Şimdi Ara

DYiNG LIGHT [PS4 ANA KONU] AKSİYON / KORKU (85. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.075
Cevap
31
Favori
75.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir arkadaş zamanında yapıyordu sandalın içine girip oturup kalkıyordu oluyordu ama nasıl yaptığını bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Bir arkadaş zamanında yapıyordu sandalın içine girip oturup kalkıyordu oluyordu ama nasıl yaptığını bilmiyorum

onun açığını kapadılar malesef. sandal işi olmuyor artık. yani en son öyleydi. belki farklı yeni açıklar da türemiştir oyun güncelleme aldıkça.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Ne demişler bir Türk dünyaya bedeldir :-) oyunlarda da bulurlar illaki Türk oyuncuların zekası sağlam çalışıyor

• Bilen varsa Allah için desin bana şuan store da indirim de olan Dying Light The Following - Gelişmiş sürüm nedir? Dying Light ın devamı mı? Dlc si mi? Başka oyun mu? Yoksa bildiğimiz Dying Light mı? Season pass falan mı var içinde? Bakıyorum bi yandan da store da sadece dying light diye bir oyunda gözükmüyor. Kafa yandı.

• Muidejaneiro kullanıcısına yanıt
    Dediğin sürüm oyunla alakalı herşeyin tek bir pakette olduğu sürüm onu almanı öneririm. Following dlc'nin adı. Çok iyi bi dlcdir

• Muidejaneiro kullanıcısına yanıt
    Muhittin kardeşim bende aynı oyun var en dolu tüm dlc leri ve gelecek yeni içerikleri içeren paket ana oyun dahil en dolu full+full oyun 🤙

• quote:

Orijinalden alıntı: bugralioglu

ilk defa başlayacağız kardeşim , zor mod biraz sıkıntı yaratmazmı bize

Ee daha çok ölüyorsun doğal olarak. 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: brigand35

Muhittin kardeşim bende aynı oyun var en dolu tüm dlc leri ve gelecek yeni içerikleri içeren paket ana oyun dahil en dolu full+full oyun 🤙

Oo abi sağlammış indiriyorum hemen.

• Oyunu indirimden alarak araniza katildim ancak ps4 pro fps 60 tan 30 a iniyor cikiyor fps surekli degisiyor sizdede ayni sorun varmi parkurlari yapmak cok zorluyor.

• 16Kırmızı kullanıcısına yanıt
    tesekkurler
  • .okunu çıkarana kadar oynadığım nadir oyunlardandır. Tavsiyem Coop yada multi oynayın daha eğlenceli oluyor.
  • The Outstanding Super-Crane Community Event

• Oyunun yeni silahını almak için bloodlust bountysini yapmak gerekiyor ama benim görev listemde bu bounty yok nerden alıcaz? Following hikayesi finalinde olduğum için mi yoksa siz bu bountyi nerden aldınız?

• Ben yeni başladım ps4 alalı 1ay oldu witcher3 oynuyordum değişiklik olsun dedim ama dedi oldum oto save ne kadar sacma bi şey. Ölüyorsun taaaa fizandan basliyon. O durumu nasıl çözebilirim. Bide gece çıkan zombiler ucuyo resmen ki gündüzde atlayan zombiler var. Co op yapacak kimsem yok tek başına sarmadı buyuk ihtimal ya satacagim yada kosede sonra oynamalik kalacak.

• SevimliHaya1et kullanıcısına yanıt
    Hemen pes etme. Yan görevler çıktıkça yap. Levelin artsın öyle ana görevlere başla. Gece çıkmamaya çalış başlarda çok zorlanırsın.

oyunun başlarindaysan normal hocam. oynayip güçlendikce çok kolay ve zevkli gelecekdir oyun. geceki zombilere gorunmeden sessizce çatilardan ilerliyebilirsin. pes etme çok harika oyundur.

Mutlaka devam edin

• Teşekkürler hocam hepinize öncelik witcher bitireyim sonra devam ederim dying lighta sagolun. Ksske türkçe olsaydi:(

• En çok ikilemde kaldığım oyunlardan birisi, aslında bu tip oyunları seviyorum fakat bir türlü gaza gelemedim. Tam gaza geliyorum, tek başına zevkli değil deniliyor :) Bilemedim tek oynasam sıkıntı olur mu ?
  • Oyunu yedim yuttum 2 kere bitirdim save dosyasinda sorun olustu suan sifirdan basliyorum tekrar birlikte oynamak isteyen arkadaslar eklesin 200 saate yakin oynama surem vardi bu oyun tek basina sarmaz birlikte oynayinca neslin en zevkli oyunlarindan biri

Psn: backrock34 ekleyin elimden geldigincede yardimci olurum

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.