Şimdi Ara

Dünyada yaklaşık 2 haftadan beri duyulan garip sesler.!! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
810
Cevap
31
Favori
56.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Duyarsam inanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

ozellikle bodrumda bi arkdaşımda duyunca açıyım dedim....

costa rica
    [DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gUCJVwMCV7U#!]

meksika
    [DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gUCJVwMCV7U#!]

malezya....

5-10 ülke karışık avustarlya rusya

arkadaşımın duyduğu seste aynen bu! bi başaka forumda yapılan bodrumdan bi arkadaş daha...
    yorumu
    bodrum bargilya civarında sıklıkla bu tür sesler duyuyoruz bir süredir..
    Başlangıçta sert rüzgar yada hırçın dalga sesleri zannetmiştik hatta uçak bile olabilir diyorduk ancak birkaç gün önce evi sarsacak ve deprem zannedip bizi evden dışarı fırlatacak kadar etkili bir ses geldi, gök gürültüsü desen değil, deprem değil, uçak değil. Dün yine oldu aynı şekilde..
    dahada eklerim bulunca ilgimi çekti.....arkadaşım diyincede cidden şaşırıdm haber yeni..

Videoları eklemek için youtube share butonuna tıklayıp link'in altındaki options'a tıklayın, long link'e tik işareti koyun linki kopyalayın buraya yapıştırın.

• Ulan evin yanında inşaat var bende buna benzer bir ses duyunca, hep ustalar işlerini yapıyorlardır diyorum kendi kendime. Şimdi şok oldum.
  • mesajım bulunsun, ayrıyeten korkacak bir şey yok her şey olacağına varır..:)

• İlk saniyelerdeki üçgene dikkat.
  • Mesajım bulunsun sabah bakıcam,şimdi gece korkuyorum
  • boluda da kac gundur surekli olarak ayni ses var.

not: asfalt kazima makinesi
  • çekilen bütün videolar nedense hiçgünlük hayatta çekilirken denk gelen ses değil.direk odaklanmıs ses gelcek gibi bekliolar..

tamam gerçekte bun abenzer şeyler var ama aynı kutuplarda meydana gelen ışık süzmeleri gibi bunlardan onalrdan
  • Dikkatimi çeken şey yapılan çekimlerde etrafta kimse yok. Üstteki videolardan birinde galiba Rusyada bi çekim yapılmış.
    Eleman çekimi yaparken 3-4 kişi yürüyerek geçiyor. Gayet normal bi şekilde. Ben öyle bi ses duysam "ananı lan 1 dk noluyor" diye tepki veririm.
    Fake olma olasılığı yüksek. Amaç kargaşa yaratmak.
  • Konu ilgimi çekti. Şu anda senin uydunum ekseninde dönüyorum.
  • Takip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: david_caruso

Dikkatimi çeken şey yapılan çekimlerde etrafta kimse yok. Üstteki videolardan birinde galiba Rusyada bi çekim yapılmış.
    Eleman çekimi yaparken 3-4 kişi yürüyerek geçiyor. Gayet normal bi şekilde. Ben öyle bi ses duysam "ananı lan 1 dk noluyor" diye tepki veririm.
    Fake olma olasılığı yüksek. Amaç kargaşa yaratmak.

ilkez duyduğunda evet tırsarsın ama bi kaç defa duyduğunda kayda alırsın 1 defa olan bişey değilki bodrumdaki arkdaşım 2-3 günde 1 duyduk havalimanı yok biz savaş uçağı sandık ilkbaş dedi, hatta korkmuşlar depremmi olucak diye...evet fake olanlar var tabi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 18 Ocak 2012; 0:26:07 >
  • Arifin mençıstıra attığı golü arıyodum nereye geldim.
  • O ses çok hoşuma gitti.Bana Dark Ambient şarkılarını hatırlattı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Henry Dorsett Case -- 18 Ocak 2012; 0:32:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:Power:.

Şu anda 3 kişiyiz, ben ve yusuf kardeşlerim

• Mesajım bulunsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirigmus

Arifin mençıstıra attığı golü arıyodum nereye geldim.
    http://www.beyazgazete.com/video/2010/05/27/uzaydan-gelen-garip-ses-atv.html

izleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SellYourSoul -- 18 Ocak 2012; 0:32:27 >
  • Beyler sanırım dinazorlar geri geldi
  • pek alkası olduğunu sanmıyorum ama sun ın haberii...gavur forumlarında dönüyooo..!!
     Dünyada yaklaşık 2 haftadan  beri duyulan garip sesler.!!

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/4065292/Six-UFOs-are-snapped-just-br30-miles-apart-in-Kent-Essex.html

haber yeniii....

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.