Şimdi Ara

DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.700
Cevap
212
Favori
965.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

dikey kablosuz süpürge bakıyoruz.
    dyson modelleri arasında kararsız kaldık.
    soft roller başlığı olması önemli.

v6 total clean
    v7 fluffy
    v8 absolute clean

arasındaki farkları bilen var mı? bulamadım da bir yerde. hangisini tavsiye edersiniz?
  • 13 Mayıs tarihinde Vatan bilglisayardan anneler günü indirimi ile bilrikte 2650TL'ye animal pro 2 aldım. Ürün 5 yıl hakman garantili.
    Çekiş gücü gayet yeterli görünüyor daha önce dc37 kullandım onun ile kıyaslarsak hiç bir fark yok denebilir.
    700w olayına takılmayın derim kesinlikle tavsiye ederim. Fiyat takip edin ucuz bulduğunuzda affetmeyin.
  • djdeeles kullanıcısına yanıt
    Vatan'da bugün 3600 liraydı :(
  • Pratik,hafif ve şarj süresi azaldığında çekiş gücünde değişikliğin olmaması 40 dk süre tatmin edici. Animal pro 2 de ek sunulan başlıkları da kullanmayacağım için anneler günü kampanyasından media markt 3000tl v8 absolute clean aldım şuan için memnunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pentester -- 17 Mayıs 2018; 17:6:44 >
  • Dyson robot akıllı süpürgesini alan kullanan var mı
  • Bende Dyson aniMal pro dc32 var. Arkadaşlar satıcıların öve öve bitiremediği uçak malzemesinden yapılmış kesinlikle kırılmaz, bozulmaz türbin başlık denen yani içinde fırça dönen ana başlıklar problemli ! Bir süre sonra dönmüyor, serviste tamiri yok, dönen fırçalı makara kitlenip başlık tozla tokanıyor ve iş kısaca işkenceye dönüşüyor. Garanti bitti. Hakman 420tl dedi. Senede ortalama 20-25 kere evde kullandım.Ben yorumları kulak arkası ettim hata ettim Dyson Animal pro Alırken bu hatalı üretim türbin başlık olayını hesaba katın derim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkegin -- 30 Mayıs 2018; 23:03:32 >
  • dyson dc42 kullanan fikri olan varmı (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkegin

Bende Dyson aniMal pro dc32 var. Arkadaşlar satıcıların öve öve bitiremediği uçak malzemesinden yapılmış kesinlikle kırılmaz, bozulmaz türbin başlık denen yani içinde fırça dönen ana başlıklar problemli ! Bir süre sonra dönmüyor, serviste tamiri yok, dönen fırçalı makara kitlenip başlık tozla tokanıyor ve iş kısaca işkenceye dönüşüyor. Garanti bitti. Hakman 420tl dedi. Senede ortalama 20-25 kere evde kullandım.Ben yorumları kulak arkası ettim hata ettim Dyson Animal pro Alırken bu hatalı üretim türbin başlık olayını hesaba katın derim..
    merhaba bu türbin başlık sökülüp temizlenmiyormu.bende dc08.13 yıllık animal model var onunki hala saat gibi çalışıyor.arada bir açıp saçları temizlemek gerekiyor.
  • blasko77 kullanıcısına yanıt
    İki yıldır kullanıyoruz. Temizleme dışında bir sıkıntısı yok.
  • kinetic olmayan 1300 watt lık big ball larda herhangi temizlenmesi gereken bir fitre mevcut mu , kineticlerde hiçbir filtre yok diye söylendi
  • Dyson V10 da üç farklı model var. Bunlar arasında motor emiş gücü varkı var mı?
    Max modda pil dayanma süresi hakkında bilgi var mı?
    Acil bilgi lazım
  • Arkadaslar selamlar . Evdeki elektrik süpürgesi bozuldu ve yeni bir süpürge almam lazım . Süpürge işini genelde ben yapıyorum o yüzden seçme işini de ben yapicam. Dyson aliyim diyorum. 3 ufak çocuk olan bir ev ve çabuk tozlanıyor. Evcil hayvan vs yok. Hangi modelini tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thekoch

Arkadaslar selamlar . Evdeki elektrik süpürgesi bozuldu ve yeni bir süpürge almam lazım . Süpürge işini genelde ben yapıyorum o yüzden seçme işini de ben yapicam. Dyson aliyim diyorum. 3 ufak çocuk olan bir ev ve çabuk tozlanıyor. Evcil hayvan vs yok. Hangi modelini tavsiye edersiniz?
    https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/miele-complete-c3-cat-dog-powerline-sgef3-890-w-toz-torbali-supurge-353429834

• quote:

Orijinalden alıntı: thekoch

Arkadaslar selamlar . Evdeki elektrik süpürgesi bozuldu ve yeni bir süpürge almam lazım . Süpürge işini genelde ben yapıyorum o yüzden seçme işini de ben yapicam. Dyson aliyim diyorum. 3 ufak çocuk olan bir ev ve çabuk tozlanıyor. Evcil hayvan vs yok. Hangi modelini tavsiye edersiniz?
    Dyson Ball Multi Floor, uygun fiyata bulduğunuzu alın bence.

