Şimdi Ara

Dünyada yaklaşık 2 haftadan beri duyulan garip sesler.!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
812
Cevap
32
Favori
53.593
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Dünyada yaklaşık 2 haftadan beri duyulan garip sesler.!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    421 Mesaj
    Beyler fazla takmayın kafanıza daha neler oluyor bilmediğimiz, kaderimizde ne varsa yaşayacağız.

~
    Aerocool XPredator Black Edition || ASRock Z77 Extreme4 || Intel Core i5 3570k / 4.3GHz OC (1.128v) || Cooler Master Hyper 212 EVO CPU Cooler || Asus Strix GTX 970 OC Edition || Kingston HyperX 4x2 GB 1600 MHz CL9 || Corsair Force 3 GT Series 120 GB SSD || Sandisk Ultra II 240 GB SSD || Western Digital Caviar Blue 1TB 7200RPM 3,5" HDD || Seasonic X-850W 80 Plus Gold PSU || Samsung S23B550V LED Monitor || Samsung SH-S222AB 22X DVD-RW || Plantronics Gamecom 788 Headset || Logitech G105 Keyboard || Logitech G502 Proteus Core Mouse || Logitech G240 Gaming Mousepad || Windows 10 Pro
  • Yüzbaşı
    881 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: RainyDream

Beyler fazla takmayın kafanıza daha neler oluyor bilmediğimiz, kaderimizde ne varsa yaşayacağız.

depren habercisii falan olmasın :S :s :Ss
    |
    |
    |
    |

|
    |

Geldikleri gibi giderler!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    427 Mesaj
    Mesajim bulunsun

|
    |
    AMD Phenom II X6 1055T / ASUS M4A89GTD Pro USB3 / Kingston 4GB DDR3 1333 MHZ / HIS HD5850 / Samsung SH-S223C 33X / WD 3.5 inch 1TB / XIGMATEK Pure Black Edition 700+80W / Asus MS238H 23" Full HD LED / Windows 7 Home Premium Türkçe
  • Yüzbaşı
    583 Mesaj
    Sahte uzaylı/ufo/alien saldırılarına hazırlanın arkadaşlar..

Orijinalden alıntı: Slp

quote:

Orijinalden alıntı: Black Wall Street

quote:

Orijinalden alıntı: Chicharito

quote:

Orijinalden alıntı: Black Wall Street

quote:

Orijinalden alıntı: Chicharito

uzaylılar var gerçekte ama bu sesler fake olabilir
    bir bilim adamı hatırlamıyorum ama diyorduki:
    evrende dünyadan başka gezegenler var canlıların yaşadığı bunların bir kısmı hala orta çağındayken bazıları robot çağına geçmiş vb.

yav he he.her bilim adamına inancaksak ohoo

bende buna kesin doğru demedim ama uzaylıların var olduğuna kesinlikle inanıyorum

evrende biz sadece ufak bir noktayız ve koskoca evrende yaşamın sadece dünyada olduğunu söylemek çok saçma olur

ben inanmıyorum uzaylılara.çünkü karanlık örgütler uzaylıları kullanarak amaçlarına ulaşmak istiyorlar.Allah bu kadar şeyi düzen içinde yaratmış iken, insanların düzenini bozacak bir varlığı başka gezegene mi, yoksa dünyaya mı tahsis eder? tamam, biz bu evrende yalnız olmayabiliriz, ama kendi dünyamızda yalnızız.

mantik kurmaya calisman iyi guzel de? allah gibi sonsuz bir varliktan bahseden kisitli bir bilince sahip olan insan olunca biraz dusundum.

eger tanrinin bizi buraya koymasinda insancil bir mantik ararsan dinsiz olursun. tanrinin uzaylilari evrene koymasinda niye mantik ariyorsun ki? kime gore neye gore bi mantik bu? tanrinin mantigiyla kendi mantigini bir tutamazsin.

haşa, Allah gibi bir kudretin yanında biz aciz kulların kum tanesi kadar değeri yok.o zaman kendi mantığımla, uzaylılar yoktur, sadece insanları korkutmak için vardır diyorum.öyle değilse neden fbi illuminatinin çok konuşulduğu bir zamanda uzaylı raporlarını açtı? madem korkmamamız için, sahte uzaylı otopsisinden sonra raporu açardı insanlar da okurdu.ben diyorum ki, bir insanın neyden korktuğunu bilirseniz o insan sizden korkar.

gigabyte ga-ma785gt-ud3h / athlon2 x4 630 2.8 / kingston hyperx 2x2 1333 / sapphire 5770 vaporx (geçici olarak sapphire 5750) / lg w2230s
    lustral special / prozac 20mg / tranxilene 5mg / rileptid 1 mg / remeron 15mg
    ŞEKERSİZ ÇAY İÇENLER [FAN CLUB] / CAMFROG SÖNMEZ -PALTALK- TIKLA VE DETAYLARI GÖR, SÖNMEZ DAYIYLA SOHBET ET ;)

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    6 Not
    sony vegasla rahatlıkla yapılabilcek bir efekt

Orijinalden alıntı: CaLLuM

Sahte uzaylı/ufo/alien saldırılarına hazırlanın arkadaşlar..

aynen .... +498789678

ne güzel de hazırlıyorlar bizi be.
    |
    |
    |
    Yakında kurtuluyoruz yani. Yaşasın.
    |
    |

"There's Only Room For One Snake.. And One Boss!"
  • Yarbay
    5424 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: UnToucheD_

sony vegasla rahatlıkla yapılabilcek bir efekt

evet hatta adobe audition lada yapılır ama işin ilginci 10.000 lerce insan garib ses duyduk diye facebookunda tweetinde yazmaz basın vermez zaten bilişim kısmı fake olduğunu çözüyo ulusal kanalda yayınlanmaz....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 18 Ocak 2012; 0:46:08 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: seylem

Geldikleri gibi giderler!

Bu görüntü ve bu lafın arkasında şöyle bir fon müziği hayal etsene

http://www.youtube.com/watch?v=a-81lw0yF4s&feature=related

• Binbaşı
    1111 Mesaj
    Müslümanları kandırmak için güzel bir yöntem. Çoğuları inanmasa bile içlerinde bir şüphe oluşması bile birilerinin işine gelecektir.
    |
    |
    rezerved
    |
    |
    La başka işiniz mi yok la sizin.Kamilin biri ilginçlik olsun diye sesler kaydedip farklı görüntülerle birleştirmiş vermiş ayarı.Ama arkadaşlarında dediği gibi 45sn ve 13.30 mudur nedir saniyelerine dikkat etmemiş.Sesler aynı hemde birebir.

Uzaylı muzaylıda yoktur,onlar tamamen kıçın en derinlerinden uydurma yalanlardır, yıllardır süregelen geyiklerdir.ABD film çekecek nasıl çekecek ahanda böyle.

Ayrıca evrende canlıların olduğundan falan bahsetmez kuran,dünyada farklı canlılardan olduğundan bahseder ki nitekim de öyledir.

Sözün özü poktan şeylerle kafa tüketmeyin,okuyorsanız okulunuzu,çalışıyorsanız işinizi falan düşünün.Hayden yatağa uşaklar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gatetrans -- 18 Ocak 2012; 0:51:31 >
    |
    |
    Portfolioyu teslim etmeden ölmiyeyim lan o kadar uğraşıyorum :(

|
    |
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
haberler
son dakika
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.