Şimdi Ara

Dünyada yaklaşık 2 haftadan beri duyulan garip sesler.!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
812
Cevap
32
Favori
53.593
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Dünyada yaklaşık 2 haftadan beri duyulan garip sesler.!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2617 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kratosburaq

quote:

Orijinalden alıntı: kratosburaq

Star Tv de altyazı geçti uzaya gönderilen 10 pilot karadeliğe yakalanmış. Karadeliklerin uzaylı şehirleri olduğu söylenildi. Başkent Yutankaçırmayan'a 15 ışık yılı uzaklıkta olan ve dünyaya en yakın karadelik olan Tuttumbırakmam'da 10 pilot rehin alındı !

Uzaylıların Dünyaya yaklaşık 251 sinyal gönderdiği ve bunların eş zamanlı olarak hisedildiği belirtildi. Bilim adamları rüzgar ve sazan.avi sanılan sesleri çözmek için derin uğraşlar içerisine girdi.

Eğer mesajlar anlaşılamazsa orta yolu bulunup Ay veya En yuvarlak gezegende toplantı düzenlenicek.

Şimdilik haberler bu kadar. Star Tv Kolpa haber ajansı yarın sabah son durumla ilgili bilgi vericekmiş.

TNT de yayınlanan hayatın şifreleri adlı prıogramda bunun illüminatinin işi olmakla beraber yeni bir dinazor çağının başlayacağı konuşuluyor. Hatta iddia larında ileri giden Ömer bey dinazorların zürafa kılığında kimliklerini yıllardır gizlediğini söyledi.

Yarın alıntı ile haberler güncellenicek. Sakın korkmayın 30 gün süre var gönderilen sinyalleri çözmek için.
    Neden şimdilik korkmayın diyorum ? Aman bize ne Astronotlardan demeyin. Uzaylılar dünya hakkında fazla bilgiye sahip değiller ve bu astrontlar çok önemli bulgular topladı. Sağlam dönmeleri lazım. Uzaylılar atmosferden geçemiyor. Uzay mekikleri yalnızca dünyaya girince 5 dakika kalabiliyor.Ancak bir insan öldürüp cansız dokuyu kendilerine nakletmeleri lazım.Ancak böyle dünyaya gelebilirler.

İNSAN VÜCUDUNDAN ALACAKLARI DOKULARLA ATMOSFERDE ZARAR GÖRMEYECEKLER ! BİZE ULAŞTIRDIKLARI MESAJLARI ANLAYIP İSTEDİKLERİNİ VERMESSEK BİZ ZAVALLI DÜNYALILAR UZAYLILAR TARAFINDAN İSTİLA EDİLİCEĞİZ !

Up.

TNT frekansı uzaylılar tarafından bozuldu !

Dün asılsız iddialar ortaya atan TNT spikeri yüzünden uzaylılar başkentten sonra 2. önemli karadelik kentleri olan ''YakalarsamMuck'ta'' kurdukları sistemle.TNTfrekanslarını alt üst etti.Artık tv de konuşan muhabirler sözlerine dikkat etmeli.

Son Dakika !!!

Uzaylılardan açıklama geldi :

sncdajlsfbcfjbcfnlb saşlkfcjsj idklmvşlka dalmkvaşsdlm kdmncşlasnm lscsimk xlşkmsm nklmns mlsamşavm kvcovkmö şlp kaidğpcasjvınh pkcqwhn jiALÜĞOLAWFJONV KCL V (ksjkjcskc) = 5+ 4 = 9 lmkdncvdalvhvn

BUNLAR NE DİYOR !!!

Bilim adamları ilk başta gönderilen 251 sinyali çözemedi ve bu mesajdanda hiç bir şey anlamadı.Üzerinde çalıştıkları araç sayesinde bugün ilerleyen saatlerde mesajın çözülebileceği ve en kısa sürede cevap vererek ortamı sakinleştirmek istediklerini belirtti.

EVET anlaşılan uzaylılar astronotların mesaj göndermesine izin vermiyecek.Karadeliğin yeri belli olmasın diye güvenemedikleri insanların mesaj atmasına izin vermiyecekler gibi görünüyor.

TURKCELL hat kullanan astronotlarda mesaj atamayacaklar çünkü TURKCELL 4 ÇEKER !!! AMA 5. BOYUTTA GARİPLERİM

İLERKİ SAATLERDE GÜNCEL HABERLERLE karşınızda olucağız şimdilik hoşça kalın .

SON DAKİKA !!!

