Şimdi Ara

Dünyanın en güçlü timi Bordo Bereliler mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
2
Favori
18.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çevremde herkes dünyanın en güçlü timi Bordo Bereliler diyor. Sizce de dünyanın en güçlü timi Bordo Bereliler mi? Değil ise dünyanın en güçlü timi kimler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cowboy-12 -- 29 Ekim 2013; 19:04:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Herkes kendi milletinin özel timi için aynı şeyleri söyler.
  • hayir en guclusu bordo klavyeliler

• Hayır bordo klavyeliler

Edit:2 dakikayı beklerken yazmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmedaltair -- 29 Ekim 2013; 19:04:09 >
  • yarışma olmuş heralde bordo bereliler birinci olmuş heralde amerikan delta force 2. olmuş.doğru yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: intenseLight

yarışma olmuş heralde bordo bereliler birinci olmuş heralde amerikan delta force 2. olmuş.doğru yani

Bununla ilgili kaynak var mı?Merak ettim

• Yok oyle bisey ya.bundan 5 10 sene once hurafeydi o.hani nerde ozaman okadar iyiylerde teror de bi halt yiyemediler.bide laf vardi bordo berelilerden kacma o seni bulurmus.hepsi asparagas.sehit haberlerinden sonra haberlerde duyardiniz bordo bereliler daglara indirildi teroristler sıkıstirildi.eeee ne oldu ? Bisi yok.elde var sifir.hani nerde iz takip.yok etme.pusu kurma?
    Amerikada ne casus lar vardir ne ajanlar.ne ozelbirlikler.bikere beresinde meymenet yok o bereyle kabak gibi gozukursun dagda tasta.bordo bereymis.niye simdiye kadar bi dalgasini goremedik?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esnaf_TV -- 29 Ekim 2013; 19:09:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheTurkAdam07

quote:

yarışma olmuş heralde bordo bereliler birinci olmuş heralde amerikan delta force 2. olmuş.doğru yani

http://webarsiv.hurriyet.com.tr/2004/06/22/478978.asp

• quote:

Orijinalden alıntı: cowboy-12

Çevremde herkes dünyanın en güçlü timi Bordo Bereliler diyor. Sizce de dünyanın en güçlü timi Bordo Bereliler mi? Değil ise dünyanın en güçlü timi kimler?

İlk 5 arasinda

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheTurkAdam07

quote:

http://webarsiv.hurriyet.com.tr/2004/06/22/478978.asp

Vay canına eğer doğruysa.Teşekkürler

• dostum bu haberleri zaten halkı yatıştırmak sinirini almak için söylüyorlar.bordo bereliler ordu değil zaten ufak bi birlik.ama dünyanın en iyisi veya en iyilerinden biri.bordo klavyeli filan değilim ayrıca arkadaşın biri yazmış yukarıda sadece objektif olmaya çalışıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi intenseLight -- 29 Ekim 2013; 19:20:25 >
  • eskidendi o
  • quote:

Orijinalden alıntı: redsterling

hayir en guclusu bordo klavyeliler

Bunu demek için gelmiştim

• TheTurkAdam07 kullanıcısına yanıt
    önemli değil
  • quote:

dostum bu haberleri zaten halkı yatıştırmak sinirini almak için söylüyorlar.bordo bereliler ordu değil zaten ufak bi birlik.ama dünyanın en iyisi veya en iyilerinden biri.bordo klavyeli filan değilim ayrıca arkadaşın biri yazmış yukarıda sadece objektif olmaya çalışıyorum

Arkadas ben bugune kadar bi dalgasini gormedim bordo berelilerin.yarisma duzenlensinde birinci olunsun diye ozel timmi kuruyoruz.zamaninda teror un bi ara yogun saldirilarinda hergun 8 10 tane sehit verirken neredeydi bu ekip? Niye girmediler kuzey iraga.etraflarini sarmadilar teroristlerin.kordinanatlari yeryeri herseyi belli.gostersinler bordobereliklerini ozaman.

• Delta Force, Special Air Service diye gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ragnar Lodbrok -- 29 Ekim 2013; 19:55:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

quote:

dostum bu haberleri zaten halkı yatıştırmak sinirini almak için söylüyorlar.bordo bereliler ordu değil zaten ufak bi birlik.ama dünyanın en iyisi veya en iyilerinden biri.bordo klavyeli filan değilim ayrıca arkadaşın biri yazmış yukarıda sadece objektif olmaya çalışıyorum

Arkadas ben bugune kadar bi dalgasini gormedim bordo berelilerin.yarisma duzenlensinde birinci olunsun diye ozel timmi kuruyoruz.zamaninda teror un bi ara yogun saldirilarinda hergun 8 10 tane sehit verirken neredeydi bu ekip? Niye girmediler kuzey iraga.etraflarini sarmadilar teroristlerin.kordinanatlari yeryeri herseyi belli.gostersinler bordobereliklerini ozaman.

öcalanı yakaladılar.baya önemli bi operasyondu.ayrıca bunlar asker emir kulu yani emir verilirse giderler.emir verene bakmak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

Yok oyle bisey ya.bundan 5 10 sene once hurafeydi o.hani nerde ozaman okadar iyiylerde teror de bi halt yiyemediler.bide laf vardi bordo berelilerden kacma o seni bulurmus.hepsi asparagas.sehit haberlerinden sonra haberlerde duyardiniz bordo bereliler daglara indirildi teroristler sıkıstirildi.eeee ne oldu ? Bisi yok.elde var sifir.hani nerde iz takip.yok etme.pusu kurma?
    Amerikada ne casus lar vardir ne ajanlar.ne ozelbirlikler.bikere beresinde meymenet yok o bereyle kabak gibi gozukursun dagda tasta.bordo bereymis.niye simdiye kadar bi dalgasini goremedik?

zuhaha adamların kafasında bordo bereyle dağda gezdiğini sanıyor cahil muhahaha

• Dünyanın en başarılı özel birliği SAS'tır .

Kalkıp 2004 'te alınmış bir başarıyı örnek göstermek Bordo Berelileri en iyi yapmaya yaramıyor maalesef . SAS çok önemli ve ünlü operasyonları vardır .

Dünyanın en güçlü timi Bordo Bereliler mi?

Ayrıca hatırlarsanız Call of Duty 4 'te Captain Price 'ın liderliğinde SAS komandosu olarak oynanıyordu .
  • Valla tim diyince aklıma S.W.A.T Geliyor çok oyun oynadığım için olabilir
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.