Şimdi Ara

Düşük MMR'li Oyunculara MMR Arttırma Yolları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
9.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: G. House

quote:

Orijinalden alıntı: BlackVnM

Burst damage early gamede işe yaramıyor. Fire guard kurtarması için yeterli. Ben oynarken düz vuruş herolarına karşı zorlanıyordum. Eğer early gamede item farkını yeterince açamaz isem pa, void, viper gibi yüksek hasarlı herolar büyük sıkıntı oluyor. Ayrıca slow herolarıda ember için büyük sıkıntı. Slow yediği anda ultisini bir yere göndermek istediği zaman koşmak yerine sürünüyor.

Sağolun hocam peki sizce fury çıktıktan sonra bir daha fury mi çıkılmalı yoksa crit mi gidilmeli ?

o biraz oyuna bağlı. eğer 5 kişi geziyorlarsa ve melee hero sayısı fazla ise ikinci bf çok daha mantıklı veya karşıda ilizyon herosu varsa gene ikinci bf çok daha mantıklı. karşıda yüksek sayıda range hero varsa crit daha mantıklı. eğer karşıda yüksek hasar potansiyeli olan, stun sayısı fazla bir rakip varsa bfden sonra genelde skadi gitmeye çalışıyorum. hem emberi daha tank bir hale getiriyor, hemde skadinin orb efecti sayesinde W attığın herkes movement ve atack slow yiyiyor. rakibin kombata girmesi ve kombattan çıkması çok zor bir hale geliyor.

• Ben embere b, kere karşısı melee iken 4bf kasmıştım bide takımda magnus vardı resmen tflerde katliam yapmıştım ama 4 bf biraz saçma oluyor 3 tane yeter en fazla normalde 2 bf deso skadi kritik arcane boots ben oyun başı embere arcane alıyorum mana ı çözmek için
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: asdasd4441

Verdikleri örneklere bak yarabbim. Abi valla alem adamsınız ya. Siz oynayın daha bu saçma sapan mm sistemini.

hala anlamamakta ısrar ediyorsun değil mi? bana gelip solo queueyi kaldırdılar de, eyvallah... ama şaçma sapan sistem deme... var mı insan davranışlarını çözümleyebilecek ve tamamen doğru puanlama yapabilecek fikrin? yok... bunca yıldır bu işlerle uğraşan, ekmeğini bu işten sağlayan insanlardan daha iyi bir sistem yapabileceğini iddia ediyorsun da valveye mail at, belki işe alırlar...
    verdiğimiz örneğe bakalım :
    playdota forumlarında mmr testi yapan elemanı örnek vermiştik. asıl hesabında 5500 puana sahip bu eleman solo girerek puanını 2600den 5200e çıkarttı mı? %80 win rate ile çıkarttı. 2600 ile 3800 arası %100 win rate ile oynadı.koyduğu fotoğraflar ve dotabuff hesabı ile kanıtı ortada.. arkadaş listende 2500 civari puana sahip birileri varsa aç bir iki maçlarını izle, dalga mı geçiyorsunuz lan deyip kapatman 5 dakika sürmez...
    forumda yapılan 1vs1 turnuvasının neredeyse her maçında mmrsi yüksek olan kazanmadı mı? kazandı... mmrsi yüksek olanın kaybettiği maçlardada arada 100-150 civari 5-6 maç ile kapanacak puan farkları bulunuyordu.2k vs 3k maçlarınında neredeyse hepsi ezici sonuçlarla bitti.
    internette dolaşan adalet nerde fotoğraflarının %80+'sında hep mmr puanı düşük olanların KDA ve farm rakamları yerlerde sürünüp ezilen taraf...

şimdi bu şaçma sapan dediğiniz sistemin verdiği puanlara göre 1vs1lerde %90+ win ihtimali, kendisinin yarı puanına sahip oyunculara karşı ezici üstünlüklerle win, maçın genelinde zayıf halka olduğu belli olan kişinin en düşük puanlı çıkması gibi durumların hepsi şans mi?