Aldığımız bilgilere göre Uzaylılar sinyallerin anlaşılmaması üzerine kök hücre nakline başladı !!! Medya değişik haberlere yer verdi ! İşte Günün Başlıkları :

BBC 'This F.ckin' News Source' 18/01/2012 (18.38)

Dünyamız çok zor bir süreç içindedir. Bu durumda halkımızı endişelendirmemekle beraber bir takım bilgileride onlara aktarmak zorundayız.
    İngiliz asıllı astronot Cole Cannon Cleaner (CCC) kimliği tespit edilemeyen yaratıkların ilk kurbanı oldu.1 Uzaylı aldığı kök hücre ile şuan dünyamıza rahatlıkla giriş yapabiliyor.

The Sun 'Mesii must be AN ALIEN !!!' 18/01/2012 (19.26)

Bugün uzaylılar basının gündeminde ama El Classicoyu unutamayız. İnsanlar uzaylı şokundayken bu haber sizi hayretlere düşürecek. Etrafta dönen messi uzaylı söylentilerinin aslı olduğu ortaya çıktı bugünkü maçta yapacağı hareketlerle bunu kanıtlayacak.
    Ayrıca hakkında soruşturmada başlatıldı.

Hürriyet 'Bir bu eksikti' 18/01/2012 (19.57)

Son günlerdeki asılsız uzaylı olaylarına aldırmayın . Her ne kadar önemsemekte Olası bir İstanbul depremi olabileceği şüpheleri mevcut.

EVEEEET BEYLER. Son durumda uzaylılar MESAJLARI ÇÖZÜLEMEDİĞİ İÇİN BİR PİLOTU ÖLDÜRÜP DÜNYAYA GELMİŞ.Bir Siteden açıklama yaptı ve mesajlarını anlamamız için bir alet getirdiğini,Dünyaya zarar vermeden karadeliğine geri döneceğiniz söyledi.

BEKLEMEDEYİZ !!!
    |
    |

• Yarbay
    2184 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

bikere 29 yaşındayım dalga için açmadım konuyu 2010 da islami açıdan biri değerlendirmiş ben nötrüm tabi odur diyemiyorum...istyen izlesin..

Eğer bu sesler GERÇEK!!! ise; olaylar yukarıdaki videoda anlatılanlar ile doğru orantıda gitmekte...

Bu durumda daha çok deprem ve felaketler de meydana gelecek demektir;

http://caferiskenderoglu.blogcu.com/nakur-hadisesi-zulkarneyn-ve-2012-nin-sirri/7258317
    |
    |

• Yarbay
    8141 Mesaj
    kıyamete lafım yok bir gün mutlaka ölecez

yanarım yanarım mayaların haklı çıkmasına yanarım(kıyamet bu yıl koparsa eğer)

ulan hani Allah dışında kimse bilemezdi
    Çok ciddiyim birkaç ay önce 2 kere üstüste bu sesten duymuştum ciddi anlamda korkmuştum. İnşaattan geldi diye geçiştirmiştim ama bu konuyu görünce yine aklıma geldi ve korkmaya başladım. O ses inşaattan gelmiyordu bence çünkü 1-2 dakka boyunca devam etmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 18 Ocak 2012; 23:05:44 >
    |
    |

Kural Disi Konu Destroyer
    I am not a robot. That wasn't flesh maybe. It's 3:36

• Yarbay
    2184 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Domates Kızartması

Hala da öyle!!! Allah dışında kimse kıyametin ne zaman kopacağını bilemez! Bence Mayalar da o tarihte kıyametin kopacağını iddaa etmiyorlar. Sadece bir döngüden(bir nevi yıldönümü) bahsediyorlar.

Neyse... Allah ömür verirse, 2012'nin sonunda herşey belli olacak
    quote:

Orijinalden alıntı: BLacKeLDiaBLo

quote:

Orijinalden alıntı: Domates Kızartması

Hala da öyle!!! Allah dışında kimse kıyametin ne zaman kopacağını bilemez! Bence Mayalar da o tarihte kıyametin kopacağını iddaa etmiyorlar. Sadece bir döngüden(bir nevi yıldönümü) bahsediyorlar.

