Şimdi Ara

Duracell Pillerde 1 Alana 1 Bedava

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
3.199
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15-18 Eylul arasi Ozdileklerde duracell markali pillerde 1 alana 1 bedava veya 2 farkli cesit olursa daha ucuz olani bedava..bugun bursa ozdilekten aldim ihtiyaci olan icin fena firsat sayilmaz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyatta yazaaydiniz keşke.

• Her sene yaz sonu özellikle teknosa temiz indirime gider güzel stoklama yapardık..bu sene tık yok şu ana kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurkiller

Fiyatta yazaaydiniz keşke.

Hocam ben kalem pil aldim 8 + 8 toplam 16 pili 16,90 TL ye aldim..tanesi 1 tl ye geldi nerdeyse..

• quote:

Orijinalden alıntı: dartanyan30

quote:

Hocam ben kalem pil aldim 8 + 8 toplam 16 pili 16,90 TL ye aldim..tanesi 1 tl ye geldi nerdeyse..

Kaç MH?

Şarjlı mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepsiburada.com üzerinden iyi stok yapmıştık. Bildirdiğiniz için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

quote:

Orijinalden alıntı: dartanyan30

quote:

Kaç MH?

Şarjlı mı?

şarjli.pil tanesi 1 lira olur mu

• 2 tane 18'lik aldım ben de. 36 tanesi 32.90'a geldi.
  • Yakınlarda varsa ikea yoksa bim de satılan piller oldukça kaliteli ve uzun ömürlü

• Bimdeki power-b varken duracelle bu paraları vermek parayı çöpe atmaktan farksız. 4 tanesi 1.75 TL. 36 tanesi 15.75 TL. 31.5 TLye 72 tane alınıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

Bimdeki power-b varken duracelle bu paraları vermek parayı çöpe atmaktan farksız. 4 tanesi 1.75 TL. 36 tanesi 15.75 TL. 31.5 TLye 72 tane alınıyor.

Bayağı bir kalite farkı var kanımca

• pillerin son kullanma tarihi nasıl?
  • Şarjlı 2li 2500mAh 5 yıl garantili olanlar 27.90

Yani ikilisi 14e geliyor.Normalde en ucuzu bu şekilde 20TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Yakınlarda varsa ikea yoksa bim de satılan piller oldukça kaliteli ve uzun ömürlü

Aynen, ikea nın pilleri harika şu sarı olanlar.

• WILDBOYS kullanıcısına yanıt
    Maximum %50 fark vardır o da en iyi ihtimalle. Ikea sarı piller yoksa bim den alın paranız cebinizde kalsın. Çok ihtiyaç varsa şarjını koruyan şarjlı pil alın.

• quote:

Bimdeki power-b varken duracelle bu paraları vermek parayı çöpe atmaktan farksız. 4 tanesi 1.75 TL. 36 tanesi 15.75 TL. 31.5 TLye 72 tane alınıyor.

Hep ayni yorum yapılıyor. Aldim denedim alakai yok. Piller parasının hakki lakin duracell degiller. Eskiden nasildi bilemiyorum.

• Duracell Turbo Check bence en iyisi en azindan bitip bitmedigini anliyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: _MedicuS_

quote:

Hep ayni yorum yapılıyor. Aldim denedim alakai yok. Piller parasının hakki lakin duracell degiller. Eskiden nasildi bilemiyorum.

Asıl senin dediğinin alakası yok. Ben alkalin pillerin testlerinede baktım. 2 liralık alkalin pil yerine 10 liralık alkalin pili tercih etmenin hiçbir mantığı yok. Aralarındaki farklar %30lardayken fiyat konusunda %1000000 oluyor. Bimdeki pilin fiyatı çok iyi. Duracell birde çıkıp pişkin pişkin sıradan pillerden 10 kat iyiyim diyor. Adam 10 liraya pil satıyor kolisi 10 lira olan pille kendini kıyaslıyor. Bimdeki pillerin en güzel yanı başka bir yerden o fiyata anca sıradan çinko karbon pil alırsınız. Bakkala git 4lü dandik atc pil 1,5-2 tl.

@Marrusia elimde o modeldende var. İçindeki gücü pek doğru ölçemiyor. Farenin pili bitiyor duracell kendini dolu gösteriyor. Bu güç kontrol pilleri farede 2 ay gitmezken bimin pili 4-5 aydır içinde ve canavar gibi hala.

• Teknosa pilleri daha bitmedi
  • Teknosa, Migros ve Hepsiburada da bundan cok daha iyi kampanyalar oldu. O kadar cok pil stogum var ki efsane bir kampanya olmadigi surece yanindan gecmem daha

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.