Şimdi Ara

Dünyada yaklaşık 2 haftadan beri duyulan garip sesler.!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
811
Cevap
31
Favori
56.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zaten konu uzaylı olarak değelendiren bi biz olduk :)))) uzaylı değil manyetik etkilenme ve verdiğim videodaki karadelik olayı dönüyo bayyaa son veridiğimi izleyin türkçe olan...
    tüm videolar gerçek olcak diye bi kaide yok costa rica ve meksika zaten basında!! %500 real....10 larca video var.....elbette fakeler karışır araya bi iki ülkeninki banada düzmece geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 17 Ocak 2012; 23:38:06 >
  • selamun aleyküm
  • yalnız bir kaç sitede daha araştırdım olay aynı günlerde dünyanın her tarafında olmuş enteresan
  • bende dün akşam 8-9 gbi rüzgar sesi duydum..fazla dikkat etmedim yağmur yağıyordu diye..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Wall Street

quote:

Orijinalden alıntı: Chicharito

quote:

quote:

uzaylılar var gerçekte ama bu sesler fake olabilir
    bir bilim adamı hatırlamıyorum ama diyorduki:
    evrende dünyadan başka gezegenler var canlıların yaşadığı bunların bir kısmı hala orta çağındayken bazıları robot çağına geçmiş vb.

yav he he.her bilim adamına inancaksak ohoo

bende buna kesin doğru demedim ama uzaylıların var olduğuna kesinlikle inanıyorum

evrende biz sadece ufak bir noktayız ve koskoca evrende yaşamın sadece dünyada olduğunu söylemek çok saçma olur

ben inanmıyorum uzaylılara.çünkü karanlık örgütler uzaylıları kullanarak amaçlarına ulaşmak istiyorlar.Allah bu kadar şeyi düzen içinde yaratmış iken, insanların düzenini bozacak bir varlığı başka gezegene mi, yoksa dünyaya mı tahsis eder? tamam, biz bu evrende yalnız olmayabiliriz, ama kendi dünyamızda yalnızız.

evet ama kurandada bahsediliyor başka canlılardan ama dediğin gibi insanların huzurunu bozmaz bunlar zaten fake olaylar illumunati felan ama gerçekte uzaylılar var biz göremeyiz belki ama ilerde başka gezegenlere açıldığında ortaya çıkacaktır çoğu

• P.tesi akşamı Ayazağa - Maslak yolu bağlantısında birden şimşek çakması gibi bir şey oldu mor renkte idi ses filan gelmedi kar yağışı vardı o sırada.
  • Messi'yi arıyordum nereye geldim :D
  • sifonu çektiğimde oluşan ses bu :S
  • Kurtlar vadisinin müziği korkulacak bir şey yok şaka lan ölücez
  • quote:

quote:

quote:

quote:

uzaylılar var gerçekte ama bu sesler fake olabilir
    bir bilim adamı hatırlamıyorum ama diyorduki:
    evrende dünyadan başka gezegenler var canlıların yaşadığı bunların bir kısmı hala orta çağındayken bazıları robot çağına geçmiş vb.

yav he he.her bilim adamına inancaksak ohoo

bende buna kesin doğru demedim ama uzaylıların var olduğuna kesinlikle inanıyorum

evrende biz sadece ufak bir noktayız ve koskoca evrende yaşamın sadece dünyada olduğunu söylemek çok saçma olur

ben inanmıyorum uzaylılara.çünkü karanlık örgütler uzaylıları kullanarak amaçlarına ulaşmak istiyorlar.Allah bu kadar şeyi düzen içinde yaratmış iken, insanların düzenini bozacak bir varlığı başka gezegene mi, yoksa dünyaya mı tahsis eder? tamam, biz bu evrende yalnız olmayabiliriz, ama kendi dünyamızda yalnızız.

mantik kurmaya calisman iyi guzel de? allah gibi sonsuz bir varliktan bahseden kisitli bir bilince sahip olan insan olunca biraz dusundum.

eger tanrinin bizi buraya koymasinda insancil bir mantik ararsan dinsiz olursun. tanrinin uzaylilari evrene koymasinda niye mantik ariyorsun ki? kime gore neye gore bi mantik bu? tanrinin mantigiyla kendi mantigini bir tutamazsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ayberk.

quote:

Orijinalden alıntı: Ziticen

sür üflüycekmiş birazdan üstad, burda da konser öncesi gruplar çalıyo

yok akor yapıyodur

• Kırklarelide aynı sesi duydum ama fazla takmamıştım izleyince tırstım
  • Arkadaşlar biraz saçma olabilir biliyorum ama acaba bu şu uzaya gönderilen mesajın bizim duyabileceğimiz bir şekilde olan cevabı olabilir mi?
  • Yatmadan önce korkuttunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: AssistForte

Hadi gençler göreve. Freeman benim ona göre

Hayatımda şunları gördüğümde yaşadığım adrenalini çok az şeyde yaşamışımdır.
    Ne oyundu ulan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haykıran Bıngıldak -- 17 Ocak 2012; 23:52:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AssistForte

Hadi gençler göreve. Freeman benim ona göre

G-Man'de benim ozaman. Hadi göreve koçum, forum silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cherry Sunburst -- 17 Ocak 2012; 23:52:25 >

• Uzaylılara inanmayanlara...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.