+1

Bana da salak oyuncular gelmiyor mu geliyor tabii ki fakat gayet yukseltiyorum ranked'ımı. Ranked'ınız takildiysa diğer oyunculara laf etmeyin bence, benim arkadasta 2.2 k de takıldı ve problemi sadece takımında arıyor. Ben 2.1 lık bir hesaptan girip bilmediğim bir heroyla 23-1 falan yapmıştım, takımla alakası var fakat sizin doğru oynayıp yenmenize engel değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jupiter517

Ben embere b, kere karşısı melee iken 4bf kasmıştım bide takımda magnus vardı resmen tflerde katliam yapmıştım ama 4 bf biraz saçma oluyor 3 tane yeter en fazla normalde 2 bf deso skadi kritik arcane boots ben oyun başı embere arcane alıyorum mana ı çözmek için

Deso ile skadi birlikte çalışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drummer07

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: asdasd4441

Verdikleri örneklere bak yarabbim. Abi valla alem adamsınız ya. Siz oynayın daha bu saçma sapan mm sistemini.

hala anlamamakta ısrar ediyorsun değil mi? bana gelip solo queueyi kaldırdılar de, eyvallah... ama şaçma sapan sistem deme... var mı insan davranışlarını çözümleyebilecek ve tamamen doğru puanlama yapabilecek fikrin? yok... bunca yıldır bu işlerle uğraşan, ekmeğini bu işten sağlayan insanlardan daha iyi bir sistem yapabileceğini iddia ediyorsun da valveye mail at, belki işe alırlar...
    verdiğimiz örneğe bakalım :
    playdota forumlarında mmr testi yapan elemanı örnek vermiştik. asıl hesabında 5500 puana sahip bu eleman solo girerek puanını 2600den 5200e çıkarttı mı? %80 win rate ile çıkarttı. 2600 ile 3800 arası %100 win rate ile oynadı.koyduğu fotoğraflar ve dotabuff hesabı ile kanıtı ortada.. arkadaş listende 2500 civari puana sahip birileri varsa aç bir iki maçlarını izle, dalga mı geçiyorsunuz lan deyip kapatman 5 dakika sürmez...
    forumda yapılan 1vs1 turnuvasının neredeyse her maçında mmrsi yüksek olan kazanmadı mı? kazandı... mmrsi yüksek olanın kaybettiği maçlardada arada 100-150 civari 5-6 maç ile kapanacak puan farkları bulunuyordu.2k vs 3k maçlarınında neredeyse hepsi ezici sonuçlarla bitti.
    internette dolaşan adalet nerde fotoğraflarının %80+'sında hep mmr puanı düşük olanların KDA ve farm rakamları yerlerde sürünüp ezilen taraf...

şimdi bu şaçma sapan dediğiniz sistemin verdiği puanlara göre 1vs1lerde %90+ win ihtimali, kendisinin yarı puanına sahip oyunculara karşı ezici üstünlüklerle win, maçın genelinde zayıf halka olduğu belli olan kişinin en düşük puanlı çıkması gibi durumların hepsi şans mi?

+1

Bana da salak oyuncular gelmiyor mu geliyor tabii ki fakat gayet yukseltiyorum ranked'ımı. Ranked'ınız takildiysa diğer oyunculara laf etmeyin bence, benim arkadasta 2.2 k de takıldı ve problemi sadece takımında arıyor. Ben 2.1 lık bir hesaptan girip bilmediğim bir heroyla 23-1 falan yapmıştım, takımla alakası var fakat sizin doğru oynayıp yenmenize engel değil.

Ingilizceni gelistir

• Tasmalı Kedi kullanıcısına yanıt
    Ne alaka liseli bey
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drummer07

Ne alaka liseli bey

Rankedını yükseltemezsin, rankını yükseltebilirsin. Editle bari. Hadi liseliyim diyelim senin ingilizce seviyen bir liseliden bile kötü bence buna üzülmelisin

• Hakettiğin mmr diye birşey olamaz bence. Yenetek dışında tecrübe diye birşey var ve bu bazen yetenekten ağır basıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: köpekkedifare

Hakettiğin mmr diye birşey olamaz bence. Yenetek dışında tecrübe diye birşey var ve bu bazen yetenekten ağır basıyor.

