Şimdi Ara

Düşük MMR'li Oyunculara MMR Arttırma Yolları (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
9.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet ,dota 1 oynamadım ama söylenenlere göre orda daha güçlüymüş...Bundan daha güçlüsünü düşünemiyorum valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Jefe

Evet ,dota 1 oynamadım ama söylenenlere göre orda daha güçlüymüş...Bundan daha güçlüsünü düşünemiyorum valla

Metaform'a basınca üç tane çıkardı. Pasifi vardı atack speed veriyordu. Birim hedefli ilizyon skilli AoE'ydi MoM kasımca deliriyordu. Daha eskiden de Pugna'nın ultisi normal skilliydi TB'nin. Çok güçlüydü çok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rasyonal Sosyalist kullanıcısına yanıt
    harbi ya neydi öyle. ner yiye yiye statları 10 a düşürdüler neredeyse. 435 canlamı ne başlıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BlackVnM

quote:

Orijinalden alıntı: gareher

quote:

Orijinalden alıntı: Willy Willie

#roadto4k rehberi bekliyoruz eline sağlık ayrıca.

3.4k dan 4.1k ya çıktım akıllı oynarsan tb storm veya emberla yükselmek çok kolay

aynen öyle, bazı herolar counterlanmadığı sürece durdurulması çok zor. pub gamelerde de bir çok kişi umursamıyor. ardından tb op, ember op, storm op diye ağlaşılıyor.

Hocam,Terror Blade malesef gerçekten op ya.Her heroya eyvallah ama Terror Blade Q skill'inin hayvanlığı dolayısıyla her maç First Blood'u garantiliyor ... %60 slow hocam ,direk açar açmaz
    Hadi bunu geçtik 7 base armor nedir yahu ?Gömülü Monkey King Bar'dan hiç bahsetmiyorum Biraz işini bilen ellerde Malesef Terror Blade'in karşısındaki takımın şansı yok .Ve şuraya yazıyorum,ya Q skilline ya da Armora nerf gelecek o heronun.

Zannetmiyorum hocam muhtemelen 2. veya 3. Skilline alacak nerf.Tbnin olayi erkenden kule eriterek kendine farmlayacak alan olusturmasi ve 2. Skillin etkisiyle flash farm yapabilmesi.Bana sorarsaniz en guzel nerf ms yi 300-305 e dusurmek.laningi biraz nerflenirse gayet dengeli olacagina eminim.

• quote:

Orijinalden alıntı: MeFSuH

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BlackVnM

quote:

Orijinalden alıntı: gareher

quote:

Orijinalden alıntı: Willy Willie

#roadto4k rehberi bekliyoruz eline sağlık ayrıca.

3.4k dan 4.1k ya çıktım akıllı oynarsan tb storm veya emberla yükselmek çok kolay

aynen öyle, bazı herolar counterlanmadığı sürece durdurulması çok zor. pub gamelerde de bir çok kişi umursamıyor. ardından tb op, ember op, storm op diye ağlaşılıyor.

Hocam,Terror Blade malesef gerçekten op ya.Her heroya eyvallah ama Terror Blade Q skill'inin hayvanlığı dolayısıyla her maç First Blood'u garantiliyor ... %60 slow hocam ,direk açar açmaz
    Hadi bunu geçtik 7 base armor nedir yahu ?Gömülü Monkey King Bar'dan hiç bahsetmiyorum Biraz işini bilen ellerde Malesef Terror Blade'in karşısındaki takımın şansı yok .Ve şuraya yazıyorum,ya Q skilline ya da Armora nerf gelecek o heronun.

Zannetmiyorum hocam muhtemelen 2. veya 3. Skilline alacak nerf.Tbnin olayi erkenden kule eriterek kendine farmlayacak alan olusturmasi ve 2. Skillin etkisiyle flash farm yapabilmesi.Bana sorarsaniz en guzel nerf ms yi 300-305 e dusurmek.laningi biraz nerflenirse gayet dengeli olacagina eminim.

2. ve 3. skille nerf gelirse earth spirit gibi bişey olur kimse oynamaz gibime geliyo bence en güzel nerf slowuyla ve move speedle oynamak veya agility gaini azaltmak

• adamlar wd-furion-luna-venge-beast alıp maçı 8 dk da bitiriyor. valve buna nasıl önlem bulucak ? kasıyorlar mmr böyle sürekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crestfallen.

adamlar wd-furion-luna-venge-beast alıp maçı 8 dk da bitiriyor. valve buna nasıl önlem bulucak ? kasıyorlar mmr böyle sürekli.

