim odayı önce eski toz torbalı süpürgemizle temizledim.
    ardından dysonla süpürünce abartmıyorum bi hazne toz çıktı, özellikle halıdan.
    kolaylıkla bir ürün için bunu söylemem ama bi süpürge için ödediğim ücrete gerçekten değdi.
    alerji sorunu olan varsa hiç düşünmesin, sanırım birkaç hafta içinde evde toz namına birşey kalmaz.
    herkese alışverişlerinde bol şans...
    bence yatık model alsaydınız daha iyi ederdiniz. aynı sonucu , hatta daha iyisini de alırdınız. ve ilaveten , cihazı satmaya niyetlendiğinizde daha az zarar ederdiniz. neyse.. her dyson sahibini mutlu eder, güzel günlerde kullanın.

• merhaba arkadaşlar bende süpürge almaya karar verdim yardımcı olur musunuz?

bu ikisi arasında kaldım sizce hangisi daha kullanışlı temizliği pratik (kızımda akar ve ev tozlarına karşı alerji var)

bu ikisi haricinde bir model de tavsiye edebilirsiniz.

Miele Blizzard CX1 Cat&Dog Powerline 890W Kırmızı Elektrikli Süpürge
    https://www.hepsiburada.com/miele-blizzard-cx1-cat-dog-powerline-890w-kirmizi-elektrikli-supurge-p-HBV00000A5MWX?magaza=G%C3%BCrb%C3%BCz%20Ev%20Aletleri&wt_gl=cpc.elk.evelektronigi.pla.supurge-sda&gclid=EAIaIQobChMIptrA-4HR3AIV0smyCh3JMghbEAQYASABEgI87PD_BwE

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
    https://www.hepsiburada.com/dyson-cinetic-big-ball-animal-pro-2-toz-torbasiz-elektrikli-supurge-5-yil-garantili-p-HBV00000A0VAE

• akrepyusuf kullanıcısına yanıt
    Hadi bakalım.

Animal pro 2 almayı düşünen biri olarak ben de merak ettim sorunun cevabını.

Yok mudur yetkili bir abimiz?
  • selamlar. geçen gün enplus a gittik dyson süpürge bakmaya güçleri düşürdüler dendi. doğrumudur varmıdır bunun aslı astarı ? kaçtı kaç oldu herhangi bir memnuniyetsizlik yaşayan oldumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: badsay

selamlar. geçen gün enplus a gittik dyson süpürge bakmaya güçleri düşürdüler dendi. doğrumudur varmıdır bunun aslı astarı ? kaçtı kaç oldu herhangi bir memnuniyetsizlik yaşayan oldumu
    google.a gir , "elektrik süpürgelerinde motor gücü enerji tasarrufu" vs yaz. çıkanları oku kardeş.. tüm dünyada tüm markalarda yaşanan bi gelişme ........
  • quote:

Orijinalden alıntı: badsay

selamlar. geçen gün enplus a gittik dyson süpürge bakmaya güçleri düşürdüler dendi. doğrumudur varmıdır bunun aslı astarı ? kaçtı kaç oldu herhangi bir memnuniyetsizlik yaşayan oldumu
    dyson alacaksanız , enplus fiyatlarının %20 altına benden sıfır kutuda istediğiniz makinayı alabilirsiniz. hakman faturalı..
  • Hocam merhaba, mesajınıza istinaden sizden bilgi ve fiyat almak istiyorum. Bende cinetic big ball animal pro süpürge var yalnız musclehead başlığıyla özellikle halılarda çok zorlanıyoruz. Halıda ilerletebilmek için sürekli çekiş azaltan tetiği çekmemiz gerekiyor. Yeni makinelerde bu başlık yerine pnömatik başlık veriliyor.

Pnömatik başlığın hareketi daha rahat olur mu, elimizdekiyle değiştirmeye değer mi?
    Almak istesek fiyatı ne kadardır?

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: _BLooDLiNe_

Hocam merhaba, mesajınıza istinaden sizden bilgi ve fiyat almak istiyorum. Bende cinetic big ball animal pro süpürge var yalnız musclehead başlığıyla özellikle halılarda çok zorlanıyoruz. Halıda ilerletebilmek için sürekli çekiş azaltan tetiği çekmemiz gerekiyor. Yeni makinelerde bu başlık yerine pnömatik başlık veriliyor.

