Şimdi Ara

::dünyanın en çok satan ve begenilen 10 erkek parfümü açıklandı: (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
635
Cevap
17
Favori
316.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Elky

Sevilden paraya kıyıp Armani Acqua Di Cio aldım ama koku hiç kalıcı gelmedi bana. Aldığım ürünün orjinal olduğuna eminim, ama belki saklama koşulları sebebiyle bozulmuş olma ihtimali var mı? Neden kalıcı değil bu parfüm ki dünyanın en çok beğenilen erkek kokuları arasında 1st yani :(

Sorun anlaşıldı, benim aldığım özel üretim 200ml olan modelerinde esansla alakalı bir SORUN varmış. Alanlardan epey bir geri getiren, şikayet eden olmuş. 15 gün kadar olacak ama ben de götürüp ürün hakkında şikayette bulunacağım ve değişim isteyeceğim.
  • hugo boss
  • Dün strawberryden bvlgari black aldım.İnşallah kalıcı bir kokudur.
  • ben kafaya koydum 212 yi denicem
  • hacı misi 4 ever :P
  • valla ne yalan söyliyim ki ben parfüm felan kullanmiyorum kendi öz kokum bana yeter
  • vay benim parfüm 3. sıradaymış (3-black code-giorgio armani )herkese tavsiye edrim süper bir koku neredeyse 1.5 gün cıkmıyor ve cok güzel kokuyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rester -- 3 Şubat 2008; 22:14:38 >
  • black code de aklımda onuda 212 den sonra mutlaka denicem ama allah cezasını versin o isseyin allah işallah o miyakenin fabrikasını kapatırda bida parfüm marfüm yapamazlar kolonya yaparlar onlar anca ona layık onlar
  • calvin klein one
  • Beyler şu 'oz' ne demek? (3.7, 1.7 falan varya)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Göz Kamaştırıcı

hugo boss

+1
  • Ben uzun zamandir versace dreamer kullaniyorum.fakat galiba yapimi durduruldu.Bulmakta zorlaniyorum.Geçen sefer azzaro silver black tafsiye ettiler.Aldim ama begenmedim.Versace nin diger parfumlerinide begenmiyorum.çok seneler evvel pino kllaniyordum.onunda kokusu degismisti.Birakmistim.
    yani galiba yeni bir parfum bulmam lazim
  • Bu pahalı kokularda Feremon hormonumu var. Ayrıca bu yazdığınız parfümlerin D&P de yada benzeri yerlerde muadilleri varmı. Genelde parfum kullanmam hergün banyo yatığım için ihtiyacım olmuyor, hatta çoğu kişi sabun koktuğumu söyler arada sırada deodorant kullanıyorum. ama eskiden sık kullandıgım parfum olayına döneyim diyorum. Essey miyake, vakko, eternity kullanıyordum(muadil olanlardan). Şimdilerde D&P deki fiyatlar nedir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: THESHUCK

Beyler şu 'oz' ne demek? (3.7, 1.7 falan varya)

Bilen yokmu beyler?
  • Hacıyağı yok listede
  • quote:

quote:

Bilen yokmu beyler?

Fl Oz = Fluid Ounce (Amerikan Sıvı Ölçü Birimi'dir :)
    Kilo Litre Mililitre gibi. Yaklaşık 28.5 mililitreye Tekabül Ediyor Sanırım 1Floz.

• gio yu denedim bayagı üzerime boşaltmama ragmen kokusu kalmıyor..bendede j.poul kalıyor.demekki tene göre bu işler değerlendirmeyi ten farkına göre yapmak daha mantıklı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tamerim

quote:

quote:

Bilen yokmu beyler?

Fl Oz = Fluid Ounce (Amerikan Sıvı Ölçü Birimi'dir :)
    Kilo Litre Mililitre gibi. Yaklaşık 28.5 mililitreye Tekabül Ediyor Sanırım 1Floz.

Sağol hocam

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.