Benimde çıktı karşıma 1 kere 20 dkde bitti oyun

• o tarz picklere engel olamazsın, 5 pick girildiği zamanda yapılacak en güzel şey bu tarz belirli alanlarda kuvvetli pickler ile rakibi güçlü olduğunuz alana zorlamak olmalı.
    tfde çok kuvvetli bir takım pickler rakip takımı sürekli team fighta zorlarsın, veya pusher takım pickleyip erken push ile kazanmayı amaçlarsın.
    tek sorun o tarz pickler ne kadar sağlam gözükse bile karşı takım counter zihniyeti ile düzgün pickler yaparsa hiç şanşın kalmıyor. early gamede team fight gücü yüksek bir takım ile o takımın push yapmasını engellersin. early push ile kazanmayı amaçlayan bir takım ile oyun uzadıkça kazanma şanşın epey azalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crestfallen.

adamlar wd-furion-luna-venge-beast alıp maçı 8 dk da bitiriyor. valve buna nasıl önlem bulucak ? kasıyorlar mmr böyle sürekli.

Kotol Giff Mana.

• Etkili 2 aura var bir şey yapamıyosun hızlıca rosh kesip midden yardırıyorlar. benim başıma 1 kere geldi ama bu adamlar sürekli böyle kasıyor he bir de 1 kişinin karşısına 5 kişi gelmcekti sanırım. 4-5 kez tam takım geldi karşıma.

sonuç : 3.5k mmr yi koruyamadık.
  • dediklerini yapıp sonucu yazacağım şu an mmr 2950 den 2500 e düştü tek kişilikte.
    umarım dediğin gibi olur. kendimde sorun olduğunu biliyorum kimseye suç atmıyorum bakalım sonuç ne olacak dönüp buraya yazacağım. 1 ay kadar sonra görüşürüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apışarası

dediklerini yapıp sonucu yazacağım şu an mmr 2950 den 2500 e düştü tek kişilikte.
    umarım dediğin gibi olur. kendimde sorun olduğunu biliyorum kimseye suç atmıyorum bakalım sonuç ne olacak dönüp buraya yazacağım. 1 ay kadar sonra görüşürüz.

Sonuç?

• valla dediklerini yapacam dediğim sıra beraber oynayacak arkadaşlar buldum. Support oynuyorum gayet eğlenceli ward, meka, pipe, kurye... bunları yapıp oyun kazanmak daha zewkli.
  • Güzel olmuş
  • Silencer yok mu ? ( varsada görmemişimdir) beni 100 mmr çıkaran hero yu ekle pls. E+q rip in peace enemy mid.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apışarası

valla dediklerini yapacam dediğim sıra beraber oynayacak arkadaşlar buldum. Support oynuyorum gayet eğlenceli ward, meka, pipe, kurye... bunları yapıp oyun kazanmak daha zewkli.

Support seviyorsan,Bane oynamalısın.O zaman sen gör eğlenceyi Karşıyı çok gıcık etmesinin yanında oynaması gerçekten zevkli hero bir o kadar da güçlü Bir bakıma da troll herosu denebilir Zevkine adama nightmare atıyorum ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ducard -- 24 Mayıs 2014; 11:00:31 >

• Siz ne kadar iyi olursanız olun takımınıza gelecek olası feederlar bütün yaptıklarınızı işe yaramaz kılıcak.mmr kasmak istiyosanız takımınızla girin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ras0

Siz ne kadar iyi olursanız olun takımınıza gelecek olası feederlar bütün yaptıklarınızı işe yaramaz kılıcak.mmr kasmak istiyosanız takımınızla girin

2900 mmr'dan 130 maçta 5400 mmr'a çıkan adam insan değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ras0

Siz ne kadar iyi olursanız olun takımınıza gelecek olası feederlar bütün yaptıklarınızı işe yaramaz kılıcak.mmr kasmak istiyosanız takımınızla girin

en başta 3k altı şeklinde yazmışım...
    oyuna girmediğim vakitlerde açıp forumdan kişilerin maçlarını izliyorum. 3k altındaki neredeyse çoğu oyunda 20/4/10 şeklinde oynayan ve takımına oyunu kazandıran birileri oluyor.
    mmr için deneme yapan kişininde 2600mmrli hesaptan 3900e çıkana kadar %100 win rate ile oynadı.O insan değil mi?
  • Bende oyuna yeni başladım, teker teker heroları deniyorum Ama kazanmak istediğim oyunlarda (3+ kişide Boost olan oyunlarda) DP-Luna-Lina-Riki-Terrorblade alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jungian_Shadow -- 24 Mayıs 2014; 21:08:22 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.