Şimdi Ara

::dünyanın en çok satan ve begenilen 10 erkek parfümü açıklandı: (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
635
Cevap
17
Favori
316.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: tamerim

quote:

Orjinalden alıntı: THESHUCK

quote:

Orjinalden alıntı: THESHUCK

Beyler şu 'oz' ne demek? (3.7, 1.7 falan varya)

Bilen yokmu beyler?

Fl Oz = Fluid Ounce (Amerikan Sıvı Ölçü Birimi'dir :)
    Kilo Litre Mililitre gibi. Yaklaşık 28.5 mililitreye Tekabül Ediyor Sanırım 1Floz.

Daha da özetlersek 3.7oz yada 3.6 Oz yazıyorsa bilinki o 100ml dir, 1.7 varsa oda 50ml.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elky -- 4 Şubat 2008; 4:56:07 >

• quote:

Orjinalden alıntı: atakandurden

gio yu denedim bayagı üzerime boşaltmama ragmen kokusu kalmıyor..bendede j.poul kalıyor.demekki tene göre bu işler değerlendirmeyi ten farkına göre yapmak daha mantıklı.

Beyaz tenli ve sarışın / açık kumral olma ihtimaliniz nedir?

Ben epey beyaz tenli, açık kumral, yeşil gözlü, 176 boyunda atletik vücudutlu... Pardon karıştırdım forum du dimi burası

Bu arada şöyle bir durum var bende 200ml kokunun kalıclığı Sevilde bileğime sıkıp denediğim 100ml Testerıdan çok daha az kalıcı. Testerdan 1 fıs sıktım ertesi gün bileğim halen kokuyordu, bendekinden 8 fıs sıkıyorum 2 saat sonra kokuyu duyana helal olsun, av tazısı olsa o bile fark edemiyor üstümdeki Armani Acqua Di Gio'nun kokusunu o denli yani...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elky -- 4 Şubat 2008; 4:59:35 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Cem

Bu pahalı kokularda Feremon hormonumu var. Ayrıca bu yazdığınız parfümlerin D&P de yada benzeri yerlerde muadilleri varmı. Genelde parfum kullanmam hergün banyo yatığım için ihtiyacım olmuyor, hatta çoğu kişi sabun koktuğumu söyler arada sırada deodorant kullanıyorum. ama eskiden sık kullandıgım parfum olayına döneyim diyorum. Essey miyake, vakko, eternity kullanıyordum(muadil olanlardan). Şimdilerde D&P deki fiyatlar nedir.

nerdeyse hepsinin D&P de muadili var bu listenin. 100ml liği 22 ytl idi en son. bayada kalıcı D&p nin ürünleri. ama bazen orjinal kokuya benzemediği oluyor. eski şişeleri depozit sayıp kullanıyorlar benim bildiğim, öyle olunca bazen iyi temizlenmemiş şişelerde kokular karışabiliyor.

212 ve armani code benim favorilerim bu arada. ikisinide boynuma saldırıp "bu koku ne böyle süperrr" diye soran kız arkadaşlar olmuştu
    bunların arkasından armani gio ve armani he gelir...

• quote:

Orjinalden alıntı: Elky

quote:

Orjinalden alıntı: atakandurden

gio yu denedim bayagı üzerime boşaltmama ragmen kokusu kalmıyor..bendede j.poul kalıyor.demekki tene göre bu işler değerlendirmeyi ten farkına göre yapmak daha mantıklı.

Beyaz tenli ve sarışın / açık kumral olma ihtimaliniz nedir?

Ben epey beyaz tenli, açık kumral, yeşil gözlü, 176 boyunda atletik vücudutlu... Pardon karıştırdım forum du dimi burası

Bu arada şöyle bir durum var bende 200ml kokunun kalıclığı Sevilde bileğime sıkıp denediğim 100ml Testerıdan çok daha az kalıcı. Testerdan 1 fıs sıktım ertesi gün bileğim halen kokuyordu, bendekinden 8 fıs sıkıyorum 2 saat sonra kokuyu duyana helal olsun, av tazısı olsa o bile fark edemiyor üstümdeki Armani Acqua Di Gio'nun kokusunu o denli yani...

