Şimdi Ara

Dünyanın en güçlü timi Bordo Bereliler mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
2
Favori
18.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hsngencer

Yok oyle bisey ya.bundan 5 10 sene once hurafeydi o.hani nerde ozaman okadar iyiylerde teror de bi halt yiyemediler.bide laf vardi bordo berelilerden kacma o seni bulurmus.hepsi asparagas.sehit haberlerinden sonra haberlerde duyardiniz bordo bereliler daglara indirildi teroristler sıkıstirildi.eeee ne oldu ? Bisi yok.elde var sifir.hani nerde iz takip.yok etme.pusu kurma?
    Amerikada ne casus lar vardir ne ajanlar.ne ozelbirlikler.bikere beresinde meymenet yok o bereyle kabak gibi gozukursun dagda tasta.bordo bereymis.niye simdiye kadar bi dalgasini goremedik?

O dediklerini borda bereliler mi yapmadı sanıyorsun ? Terörün bitme noktasına geldiğinde üstten emir verenlerin suçu.

• izleyin la bebeler
  •  Dünyanın en güçlü timi Bordo Bereliler mi?
  • hayır türkcellin "tim"i
  • quote:

Orijinalden alıntı: cowboy-12

Çevremde herkes dünyanın en güçlü timi Bordo Bereliler diyor. Sizce de dünyanın en güçlü timi Bordo Bereliler mi? Değil ise dünyanın en güçlü timi kimler?

Klasik bordo-klavyeli ergen lafları hocam. Yok Türk ordusu muazzam. Yok savaş çıksa hemen koşar giderim. Hep aynı laflar. ABD-Türkiye sonucu ne olur diyorum çocuk bana Türkiye mahfeder diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arnavut7

quote:

Orijinalden alıntı: cowboy-12

Çevremde herkes dünyanın en güçlü timi Bordo Bereliler diyor. Sizce de dünyanın en güçlü timi Bordo Bereliler mi? Değil ise dünyanın en güçlü timi kimler?

Klasik bordo-klavyeli ergen lafları hocam. Yok Türk ordusu muazzam. Yok savaş çıksa hemen koşar giderim. Hep aynı laflar. ABD-Türkiye sonucu ne olur diyorum çocuk bana Türkiye mahfeder diyor.

Gerçekten öyle. Rusya, Çin kafa kafaya çarpışırız diyen de gördüm :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cowboy-12 -- 31 Ekim 2013; 14:03:11 >

• En güçlüsü waffen-ss

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bordo bereliler basbakani koruyor diye biliyorum ve diger onemli siyasileri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bordo berelilerin görevlerinden biride halkı savaş zamanında örgütlemek diye biliyorum. Bilmem kaç milyon dolarlık bilgi eğitimi alan bir askerin kıçı kırık pkklıların saçma bir pususu yüzünden kaybedilmesi koymaz mı? Ben en iyi demiyorum ama kötüde değiller.
  • ya soruya bak allahım
  • Hayır dünyanın en güçlü tim'i redhek'tir cmd komut sisteminden bir çok iş binasının beyaz saray dahil olmak üzere elektriklerini kesmişlerdir.
  • Dünya üzerindeki tüm özel birlikler içersinde '' Güven Atışı '' yapan birlik Bordo Berelilerdir.Alanlarında dünyanın en iyilerindendir ve dünya şampiyonlukları bulunmaktadır..Eger biraz aşağılık kompleksinden kurtulmayı denerseniz,internetin nimetlerinden faydalanıp araştırma yapıp,ülkenizin ne yiğitler yetiştirdiğini görürsünüz..

Güven Atışı nedir ? iki bordo bereli karşı karşıya gelir,biri orta boy kitap büyüklüğünde hedefi başının üstüne koyar diğeri yürüyerek çift el hedefe ateş eder.Yolu yarıladığında arkasını döner ve eğilerek bacaklarının arasından ateş etmeye devam eder.
    Mermileri bitirdiğinde sıra hedef tutana gelir ve böylece eğitimi bitirirler..

Bu eğitim hiç bir özel kuvvette yoktur!.
  •  Dünyanın en güçlü timi Bordo Bereliler mi?

BORDO KANGALLAR
  • SAS varken?
  • quote:

Orijinalden alıntı: High.Hopes*

Dünyanın en başarılı özel birliği SAS'tır .

Kalkıp 2004 'te alınmış bir başarıyı örnek göstermek Bordo Berelileri en iyi yapmaya yaramıyor maalesef . SAS çok önemli ve ünlü operasyonları vardır .

Dünyanın en güçlü timi Bordo Bereliler mi?

Ayrıca hatırlarsanız Call of Duty 4 'te Captain Price 'ın liderliğinde SAS komandosu olarak oynanıyordu .

task force 141

• Bilinen en iyi timlerden olarak geçer.
    "2004 yılında Almanya'da yapılan Dünya Özel Kuvvetler Şampiyonası'nda, 26 özel kuvvet birliği arasında birinci olmuştur." Vikipedi alıntısı.

Tabii bilinmeyen timler bilinen en iyi timleri gömer diye düşünüyorum.
  • captain price soap gaz ghost nikolai bunlardan takım yap koy aga kimse yenemez :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: High.Hopes*

Dünyanın en başarılı özel birliği SAS'tır .

Kalkıp 2004 'te alınmış bir başarıyı örnek göstermek Bordo Berelileri en iyi yapmaya yaramıyor maalesef . SAS çok önemli ve ünlü operasyonları vardır .

Dünyanın en güçlü timi Bordo Bereliler mi?

Ayrıca hatırlarsanız Call of Duty 4 'te Captain Price 'ın liderliğinde SAS komandosu olarak oynanıyordu .

Hangi operasyonları varmış?

• seal team 6
  • böyle gaz verirlerdi eskiden ama geçti artık sanırım. tsk içinde dünyada en iyi 3 ordu arasındayız denirdi zamanında ama hangi askeri listeye baksak tsk'yı kimse ilk 10'a koymaz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.