Şimdi Ara

DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.701
Cevap
212
Favori
965.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: belbas

aynı sorunu ve soruyu bende şuan yaşıyorum.

Dyson Cinetic Ball Parquet 1300 W ile Dyson Cinetic Ball Parquet 2 arasında kaldım.

Biri yeni model birisi eski modeli. Eski modeli enerji çok tüketiyor ama emiş gücü yüksek, haznesi büyük, 400 tl daha ucuz..vs.

Eski modelini almakmı daha mantıklı karar veremiyorum.

Emiş gücü 250AW - 150AW... arada 100AW fark var. Neredeyse yarı yarıya.

Bu modelleri kullanan ve tavsiyesi olan varsa lütfen acele bana tecrübesini yazabilirmi.

Çünkü, Evdeki toz torbalı 15 senelik süpürgem bozuldu (motoru yandı) . Acil bu iki modelden birini almak istiyorum.

ama hangisi ?

Ben bugün teknosadan animal pro 2 modelini aldım. Normalde 3.300 -tl ancak bugün şansıma indirim varmış 3 bin tl ye geldi. Gelir gelmez denedim ve evden ve yataktan çıkan toz ve akarları anlatamam. Tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 112600 1 kullanıcısına yanıt
    Tüm mağazalarda 2999 tl fakat etiketlerinde ve internet sitelerinde 3299 tl. Tüm mağazalar 3299 tl etiket basmak zorunda 2999 dan verebiliyoruz diye bilgi veriyorlar sadece. Çok uzun zamandır durum böyle yani bugüne özel bir kampanya değildi. Yüksek bir ihtimal haftaya animal pro 2 modelinin satış fiyatı 3699 tl civarına çıkacak.

Makine gerçekten çok başarılı. Ben bir kullanıcı olarak yorumlar yazıyorum ama boş mesajların arasında kayboluyor. Hayırlı olsun sizi üzmeyecek bir ürün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeaLeusy

Tüm mağazalarda 2999 tl fakat etiketlerinde ve internet sitelerinde 3299 tl. Tüm mağazalar 3299 tl etiket basmak zorunda 2999 dan verebiliyoruz diye bilgi veriyorlar sadece. Çok uzun zamandır durum böyle yani bugüne özel bir kampanya değildi. Yüksek bir ihtimal haftaya animal pro 2 modelinin satış fiyatı 3699 tl civarına çıkacak.

Makine gerçekten çok başarılı. Ben bir kullanıcı olarak yorumlar yazıyorum ama boş mesajların arasında kayboluyor. Hayırlı olsun sizi üzmeyecek bir ürün.
    Teşekkürler. Temiz halıdan, kotuk ve yataktan çıkanları gördükten sonra afalladım. Kendim yapmasam süpürme işini inanmazdım. Bir önceki makine iyi ki bozulmuş. Böyle devam ederse sanırım evlendiğimden beri aldığımız en yararlı alet olacak.

Evet zam olayını satış temsilcisi de söyledi, ben 3.300-tl yi gözden çıkarmıştım, 3 bin tl olduğunu ve zam geleceğini de duyunca aldım.

• Ben de şu an mağazadayım. İyice niyetine girdik bütçemize göre alalım diyoruz. Kafamızdaki iki model dc33c ve ball multifloor. Ball 600w 180aw. Dc33c ise 750w ve 260aw ama pnömatik başlığı yok. Arada kaldık hangisini önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balcis -- 12 Nisan 2018; 20:18:7 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bugün bir arkadaşım aracılığıyla da bilgi aldım araştırdım.

yeni seride iki adet big ball model radarımda, tasarımları farklı ve ek aksesuarları var, filtreleri yok, yeni serideki 3. model (dc33c'nin yerine dediler) ball multifloor.

ufak bir not; aynı volkswagen'in dizel skandalı gibi (ortada skandal yok) tüketimden ötürü son seride ürünlerin güçleri kısılmış.

eski seriden radarımda dc55 animal total ve dc33c var.

big ball'lar (yeni seri)
    +aksesuar çokluğu
    +tasarım
    +filtresiz oluşu
    -fiyat
    -motor ve emiş güçlerinin nispeten düşük olması (650w motor)

ball multifloor (yeni seri)
    +pnömatik başlık
    +fiyat
    -filtre mevcut (ama pek gerek yok yıkamaya dediler)
    -motor gücü düşük (500w motor, 180aw emiş)
    -çok ekstra aksesuar yok

dc33c (eski seri)
    +motor gücü (750w motor, 260w emiş)
    +fiyat
    -filtreli tasarım
    -aksesuar eksikliği (başlık standart ve iki adet ufak aksesuar)

dc52 total animal (eski seri)
    +emiş gücü (1300w motor! 263aw emiş)
    +fiyat (2500'e gördüm ama tükenmişti)
    +aksesuar bolluğu
    -filtreli tasarım

2500'e kadar bulursam güçten kırpılmamış halde dc52 total animal en mantıklı seçenek gibi duruyor. tesadüfen lg mağazasının önünde gördüm, tek stok vardı fiyatı da iyiydi ama satışa müsait görünmüyordu.