Ne alaka? Bi açıklasana bana...
    Yetenek ile tecrübeyi birbirinden ayırarak mı oynuyorsun oyunu? ikisinin birleşimi hakettiğin seviyeyi belirliyor....
  • Yok abi öyle dünya , sen istediğin kadar iyi oyna takımında gerçekten alakasız adamlar varsa yenemiyorsun. Adı üzerinde takım oyunu. Eşleştirme sistemi hakkında bir şey diyemeyeceğim çünkü daha iyisi veya daha kötüsü nasıl olur bilmiyorum, bildiğim tek şey bu konuda yazılanların sadece yazıdan ibaret olduğu. Pudge ile 19-4 gibi bir skorla oynadığım maçta kule alamayıp ezildik birkaç gün önce ve bu verdiğim örnek öyle ekstrem bir örnek değil çoğu maç böyle oluyor. Sabitlendim yani, oyun bir maç iyi takım veriyorsa iki maç kötü takım veriyor . Bireysel çabalarla nereye kadar sırtlanabilir takım. İnsanlar gerçekten çok düşüncesiz bu da ayrı bir olay. Bir kere ranked oyuna girip ;

- karşıyı beklemeyip daha 1.saniyede hemen carry alan ve support alın diye bağırıp çağıran , almayınca küfür eden adamlar
    - ss yazmayan hatta oyunla yazılı veya sesli olarak iletişimi olmayan , hayalet gibi oynayan
    - en ufak bir hatada küfür yağdıran takım motivasyonunu yerle bir eden
    - rus
    - kel alaka hero alan (karşıda slardar ve bounty varken gidip rikimaru almak) hatta oyunu bilmeyip ranked oynayan (karşısında bot olsa eminim onu yenemeyecek , aşağılamak için söylemiyorum bende ilk başladığımda insanların oyunun katletmek yerine dota1'de botlu haritada oynamıştım haftalarca)

ve bunun gibi aklıma gelmeyen ama şöyle 15-20dk düşünsem bunun gibi bir sürü madde bulabileceğim insan tipleri belli bir şikayet sayısına ulaştıktan sonra ranked sisteminden tamamen men edilmeliler.

Kendimi biliyorum 2.3k' da olacak oyuncu değilim ama tereddütsüz iki maçtan birinde bu adamlardan biri denk geliyor takıma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The VIII -- 2 Ağustos 2014; 23:47:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Sekiz

Yok abi öyle dünya , sen istediğin kadar iyi oyna takımında gerçekten alakasız adamlar varsa yenemiyorsun. Adı üzerinde takım oyunu. Eşleştirme sistemi hakkında bir şey diyemeyeceğim çünkü daha iyisi veya daha kötüsü nasıl olur bilmiyorum, bildiğim tek şey bu konuda yazılanların sadece yazıdan ibaret olduğu. Pudge ile 19-4 gibi bir skorla oynadığım maçta kule alamayıp ezildik birkaç gün önce ve bu verdiğim örnek öyle ekstrem bir örnek değil çoğu maç böyle oluyor. Sabitlendim yani, oyun bir maç iyi takım veriyorsa iki maç kötü takım veriyor . Bireysel çabalarla nereye kadar sırtlanabilir takım. İnsanlar gerçekten çok düşüncesiz bu da ayrı bir olay. Bir kere ranked oyuna girip ;

- karşıyı beklemeyip daha 1.saniyede hemen carry alan ve support alın diye bağırıp çağıran , almayınca küfür eden adamlar
    - ss yazmayan hatta oyunla yazılı veya sesli olarak iletişimi olmayan , hayalet gibi oynayan
    - rus
    - kel alaka hero alan (karşıda slardar ve bounty varken gidip rikimaru almak) hatta oyunu bilmeyip ranked oynayan (karşısında bot olsa eminim onu yenemeyecek , aşağılamak için söylemiyorum bende ilk başladığımda insanların oyunun katletmek yerine dota1'de botlu haritada oynamıştım haftalarca)

ve bunun gibi aklıma gelmeyen ama şöyle 15-20dk düşünsem bunun gibi bir sürü madde bulabileceğim insan tipleri belli bir şikayet sayısına ulaştıktan sonra ranked sisteminden tamamen men edilmeliler.

