Şimdi Ara

Düzce veya Tekirdağ Tıp hakkında bilgisi olan var mı arkdaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • O kadar araştırdım ama hala net bilgilere sahip değilim şehir,barınma yurt olanakları ulaşım hakkında bilgi verebilir misiniz istanbuldayım kaç saat sürer falan?

• yukarı
  • Ben Düzce'liyim hocam. Üniversite şehir merkezine 7-8 km kadar uzaklıkta. Düzce - İstanbul arası 2-2,5 saat sürüyor. Lisede İstanbul'dan gelen arkadaşlarım burada bayağı zorlamışlardı. Şehrin imkanlarından dolayı. Düzce küçük şehirdir, ufak şehirdir.
  • liseyi düzcede okudum. düzce tıp iyidir tus basarısı hocaları vs. iyiymiş diye duydum net bilmesem de. ama şehir olarak düzceyi tavsiye etmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Altaïr Ibn-La'Ahad

Ben Düzce'liyim hocam. Üniversite şehir merkezine 7-8 km kadar uzaklıkta. Düzce - İstanbul arası 2-2,5 saat sürüyor. Lisede İstanbul'dan gelen arkadaşlarım burada bayağı zorlamışlardı. Şehrin imkanlarından dolayı. Düzce küçük şehirdir, ufak şehirdir.

peki denize girilebilecek yerler var mı plaj flan?
  • namık kemal tıp'ın eğitimi nasıldır bilmiorum ama tekirdağ şehir olarak hoş bir şehir. İstanbullarının özellikle avrupa yakasında oturanların yazlıkları vs bulunur. Denizi falan da fena sayılmaz. İnsanı üniversiteliye nasıl davranır bilmiyorum ama normal vatandaşlara karşı gayet hoşgörülü ve yardımseverdirler.
    Tıp Fakültesi binası ana kampüsten ayrı bi yerde. Ana kampüs az da olsa şehir dışında kalıyor. Minibüslerle falan ulaşım sağlanıyor. Ama tıp fakültesi binası şehir merkezinde. Yeri de iyi sayılır. İtfaiyenin yanında Binasını fazla beğenmemiştim ben. Liseden bozma gibi bi binaya sahip. Ama tabi sen tıp okumak için gideceksin. Ufak tefek detaylara takılma bence derim.

düzce hakkında hiç bir şey bilmiyorum ama düzce'nin mühendisliklerinin geçici olarak kocaeli'nde eğitim aldığını duydum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nty35 -- 29 Temmuz 2011; 4:09:29 >

• çok sağolun kafamda bişeyler oluşmaya başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: njnlal24

quote:

Ben Düzce'liyim hocam. Üniversite şehir merkezine 7-8 km kadar uzaklıkta. Düzce - İstanbul arası 2-2,5 saat sürüyor. Lisede İstanbul'dan gelen arkadaşlarım burada bayağı zorlamışlardı. Şehrin imkanlarından dolayı. Düzce küçük şehirdir, ufak şehirdir.

Akçakoca ilçemizde bolca plaj vardır. Fakat denizde 5-10 adım atarsınız su boynunuza kadar gelir. Öyle derin bi deniz var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Party Shaker

quote:

Orijinalden alıntı: njnlal24

quote:

Akçakoca ilçemizde bolca plaj vardır. Fakat denizde 5-10 adım atarsınız su boynunuza kadar gelir. Öyle derin bi deniz var.

Ziyaaa

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.