Şimdi Ara

::dünyanın en çok satan ve begenilen 10 erkek parfümü açıklandı: (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
635
Cevap
17
Favori
316.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben parfumcuyum eger bu kokuyu denemedıyseniz deneyin derim..
    bı gun vabura bındım ınanın kokuyu alan saga sola bakıyor kımden gelıyor dıye.jean paul

::dünyanın en çok satan ve begenilen 10 erkek parfümü açıklandı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esereser -- 8 Şubat 2008; 14:05:34 >

• azonce abımın bangkok hedıyesı geldı bvlgarı aqua 50cc 60 ytl deneme amaclı

• HB'den bende Lanvin aldım. Lanvin güzel bir koku ama bunun tarzında esmer ten için başka ne önerebilirsiniz? Kokusu çabuk gitmeyen, hafif ama etkileyici bir parfüm istiyorum.

Davidoff Cool Water Frozen nasıl bir koku mesela?
  • quote:

Orjinalden alıntı: hysteria35

HB'den bende Lanvin aldım. Lanvin güzel bir koku ama bunun tarzında esmer ten için başka ne önerebilirsiniz? Kokusu çabuk gitmeyen, hafif ama etkileyici bir parfüm istiyorum.

Davidoff Cool Water Frozen nasıl bir koku mesela?

cool water bvlgari aqua marine aqua di gıo bunlar birbirine koku olarak benzeyen kaliteli parfümler..!
  • armani code nasıl bir parfüm....
  • quote:

Orjinalden alıntı: ssff_allthing

armani code nasıl bir parfüm....

iğrenç agır nesını begenıyolar anlamıyorum
  • bende 212 siparişi verdim görcez bakalım nasılmış ondan sonraki niyetim rochas bi gelsinde sipariş hayırlısıla
  • Bu strawberry den bir türlü alışveriş yapamadım. Kendi 2 farklı garanti bankasına ait visa kartımla, net üzerinden açtığım sanal bonus kartla da ödeme vermedi. Limit konusunda bir sıkıntı yok. Bu konu da bilgisi olan yada aynı sorunu yaşayan var mı?
  • davidoff cool water derim..
  • kardeş bendede var bonus bende sanal kart oluşturdum benimkinide kabul etmio benimde limitle ilgili bi sorunum yok zaten etseydi şaşardım oda bizim bankanın işgüzarlığı banka banka olsa heryerde geçer ben geçen sefer hsbc le yatıp buseferde neyseki iptal etmemişim kartı yoksa alışveriş yapamıcaktım
  • yok abi ya :D pii sıktım gecenlerde
    kızın birisi pardon yanlış anlamayın ama parfümünüzün markasını orenebilirmiyim dedi :D
  • ya arkadaşlar bana kalırsa bazılarımız atıyo yaa ben hiç tahmin etmiyorum öle kolay kolay kız gelcekte parfüm markası sorcak
  • quote:

Orjinalden alıntı: Method Man

beyler bizzat tecrübe edindim dersanede sınıfta çıkardım caldion mavi yi üstüme sıktım bütün kızlar soruyolar aa bu kimin parfümü çok süper kokuyo die şok oldum vallahi

bende neler denedim caldion'u sıktım mı kız içeme gerek dur diyom burada bi yanlışlık var girecek olan bendim sanki
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mavi Korsan

quote:

Orjinalden alıntı: Method Man

beyler bizzat tecrübe edindim dersanede sınıfta çıkardım caldion mavi yi üstüme sıktım bütün kızlar soruyolar aa bu kimin parfümü çok süper kokuyo die şok oldum vallahi

bende neler denedim caldion'u sıktım mı kız içeme girecek dur diyom burada bi yanlışlık var girecek olan bendim sanki

• ya bana nie sormuolar ya ama sölemem hadi söledim napıcakki gidip ondan alıp kullancak hali yok ya
  • fahrenheit ı tek geçerim ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: apo_o

ya bana nie sormuolar ya ama sölemem hadi söledim napıcakki gidip ondan alıp kullancak hali yok ya

hacı cok soran var ha buarada rochas tenınle bulusmadımı kokmaz dıyım okadar para vermıs olma 212 men al derım bendede var
  • Ayyyyynen Fahrenheit Mükemmel bi parfüm , Mükemmel kalıcı ve mükemmel kokusu olan bir parfüm , geçtiğinizde de gerçekten kokunun savrulduğunu hissediyorsunuz ... Orjinal 10 dan fazla parfüm kullandım , Armani He , Armani Mania , Armani Code , Bvlgari Aqva , 212 Men , 212 Splash , 212 Sexy , JilSander , Jean Paul Gaultier ancak bunların hiçbirinde Fahrenheit'taki kalıcılığı bulamadım ... Parfümlerimin neredeyse hepsini Boyner'in Kozmetik Bölümünden alıyorum ancak ne yazık ki Boyner Kozmetik bölümünde Christian Dior ürünleri satılmadığı için Fahrenheit'ı satın alamıyorum(Boyner Kayseri'den bahsediyorum , belki diğer şehirlerin Boyner Kozmetik bölümlerinde vardır ancak lanet olası Boyner Kayseri Kozmetik bölümünde Dior ürünleri yok ). Keşke bulabilsem bu parfümü ...

• olmazsa rochası es geçip farrenaytı deneris
  • Ne o ne bu en güzeli mis gibi sabun kokucan abi kızlar bayılıyomuş.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.