Kendimi biliyorum 2.3k' da olacak oyuncu değilim ama tereddütsüz iki maçtan birinde bu adamlardan biri denk geliyor takıma.

öyle bir anlatıyorsunuz ki, aynı oyunu oynamasak 10 maçın 9unda bu tarz olaylar var zannedeceğim...
    -elbet karşıyı beklemeden pick yapanlar olacak, 10 kişide birbirini beklese sonsuz döngüye girer ömür boyu kimse pick yapamaz... çoğu oyun söylediğin gibi direk carry alıyorlar fakat arada support alanlarada denk geliyorum, hatta son 20-30 oyunumda 5 carry en fazla 3-4 defa olmuştur. onlarında neredeyse hepsinde 5.carryi ben pickliyorum.
    -SS vermeyenler diye belirtirken 2.3k mmr ile oynadığınıda eklemez isen olmaz...
    -en ufak hatada küfür doğru birşey değil fakat önceden söylenmiş olmasına rağmen hata yapılıyorsa haklılar... SS verip ping manyağı yaptığım yerden gang yiyip ölen birisi olduğu zaman ona küfretmeyecemde kime küfredecem?
    -rus + türk... ruslar söylediğiniz kadar kötü ise nasıl oluyorda ruslara karşı kaybedebiliyorsunuz? veya maçları direk rus serverinde aratın, %100 win rate ile oynayın...
    -tekrar söylüyorum mmr'ni belirtmeden bu tarz söylemlerde bulunman hatalı, 2.3k da oynayıp nasıl pickler bekliyorsun? bak ilk madde ile son madde tamamen zıt şeyler, birisinde karşıyı bekleyip tryhard deneyen,counter pick yapanlar, diğer tarafta amele gibi first pick riki...
    Bu tarz durumlara çözümü All random girerek buldum, ne gelirse bahtına. çok absürd bir hero gelmediği sürece herkes oynayabiliyor. tek sorun random picklerin bazen adaletsiz olması...
    cidden iyi olduğunu düşünüyorsan :http://steamcommunity.com/id/blackvnm/ ekle, forumdan elemanlarla falan denk gelirsek pub oyun gireriz. ama peşin peşin söyliyim söylediğin gibi çıkmaz isen şekil 1A diye örnek oyuncu konusu açarım...

• quote:

Yok abi öyle dünya , sen istediğin kadar iyi oyna takımında gerçekten alakasız adamlar varsa yenemiyorsun. Adı üzerinde takım oyunu. Eşleştirme sistemi hakkında bir şey diyemeyeceğim çünkü daha iyisi veya daha kötüsü nasıl olur bilmiyorum, bildiğim tek şey bu konuda yazılanların sadece yazıdan ibaret olduğu. Pudge ile 19-4 gibi bir skorla oynadığım maçta kule alamayıp ezildik birkaç gün önce ve bu verdiğim örnek öyle ekstrem bir örnek değil çoğu maç böyle oluyor. Sabitlendim yani, oyun bir maç iyi takım veriyorsa iki maç kötü takım veriyor . Bireysel çabalarla nereye kadar sırtlanabilir takım. İnsanlar gerçekten çok düşüncesiz bu da ayrı bir olay. Bir kere ranked oyuna girip ;

- rus

kardeş pudge ile istersen 50-0 oyna karşı takımın carrysi kasmışsa sizi ncarry yerlerde ise pudge ile asla oyunu alamzsın bunu anti mage ile defalarca yaşadım oyun başı bizi ezip chate noobs yazanlar oyun sonu 0 mana ile ordan oraya geziyordu neyse pudge almayın rank gamede bir özelliği yok takımının nasıl olacağını bilmiyorsun riske girmeye değmez

