Şimdi Ara

DVD-AUDİO NEDEN BİZDE YOK Kİ!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • YABANCI SANATÇILARIN DVD-AUDİO LARINA RASTLADIĞIM MÜZİK MARKETLERDE NEDEN BİZİM ZAT-İ MUHTEREM SANATÇILARIMIZIN DVD-AUDİO DİSKLERİNİ GÖREMEDİĞİMİ HEP MERAK ETMİŞİMDİR.

TAMAM BU DİSKLER HALİYLE PAHALI OLUYOR AMA BEN BİRKAÇ TANE DE OLSA GÖRMEK İSTERDİM DOĞRUSUNU SÖYLEMEK GEREKİRSE.

BİZİM ŞARKI BESTELERİMİZ İÇİNDE DE ÇOK KALİTELİ PARÇALAR VAR,GÖNÜLLERE TAHT KURMUŞ PARÇALAR MESELA,POP,ROCK,KLASİK TÜRK MÜZİĞİ V.S. V.S.

HİÇ SİZİN İLGİNİZİ ÇEKMEDİ Mİ BÖYLE BİR KONU ; Kİ BENİM BEYNİMİ BİR KURT GİBİ KEMİRİP DURDU.ARTIK KENDİME HAKİM OLAMAYIP SANATÇILARIMIZIN BİZLERE DAHA KALİTELİ MÜZÜK SUNMAK YERİNE KENDİ EGOLARINI TATMİN ETME YOLUNDA İLERLEDİKLERİNİ DÜŞÜNÜYORUM.HAKSIZ DA DEĞİLİMDİR HERHALDE...

ARKADAŞLAR MÜZİK AÇISINDAN BİZİ DOYURAMIYORLAR ARTTTTTTTTTTIIIIIIKKKK.....

KASETLER 5 CD LER 10 MİLYONU BULUYOR SONRA DA ÇIKIP MİLLETE ''KORSAN ALMAYIN,KORSANA HAYIR'' KAMPAYASINA DESTEK VERMELERİ KONUSUNDA ÇAĞRI YAPIYORLAR.

ARKADAŞLAR BAHSETTİĞİM İKİ KONUDA GÖRÜŞ VE YORUMLARINIZI BEKLİYOR VE KONUYU KISA VE ÖZ ŞİİRİMLE TAMAMLIYORUM.

'' YAZIK BU MİLLETE YAZIK,
    ULAN BİZ SENİN YARALARINI SARIYORUZ;
    BU BİZE KAÇINCI KAZIK...

YETER,KAPAT ARTIK ÇENENİ,
    YA DA BU ÜLKEYİ HEMEN TERKET
    KORSANA HAYIR, KORSAN ALMAYIN DERSEN;
    KOR SANA BU AZİZ MİLLET...''

HERKESE HAYIRLI GECELER...

• Ne gerek var adamlar normal CD-DA satamıyor doğru dürüst.İş DVD-DA'ya mı kaldı?
    Ayrıca sana katılıyorum çoğu sanatçı sadece vücüdünu sergiliyor.
    Kimisi şan şöhret peşinde.Şöyle adam gibi şarkı yapanı yok doğru dürüst maalesef...
  • Aynen katılıyorum. Keşke en azından bazı şarkıcılar dvd-audio çıkarsalar. Mutlaka bu fikirde olan bizim gibi insanlar en azından beğendiği şarkıcıların dvd lerini alırdı.
  • Türkiyedeki korsan yayın olayınıda göz önünde bulunduracak olursak daha DVD Audio ya çok var.
  • Yani dvd-audio çıkarılan ülkelerde korsan satış yapılmıyor mu? Mutlaka var.. Ama adamlar yine de bazı albümleri dvd-audio olarak çıkarabiliyor...
  • Petek Dinçöz DVD-Audio çıkaracakmış

• petek dinçöz poposunu sallamaktan başka bi şey yapmıyoki
    quote:

Orijinalinden alıntı: tekcig

Petek Dinçöz DVD-Audio çıkaracakmış

bizim elemanlardan dvd-audio bekliyosak cok bekleriz,zaten ben beklemiyorum,türkiyedeki hiçbir sanatçı ilgi alanıma girmiyo(istisnalar dışında)

• söylediklerine katılıyorum ama açıkçası ben bi sezen aksu, sertab erener, tarkan gibi usta seslerden dvd-audio beklerdim ama demekki onlara bu konuda akıl veren olmuyor bize sorsalar ya:)))))
    quote:

Orijinalinden alıntı: tylor

petek dinçöz poposunu sallamaktan başka bi şey yapmıyoki
    quote:

Orijinalinden alıntı: tekcig

Petek Dinçöz DVD-Audio çıkaracakmış

bizim elemanlardan dvd-audio bekliyosak cok bekleriz,zaten ben beklemiyorum,türkiyedeki hiçbir sanatçı ilgi alanıma girmiyo(istisnalar dışında)

• konuda değişiyor gibi ama kusura bakmayın
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Wolverine

Yani dvd-audio çıkarılan ülkelerde korsan satış yapılmıyor mu? Mutlaka var.. Ama adamlar yine de bazı albümleri dvd-audio olarak çıkarabiliyor...

Evet onlardada var ama bizdeki kadar çok değil.
  • bizim ülkemizde sesten kaç kişi doğru düzgün anlıyoki gidip dvd-audio alsın.
  • iyide adamlar dvd audio biliyomu bakalım ???

Sony Musice falan söleyin siz bun derdinizi şarkıcılara değil
  • Arkadaşlar sertab erener dvd çalışmalarına çoktan başladı. Büyük bir ihtimalle yıl sonunda çıkıcak
  • yakışır
    quote:

Orjinalden alıntı: sbs

Arkadaşlar sertab erener dvd çalışmalarına çoktan başladı. Büyük bir ihtimalle yıl sonunda çıkıcak
  • Valla çıkarsa çok iyi olacak.
    quote:

Orjinalden alıntı: sbs

Arkadaşlar sertab erener dvd çalışmalarına çoktan başladı. Büyük bir ihtimalle yıl sonunda çıkıcak
  • DVD audio ne gibi artıları var ses kalitesi olarak?
  • Ev yani bu böyle olursa elbetteki millet korsana yönelecektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.