İthalatçı garantili, 1.699,00-₺
    Hakman garantili, 1.939,00-₺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARlŞ -- 16 Temmuz 2018; 9:10:22 >

• balcis kullanıcısına yanıt
    dyson alımını sonuçlandırdınız mı ? hala lazımsa ben size istediğiniz modeli bulurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufk26

kinetic olmayan 1300 watt lık big ball larda herhangi temizlenmesi gereken bir fitre mevcut mu , kineticlerde hiçbir filtre yok diye söylendi
    cinetic modellere ilaveten , dc52 .nin bazı versiyonlarında temizlik gerekmeyen sabit filtre vardır. bunların dışındaki ball modellerin motor öncesi filtresini ayda bir temizlemek gerekir. makinanın verimi artar. ama temizliği kolaydır. 1 dakikada ve soğuk suyla bile temizleyebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkegin

Bende Dyson aniMal pro dc32 var. Arkadaşlar satıcıların öve öve bitiremediği uçak malzemesinden yapılmış kesinlikle kırılmaz, bozulmaz türbin başlık denen yani içinde fırça dönen ana başlıklar problemli ! Bir süre sonra dönmüyor, serviste tamiri yok, dönen fırçalı makara kitlenip başlık tozla tokanıyor ve iş kısaca işkenceye dönüşüyor. Garanti bitti. Hakman 420tl dedi. Senede ortalama 20-25 kere evde kullandım.Ben yorumları kulak arkası ettim hata ettim Dyson Animal pro Alırken bu hatalı üretim türbin başlık olayını hesaba katın derim..
    öncelikle , o uçak malzemesi filan lafları abartı.. itibar etmeyin tabii ki ama , dyson kırılması olağanüstü zor bir malzemeden üretilmiştir bu da doğru.. tüm başlıkların serviste tamiri var ama sıfırını satmak için size "yok" demişlerdir. dyson kullanan biri , hırdavatçıya uğrayıp 10 lira verip bir uygun tornavida alacak.. ondan sonrası çocuk oyuncağı. kendi evinizin kılından tozundan iğrenmezseniz kolaylıkla söküp temizleyip tekrar montajlayabilirsiniz. yıkamak gerekmez aslında ama , turbo mekanızmasının içini ıslatmadan yıkamanız da mümkündür hiç bir sakıncası yok. türbin başlıklarda hatalı üretim filan yok. insan saçı sağlamdır. onlarcası fırçaya dolanmışsa tabii ki o fırça dönmez. ÖNEMLİ NOT : TAKILDIĞINIZ HERŞEYİN VİDEOSU YOUTUBE.DA MEVCUTTUR. MİLYARLAR VERDİĞİNİZ CİHAZI VERİMLİ KULLANMAK İÇİN AZCIK ZAHMET EDİP 2-3 VİDEO İZLEYİN LÜTFEN

• quote:

Orijinalden alıntı: Dilocrom

Dyson kablolu süpürge almak büyük pişmanlıktır. Ürünü alan herkes bunu yaşayacak.
    lütfedip sebep de söyleseniz belki aydınlanırdık. ben 20 yıldır sadece dyson kablolu süpürge kullanıyorum. hayatta yaptığım en iyi yatırım olduğundan eminim. zevk için birçok model değiştirdim. eskisini de gayet makul fiyatlarla satabildim. sizle tamamen aksi kanıdayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: balcis

biz ilk defa bu tarz bir süpürge alalım diyoruz, bitçemize de uygun olarak dc33c origin belirledik, okuduğum kadarıyla sıkıntısı olan bir model değil ancak satıcılar dahil herkesin söylediği bir şey var, fiyat farkı çoğunlukla aksesuardan diyorlar. bu aksesuarlar ayrıca alınabilen şeyler değil mi neden bir sürü model isminde en büyük farklılık (motor gücü hariç) bu olarak gösteriliyor?
    DC33.ün sadece fiyat değil başka avantajları da var. dc37 ile birlikte , TR.de satılmış modeller içinde en iyilerdendir bence. google.dan araştırın sebepleri bulursunuz. (toz haznesi kapasitesi vs vs)
    Dyson.da AYNI MODELİN FARKLI VERSİYONLARI vardır. en düşük versiyon tek başlıklıdır ve genellikle ALLERGY diye adlandırılır. onun bir üstünde +1 başlık , daha üstünde +2 başlık vardır. kolay ayrılması için de siklon renkleri farklılaştırılmıştır. aynı model olup da versiyonu farklı olanlar arasında BAŞLIK ÇEŞİDİ DIŞINDA HERŞEY AYNIDIR. FARK SADECE BAŞLIK ÇEŞİT VE ADEDİNDEDİR.
    başlıklar tabii ki sonradan ayrıca da alınabilir ama daha pahalıya gelir. ihtiyaç olan başlığa karar verip , o başlığa sahip versiyonu tercih etmek daha ekonomiktir

• 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.