• BlackVnM kullanıcısına yanıt
    Merhaba, cevapladığın için sağol

Öncelikle genel değerlendirmeler sadece bir maç üzerinden mi yapılıyor bunu sorayım , bir konuda fikir sahibi olmak için sadece bir maç mı oynamak gerek , yani ilk ve son madde nasıl çelişebilir biri elma diğeri armut. Karşıyı beklemeden pick yapacak olan biri aklını çalıştırır değil mi ? Zonk diye riki almaz. Sen bunu yaparsan karşı taraftakilerde zekaya sahip oldukları için antiyi çekerler. Kastettiğim bu. Sadece riki örneğiyle sabit kalmak istemiyorum , herkes oynadığı en iyi heroyu seçmeli düşüncesindeyim sonuçta bilmediğin heroyla feedlemektense iyi oynadığın heroyla feedlemezsin ama hemen alınmaması gereken bir heroyu pat diye çekmeninde gereği yok.

Küfür konusunda keşke hiç edilmese ama dediğin gibi ben de bazen sinirlerime hakim olamıyorum yazmış olduğun sebeplerden dolayı

Ruslar gerçekten sinir bozucu. Yani bunun kazanmak veya kaybetmekle alakası yok. Bir kere iletişim kurma özürlüler , cyka yazısı görmekten midem bulandı. Aslında bu adamlarla ilgili hiç konuşmak istemiyorum.

AR konusunda da haklısın ama ileride arkadaş ortamım olursa belki denerim . AP'de bile bunlar oluyorken.

Son olarak kendimi kendimden başka kimseye ispatlama ihtiyacı duymam, son kelimendeki üslupta yanlış bir yaklaşım şekli. Eğer arkadaş arıyorsan eklersin oynarız ama beni deney faresi yerine koyuyorsan(ki mesajdan bu anlaşılıyor) hiç gerek yok.

http://steamcommunity.com/id/senguler

http://dotabuff.com/players/130207567

• Jupiter517 kullanıcısına yanıt
    Selam,

Dediğin gibi imkanı yok. Zaten aksini iddia etmedim oyundaki dengesizliği belirtmiştim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jupiter517

quote:

- rus

kardeş pudge ile istersen 50-0 oyna karşı takımın carrysi kasmışsa sizi ncarry yerlerde ise pudge ile asla oyunu alamzsın bunu anti mage ile defalarca yaşadım oyun başı bizi ezip chate noobs yazanlar oyun sonu 0 mana ile ordan oraya geziyordu neyse pudge almayın rank gamede bir özelliği yok takımının nasıl olacağını bilmiyorsun riske girmeye değmez

herkes sürekli en iyi oynadığı heroyu picklesin diyeceksen lol oynayacaksın... sadece 1 hero için açılmış hesapları var elemanların. yanlış hatırlamıyorsam w3den gelmiştin, uzun süre w3 dota oynayıp dota 2de %44 gibi rezil bir win rate yapmış olman tüm problemin takım arkadaşlarından kaynaklı olmadığını gösterir. Sistem mümkün olduğunca denk oyuncularla eşleştirmeye çalışıyor, seninle eşit olan birşey karşısında da genel anlamda %50 şanşın vardır. bu yüzden sistem herkesi %50ye çekmek istiyor gibi bir mantık türemiş ki söylenildiği gibi çoğu oyuncunun win ratesi +3 -3 %50 civari oluyor. fakat %44 win rate ciddi anlamda düşük ve kesinlikle sürekli takımın noob olması ile açıklanamaz.
    sen furion'a ilk item aghanim, slardar'a shadow blade kasarsan olmaz bu işler...

• BlackVnM kullanıcısına yanıt
    Sırf senin benimsediğin buildler ile uyuşmuyor diye bireysel olarak tamamen olumlu giden maçta ve alınması gerektiği için alınmış bir shadowblade ile ölçüyorsan oyunculuğumu, bravo diyeyim.

Herkes sürekli en iyi oynadığı heroyu picklesin demedim , bunu sadece bir hero ile oynamak gibi gösteriyorsun , iyi oynadığı heroyu ve kötü oynadığı heroyu ayırt edemiyor mu kimse? Nasıl bu anlamı çıkartabildin.

