Şimdi Ara

DYiNG LIGHT [PS4 ANA KONU] AKSİYON / KORKU (83. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.074
Cevap
31
Favori
75.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ps 4te vardı ama hiç kendimi vererek oynamamıştım. bu kadar özelliği olduğunu öğrendim artık mesai dönüşü direk otururum başına
  • Hikayesi bitti oyunun. Ciddi anlamda sardı oyun. Bu yüzden hemen DLC ye geçmedim hele biraz ara vereyim yoksa bu hemen bitirilecek cinsten bir oyun değil, bitirince anladım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz de indirimde tekrar aldık. 3. legend seviyesindeyken baştan alacağız ama 3 kere coop bitirmiştik yine oynarız.

• Ayarlarda chromatic ... ve film ... tam hatırlayamadım ne yazdığını bu iki ayarı kapatıp oynayın. Özellikle film efekti çok rahatsız edici, kapatınca görüntü daha temiz oluyor.
  • Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Yarın bu dediklerinizi oyunu açtığım takdirde yapacağım.

• oynayan kalmadı galiba !
  • Oyunu bitirenler veya bitirmeye yakın olanlar var mı ? Ufak bir yardıma ihtiyacım var. Psn söyleyin ben eklerim.

• Bitirdim hocam

• Bu etraftaki topladığımız nesneleri görmek icin bir tuşa mi basıyoruz. Videolarda gördüm uzerlerinde beyaz isaretler çıkıyor. Nasil yapildigini bulamadim bir türlü.

• X tuşuna basılı tutuyorsunuz hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Xbox da böyle kısıtlamaların hiçbiri yok istediğiniz oyunu istediğiniz store dan dlc ler ve save dosyası dahil hepsi region free gözünü seveyim Microsoft yazmadan edemedim.

Ps4 de bu özelliği neden vermiyorlar

• oyunu hem pc de hem xbox 1 da oynamis birisi olarak diyorum ki oyun güzel lakin nesneleri topla topla GINA geliyor silah cok az insallah ikinci oyunda nesnelere yine abanmazlar ve bolca silah olur
  • Techland'den ses seda yok acaba yeni bir oyun için ne düşünüyorlar. Keşke openworld bir call of juarez yapsalar efsane olurdu.
  • daha önce pc de bitirmiştim ps4 te tekrar başladım co -op oynamak isteyen arkadaşlar ekleyebilir

oKaanYldrm
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark_hell_86

Techland'den ses seda yok acaba yeni bir oyun için ne düşünüyorlar. Keşke openworld bir call of juarez yapsalar efsane olurdu.

Dead Island 2'yi Techland dışında bir firma yapıyormuş o yüzden Dying Light 2'yi Techland büyük ihtimal şu an yapıyordur.
  • Oyunu oynayan kaldı mı bilmem ben hep 1-2 sene geriden takip ediyorum ucuz olsun diye, oyunda ortalardayım. Malzeme toplamak için Dying Light Companion App var Android ve Apple için. Oradan güzel birikiyor, fazla zaman da almıyor tavsiye ederim.
  • alınırmı oyun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrOneoguzhanPro

alınırmı oyun ?

çok keyiflidir. tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrOneoguzhanPro kullanıcısına yanıt
    Evet

• Arkadaşlar oyunu hala oynayan varmı? Coop kupalarında yardıma ihtiyacım var.
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.