şu halde yazdıklarımla ilgili yorumu olan var mı? yanlıştır veya eksiktir.

ayrıca dc52 bulamazsam ball multifloor mu (pnömatik başlık) yoksa dc33c mi seçmeliyim.

bilenlerden yardım bekliyorum. haftaya zam bekleniyor elimi çabuk tutmam lazım.

• Philips Marathon 9924 9919 ve en son 9932 den sonra teknosada karcher vc2 önerildi, miele c3 olanı da gözüme ilişmişti.

Şimdi ise bir kez alalım iyisinden olsun demeye başladık. O zaman da dyson geliyormuş :)

Özellikle emiş gücünün düşmemesi sanırım süpürgedeki en önemli şeylerden birisi. Sonuçta filtreli olsa değişir, toz torbalı olsa değişir ama emiş gücü düşerse değişecek birşey yok direk çöpe gider.

dc52 total animal emiş gücü fiyat ve aksesuar olarak iyi görünüyor. ball serisine 3300 vermek yerine bu model işimizi görür mü acaba ?
  • mersinaki M kullanıcısına yanıt
    Biz aldık aksesuar emiş gücü vs çok çok iyi. Şu an için çok memnunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: balcis

Biz aldık aksesuar emiş gücü vs çok çok iyi. Şu an için çok memnunuz.
    Nereden kaça aldınız hocam. Hayırlı olsun.

Animal Pro 2 (3600) ile Parquet 2 (3200) arasında başlık farkı mı var bu arada ? Muhtemelen teknosadan alacak bizimkiler.

Emiş güçleri daha düşük ama umarım bir sıkıntı olmaz.
  • mersinaki M kullanıcısına yanıt
    Bence olmaz ama garanti veremem. O modellere bakmadığım için başlıkları hakkında bilgim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: balcis

Bence olmaz ama garanti veremem. O modellere bakmadığım için başlıkları hakkında bilgim yok.
    Teşekkürler hocam.
  • Merhabalar,

Bır suredır bende kablosuz versiyonunu arastırıyordum V8 i. Fıyat dustu bırden her yerde. Tesadufen internette V10 modelinin yurd dısında satısa cıktıgını ogrendım. V10 mofelinin yenilikleri var elbette: motor agırlığı daha hafif, toz haznesi daha buyuk vs. vs.

Arastırmaya baslayınca James Dyson un roportajını okudum. Artık kablolu model uretmeme kararı almıs. Kablosuzlardan cok memnun ve tatmın olunca, kablolu versiyon yapmayacakmıs.

Bayadır bekliyorum, yeni modeli kimbilir ne zaman Turkiye ye gelir ve bu doviz artısında kimbilir ne kadar olur. Kafam karıstı, hayırlısı bakalım.

Sizlerle de kısaca paylasmak istedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün Animal pro2 modelini 2850 TL ye aldık. Peşin fiyatı 100 TL daha ucuzdu. Araştırmadan, çok ani oldu. Henüz denemedik. Çöp torbası, filtresi olmaması, parça kırılması dahil 5 yıl garantisi olması cezbetti. Ayrıca 29 gün kullanıp iade etme hakkımızda varmış.

Birde kullanıp görelim bakalım.

• Arkadaşlar merhaba, bir kaç gün içinde elektrikli süpürge alacağım. Bana yardımcı olur musunuz? Hepsiburada´da dyson dc33c ve dyson dc52allergy var düşündüğüm. Ve bir de forumu dolanırken karşılaştığım mielle c3 allergy. Eşimde alerji var yardımı dokunur mu bu makinaların bilmiyorum ama alerjik bünye için uygun olan uzun ömürlü bir makina arıyorum. Aslında yola philipsh marathon ile çıktım ama yorumlar gayet kötü özellikle parça kalitesi olarak. Yardımcı olursanız memnun olurum.

• Toz torbalı Miele alın

• Az önce sanalmağaza.com.tr den hakman garantili Dyson Cınetıc Big Ball Animal Pro 2 ürününü turkcell sarı kutu %20 indirim ile 2639,20 + yaklaşık 30 tl kargo ücreti ile aldım. diğer sitelerden çok uyguna geldi. aynı sitede parquet 2 modeli de satılıyor. almayı düşünen varsa değerlendirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radiohead71 -- 27 Nisan 2018; 20:18:17 >
  • Daha önce Dyson v6 kullandığımız için normal süpürg içinde tercihimizi Dyson Parquet 2 den yana kullandık. Enplus dan 2700 TL ye aldım herkese tavsiye ederim,malı mülkü satın bu süpürgeyi alın ya da Dyson x-w-y-z alın:)

• Dyson kablolu süpürge almak büyük pişmanlıktır. Ürünü alan herkes bunu yaşayacak.

• hiç alakası yok 13 yıldır dc08 kullanıyorum halada çok memnunum.süpürgenin mercedesi dyson dur.kim ne derse desin
  • 2000-2500 TL civarı bir Dyson almak istiyoruz. Evde 4 adet kedimiz var. Hangi modeli ve nereden almamızı önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alif.yazgan -- 3 Mayıs 2018; 0:6:46 >
  • 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.