Win rate ile bağdaştırıyorsun burada da yine sırf sen oyundaki " her şey eşit " mantığını kabul ettiğin için ben kötü oyuncuyum . Bana göre birinin oyunculuğunu kazandığı veya kaybettiği maçlarla değil kdr , gpm , deny ile ölçersin . Arkadaş ortamıyla oynanan ve tek oynanan maçlar arasında dağlar kadar kalite farkı oluyor. Tek oynadığım maçlarda inanılmaz düşürüyorum kaliteyi belki istatistiklerin sana göre iyi olmama sebebi budur. Ama gözlemlediğim kadarıyla bu halimle bile oynanan maçlarda iyiyim ve rakibin yeteneğiyle değil takım yüzünden yeniliyoruz.

Bu muhabbetin uzayıp gitmesine gerek yok , müsait olduğun bir gün vaktin de olursa eğer , birbirimizi ekleyip 1vs1 oynarız. Amacım düello değil sadece bu kadar yazıya oyunla cevap vermek daha basit geliyor , en azından kağıt üzerindeki gibi olmadığını gösterebilmiş olurum hayırlısıyla.

Yine söyleyeceğim bu sistem dengesiz ama daha kötüsü de olabilirdi.

• quote:

Sırf senin benimsediğin buildler ile uyuşmuyor diye bireysel olarak tamamen olumlu giden maçta ve alınması gerektiği için alınmış bir shadowblade ile ölçüyorsan oyunculuğumu, bravo diyeyim.

Herkes sürekli en iyi oynadığı heroyu picklesin demedim , bunu sadece bir hero ile oynamak gibi gösteriyorsun , iyi oynadığı heroyu ve kötü oynadığı heroyu ayırt edemiyor mu kimse? Nasıl bu anlamı çıkartabildin.

Win rate ile bağdaştırıyorsun burada da yine sırf sen oyundaki " her şey eşit " mantığını kabul ettiğin için ben kötü oyuncuyum . Bana göre birinin oyunculuğunu kazandığı veya kaybettiği maçlarla değil kdr , gpm , deny ile ölçersin . Arkadaş ortamıyla oynanan ve tek oynanan maçlar arasında dağlar kadar kalite farkı oluyor. Tek oynadığım maçlarda inanılmaz düşürüyorum kaliteyi belki istatistiklerin sana göre iyi olmama sebebi budur. Ama gözlemlediğim kadarıyla bu halimle bile oynanan maçlarda iyiyim ve rakibin yeteneğiyle değil takım yüzünden yeniliyoruz.

Bu muhabbetin uzayıp gitmesine gerek yok , müsait olduğun bir gün vaktin de olursa eğer , birbirimizi ekleyip 1vs1 oynarız. Amacım düello değil sadece bu kadar yazıya oyunla cevap vermek daha basit geliyor , en azından kağıt üzerindeki gibi olmadığını gösterebilmiş olurum hayırlısıyla.

hala takım kötü diyiyor yav, %44 win rate var, normal bracketta oyun oynuyorsun, hangi takımdan bahsediyorsun sen? seninle aynı sayıda maç yapmış %55-60 win rate'e sahip arkadaşlarıma öyle takım arkadaşları denk gelmiyorda sana mı denk geliyor?
    yeni hesap açtım,senin yarı sayın maç oynamışımdır,stack girdiğim maçlar hariç %90dan fazlası very high geldi, %66 win rate yaptım ki solo win rate büyük ihtimalle partye göre daha yüksek. bu dert yandığın kötü takım arkadaşları bana niye denk gelmedi?
    hoşuma gitmeyen buildmiş, takımıma furion gelse ve ilk item aghanim gitse mouse'u bir kenara bırakır flame de yeni bir çağ açarım, o dert yandığın rusların bile yapmayacağı bir build. slardar'da blink dagger yerine shadow blade gitse aynı kafa...OD ile hiç oyunun yokmuş, olsayı büyük ihtimalle ona da aghanim gidecektin...