Pnömatik başlığın hareketi daha rahat olur mu, elimizdekiyle değiştirmeye değer mi?

Teşekkürler
    bende pnömatik başlık yok. o nedenle satamam - fiyat da veremem. ama hakman sitesindeki whatsapp telefonundan mesaj atıp ürün kodu ve fiyat öğrenip site üzerinden sipariş verebilirsiniz.
    almaya değer mi sorunuza da cevap veremem çünkü kullanmadım bilmiyorum. bence elinizdeki başlığı bir mediamarkt mağazasına götürüp, oradaki deneme cihazının pnömatik başlığı ile ardarda bizzat kullanıp bir karar verin.
    saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: _BLooDLiNe_

Hocam merhaba, mesajınıza istinaden sizden bilgi ve fiyat almak istiyorum. Bende cinetic big ball animal pro süpürge var yalnız musclehead başlığıyla özellikle halılarda çok zorlanıyoruz. Halıda ilerletebilmek için sürekli çekiş azaltan tetiği çekmemiz gerekiyor. Yeni makinelerde bu başlık yerine pnömatik başlık veriliyor.

Teşekkürler
    ikisi de çıkması gerekmiyor mu kutu içeriğinden.
    animal pro 2 de iki başlık da var diye biliyorum.
  • Selamlar,

Dyson'da çok model var. En iyisi DC52 diyorlar ama kendi sitesinde bile o model görünmüyor.

Hangi dyson almalıyız? Sonuçta 1 kere alınıyor almışken 1 kere almakta fayda var. Polen alerjim var evcil hayvanımız yok.

Teşekkürler
  • irfanyus kullanıcısına yanıt
    ben dyson alım-satımıyla uğraşıyorum. deneyimlerime göre , evet, en üst model bence de dc52.dir. bilahere çıkan ve halen hakman.da satışta olan cinetic modeller de çok iyi tabii ki ama, onların hem motor gücü, hem de toz haznesi kapasitesi çok daha düşüktür. bende dc52 var - sıfır gibi.. bilginize
  • Merhaba arkadaşlar alttaki makinelerden hangisini önerirsiniz...?

Dyson DC46 Allergy Parquet 1050W

Dyson Ball Multi Floor 600W

İkisini de 2100 TL'ye alabiliyorum şu an için... DC46 olan daha küçük 4 Kg sanırım ama haznesi de küçük 0,6 Lt... Multi Floor olanı 8 Kg ve haznesi 1,6 Lt... İkisininde çekiş gücü 180AW görünüyor ama giriş güçleri 600 e 1050 Watt...

Alternatif olarak Philips FC9924/07 var 1350 TL'ye ama boyut olarak bayağı bir büyük ve Dyson kadar iyi değildir diye düşünüyorum...

GG'de %5 indirim var şu an ve birini almak istiyorum... Tavsiyeniz hangisi olur acaba...?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi java -- 27 Ağustos 2018; 20:8:27 >
  • java kullanıcısına yanıt
    BALL MuLTİ FLOOR öneririm. sebep 1-diğerinde çok daha sık çöp boşaltmanız gerekecek, ki her süpürgenin en sevimsiz işi çöpünü boşaltma safhasıdır sebep 2-Dyson Ball Multi Floor daha alışılmış bir cihazdır. ileride satmak isterseniz daha az zararla ve daha kolay satarsınız sebep 3-motor yansa veya toz haznesi vs kırılsa , 2.elde yedek bulma şansınız çok farklıdır.. vs vs
  • şapkaa Ş kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim. Fırsat bulduğumda gidip deneyeceğim.
  • beyoglubeyy B kullanıcısına yanıt
    Hocam animal pro' da musclehead ve turbo başlık çıkıyor büyük başlık olarak. Animal pro 2' de musclehead başlığı yerine pnömatik başlık koymuşlar.
  • şapkaa Ş kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ürünler zaten %20 üzerinde zamlı durumda o sitede.gittigidiyor ve N11 de bugün biraz araştırdım, dc52 almaya karar verdim ama eski model olduğu için hicbiyerde yok. Sizin öneriniz ne acaba ? 2 katlı evimi var ahşap merdiveni olan, bebegimiz var emekleyen?

DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.