şu bahsettiğin 200 ml meselesi doğru olabilir.bende 100 ml olanı var yıkanmazsam 2 gün bile gio kokuyorum
    kumral tenliyim

quote:

Orjinalden alıntı: Cem

Bu pahalı kokularda Feremon hormonumu var. Ayrıca bu yazdığınız parfümlerin D&P de yada benzeri yerlerde muadilleri varmı. Genelde parfum kullanmam hergün banyo yatığım için ihtiyacım olmuyor, hatta çoğu kişi sabun koktuğumu söyler arada sırada deodorant kullanıyorum. ama eskiden sık kullandıgım parfum olayına döneyim diyorum. Essey miyake, vakko, eternity kullanıyordum(muadil olanlardan). Şimdilerde D&P deki fiyatlar nedir.

evet hem de feromon temini koltuk altı ve apış arasından sağlanıyor

• Armani black code
    Aqua di gio

Kullanıyorum ve ikiside gerçekten çok müthiş kokular
  • hic parfum aliskanligim yoktu, ama su basligi gorunce gidip aqua di gio aldim, tek kelime ile cok standart bir erkek kokusu, her 5 insandan 4 unun begenecegi tarzda oldukca standart yani.. farkli bi buyusu yada havasi kesinlikle yok bana gore.. ama geyet kalici bir parfum (en azindan bende)..

hugo-hugo boss
    eternity-calvin clein

bunlara bakmak lazim ..
  • CK kullanıyorum.
  •  ::dünyanın en çok satan ve begenilen 10 erkek parfümü açıklandı:

Guerlain tavsiye edilebilecek parfümler arasındadır. Müthiş bir kokusu var. Hiç parfüm sevmeyen bir bayanın bile dönüp sizi arayacağına garanti veririm
  • Ben gündüzleri Lacoste Essential , akşamları çıkacağım zamansa armani night kullanıyorum.Hafta sonu ve bayramlarda ayrı bi ürün kullanmıyorumArmani Black kode yi tavsiyeniz üzerine inceliim dedim fiyat olarak 50,75,100,125,200 ml lik ambalajlarda satıldığını örendim.Hepside farklı sitelerde.Hangisi orjinalse , sonra alış veriş sitelerinde fiyat ararken bu parfümü alanların bunun yanında wicker man dvd sini philips traş makinesini ve "CONAN KLASİK MACERALAR CİLT 8 / Kılıç kardeşleri ve diğer hikayeler" kitabını aldığını örenince vaz geçtim. Parfümün hitab ettiği kesime girmek istemedim açıkçası.
  •  ::dünyanın en çok satan ve begenilen 10 erkek parfümü açıklandı:

hiç değiştirmedim ama artık bulmakta zorlanıyorum
  • Geçin bunları ya en güzel koku apış arasından gelen kokudur
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aganta Burina Burinata

::dünyanın en çok satan ve begenilen 10 erkek parfümü açıklandı:

hiç değiştirmedim ama artık bulmakta zorlanıyorum

uzun zamandır sıteye gıremıyordum yenıdne uye olmak zorunda kaldım gosterdıgın sıse rochas men degıl rochas men pembe olan
  • POLO BLACK FOREVER
  • su an polo blue kullanıyorum.gercektende muthis bir koku tavsiye ederim
  • dp den alacaksan gıo 212 men burberry
  • bende abım bangkoka uctu dun para verdım parfumler ucuzmus jean paul yada ultravıolet alıcam lacoste red e de bak dedım begendını alcak ben tabı baya bı ucuza alıyorum 80 85 ytl ye 100cc gıcır gıcır parfumler
  • Parfüm almak isteyenler bu aralar 30ml parfüm 30 YTL kampanyalarını kaçırmasınlar. Kampanyalı ürünler:
    Givenchy Pi
    Burberry Weekend
    Burberry Clasic
    Givenchy Insense Ultramarine
    Givenchy VIG Fres Attitude
    Givenchy Pour Homme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elky -- 8 Şubat 2008; 13:50:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Elky

Parfüm almak isteyenler bu aralar 30ml parfüm 30 YTL kampanyalarını kaçırmasınlar. Kampanyalı ürünler:
    Givenchy Pi
    Burberry Weekend
    Burberry Clasic

tekın acarın kazık mamullerii
  • Ben Pi yi merak ettiğim için 1 tane aldım, koku fena değil, kalıcılığında sorun yok ama dün sıktım hala kokuyorum :D
  • Aralarında yok ama bence en kral'ı Fahrenheit

::dünyanın en çok satan ve begenilen 10 erkek parfümü açıklandı:
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.