bu tarz elemanlar gelip gece gece insanın sinirini bozuyor, klasik 2k...https://eksisozluk.com/dota-2--2540873?p=412 bak bu konuda senin kafadan bir eleman var "spiritus sanctus isimli olan". oyunu bildiğini zannedip farklı item buildleri takılan (gondar shadow blade - kunkka 5 daedalus ). smoke'a 1 defa verip 23 24 25te fullemiş, 40 kill - 29 last hit ile oynamış. bir sonraki sayfada da ona söylenen sözlere bir bak ki mesajların çoğu ağır hakaret ve küfürden silindi. dota ile ilgili tüm forumlar 2k mmrsi olup hak etmiyorum diye ağlayanlarla ve onlara haklı hakaret edip ceza alanlarla dolu.

Birde 1vs1 diyiyor, sniper mi pickliycen? dota 5vs5den 1vs1'e kaydı da bizim mi haberimiz yok?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackVnM -- 3 Ağustos 2014; 2:05:17 >

• quote:

quote:

hala takım kötü diyiyor yav, %44 win rate var, normal bracketta oyun oynuyorsun, hangi takımdan bahsediyorsun sen? seninle aynı sayıda maç yapmış %55-60 win rate'e sahip arkadaşlarıma öyle takım arkadaşları denk gelmiyorda sana mı denk geliyor?
    yeni hesap açtım,senin yarı sayın maç oynamışımdır,stack girdiğim maçlar hariç %90dan fazlası very high geldi, %66 win rate yaptım ki solo win rate büyük ihtimalle partye göre daha yüksek. bu dert yandığın kötü takım arkadaşları bana niye denk gelmedi?
    hoşuma gitmeyen buildmiş, takımıma furion gelse ve ilk item aghanim gitse mouse'u bir kenara bırakır flame de yeni bir çağ açarım, o dert yandığın rusların bile yapmayacağı bir build. slardar'da blink dagger yerine shadow blade gitse aynı kafa...OD ile hiç oyunun yokmuş, olsayı büyük ihtimalle ona da aghanim gidecektin...

bu tarz elemanlar gelip gece gece insanın sinirini bozuyor, klasik 2k...https://eksisozluk.com/dota-2--2540873?p=412 bak bu konuda senin kafadan bir eleman var "spiritus sanctus isimli olan". oyunu bildiğini zannedip farklı item buildleri takılan (gondar shadow blade - kunkka 5 daedalus ). smoke'a 1 defa verip 23 24 25te fullemiş, 40 kill - 29 last hit ile oynamış. bir sonraki sayfada da ona söylenen sözlere bir bak ki mesajların çoğu ağır hakaret ve küfürden silindi. dota ile ilgili tüm forumlar 2k mmrsi olup hak etmiyorum diye ağlayanlarla ve onlara haklı hakaret edip ceza alanlarla dolu.

Birde 1vs1 diyiyor, sniper mi pickliycen? dota 5vs5den 1vs1'e kaydı da bizim mi haberimiz yok?

Dotabuff verir misin hocam?

• Bashare kullanıcısına yanıt
    artık dotabuff sormaktan vazgeçseniz? her konu altında birileri dotabuff istiyor...
    dotabuff ve dotamax sitelerine BlackVnm yazdığında çıkan iki hesapta benim....
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: köpekkedifare

Hakettiğin mmr diye birşey olamaz bence. Yenetek dışında tecrübe diye birşey var ve bu bazen yetenekten ağır basıyor.

Ne alaka? Bi açıklasana bana...
    Yetenek ile tecrübeyi birbirinden ayırarak mı oynuyorsun oyunu? ikisinin birleşimi hakettiğin seviyeyi belirliyor....

Ben şimdi 1.5 aylık oyuncuyum bana 2500 mmr gelsin. Ben hep bu mmrdamı oynayacağım. Bu mmr artar 3 olur 3.5 olur 4 olur.

Hakettiğin mmrdan kastım mmrı ilk açtığında gelen mmr. Benim hatam olmuş burda yanlış yazmışım :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.