Neyse... Allah ömür verirse, 2012'nin sonunda herşey belli olacak

artık öyle bi konuma getirdiki bu teoriler korkmuyorum inan

tek hissettiğim merak duygusu

deli gibi merak ediyorum bu yılın sonunu
    |
    |

• Yarbay
    7484 Mesaj
    Birileri Sur demiş de tebessüm ettim böyle sur'a can kurban

"Ey insanlar! Rabbinizden korkun! Çünkü kıyamet vaktinin depremi müthiş bir şeydir! Onu gördüğünüz gün, her emzikli kadın çocuğun unutur, her gebe kadın çocuğunu düşürür. İnsanları da sarhoş bir halde görür­sün. Oysa onlar sarhoş değillerdir; fakat Allah’ın azabı çok dehşetlidir.” (Hac, 22/1–2)

Hadi şimdi okeye yusufu da çağırın

Orijinalden alıntı: YodaTheMaster

"Ey insanlar! Rabbinizden korkun! Çünkü kıyamet vaktinin depremi müthiş bir şeydir! Onu gördüğünüz gün, her emzikli kadın çocuğun unutur, her gebe kadın çocuğunu düşürür. İnsanları da sarhoş bir halde görür­sün. Oysa onlar sarhoş değillerdir; fakat Allah’ın azabı çok dehşetlidir.” (Hac, 22/1–2)

Akşam akşam içimizi kararttın usta oldumu şimdi bu:(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1988 Mesaj
    quote:

niye insanları korkutarak dine inanmalarına uğraşıyorsunuz ki? içinden geliyorsa yapar zaten ibadetini adam o aşk ile. bu korkutma çabaları niye?

• Yarbay
    7484 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: RappeR07

quote:

niye insanları korkutarak dine inanmalarına uğraşıyorsunuz ki? içinden geliyorsa yapar zaten ibadetini adam o aşk ile. bu korkutma çabaları niye?

kimseyi korkutmuyorum. sen islamı kabul etmiş bir insansan burdan birşey çıkarırsın. inanmıyorsan zaten senin sorunun. inanmıyorsan niye tenezzül ediyorsun yazdığım şeye o zaman.

Edit: Ayrıca bu isyan hep insanın kendinden başka üstün varlık olmadığına inanmasının eseri. Sen korkmak istemiyorsun çünkü senden başka otorite olmadığına inanmaya çalışıyorsun. Anne veya baba bile çocuğunun üstünde otorite, korku imparatorluğu kurmak ister kimi zaman. Anne-babanızdan bile korkuyorsunuz bir zahmet Allah'tan da korkun be kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YodaTheMaster -- 18 Ocak 2012; 23:23:53 >
    |
    |

• Yarbay
    5424 Mesaj
    quote:

2012 hiç biyerde dünyanın sonu değildir yada insalığın sonu tevsir edilen çoğu bilgi 2.ci nuh tufanı ve insalığın düşünce olarak olgunlaşması olarak yorumlanır...evet bi çoğumuz ölücek üzgünüm..ama kalanlar olucaktabiki allah bilir yaşayıp gorucez..
    çünkü ben biyerde düşünürüm hz.isanın dünyayı tekarar tamamen müslüman yapacığı anlatılır dinimzie gore, 6 milyar insan nasıl müslüman olucak kafam hiç almaz onune ne koysan çoğu kişi müslüman olmaz sayının en az 500 milyona inmesi lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 18 Ocak 2012; 23:24:52 >

• Yüzbaşı
    609 Mesaj
    Bırakın bu işleri ya. Bende birşey sandım.
    Basbaya elektronik ses bunlar. Sesleri dinlerken bu aklıma geldi.

Orijinalden alıntı: inexyz

elektronik trance yapıp dansediyolar ülke olarak dj tiesto hayranları...işte ispatı!!!!!
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rKp1Xt3hJ-8
    abd meksika tvleride vardı koyarımworld techno

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 18 Ocak 2012; 23:27:42 >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not
    gece gece tırstım yanı o kadar neyı beklıyoruz pekı ? neden abd de olmuyor ?
    |
    |
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: inexyz

elektronik trance yapıp dansediyolar ülke olarak dj tiesto hayranları...işte ispatı!!!!!
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rKp1Xt3hJ-8
    abd meksika tvleride vardı koyarımworld techno

Tiesto dinlemem.
    Armin Van Buuren dinlerim

1 Not
    Ya beyler tamam bende inanırım ayetlere hatta tırsarımda ama bu tür boş şeylere fazla takmayın yok garip seslermiş felan çoğunuz sürekli boş şeylerle uğraşıp pc başından kalkmadığınız için böyle şeylere fazla takıyorsunuz.Azıcık haberleri seyredip dışarda felan takılırsanız insanların halini anlarsınız milletin başında bin türlü dert var kimse bunları düşünecek durumda değil demek istediğim sizde bunları fazla takmayın boş işler bunlar;)

quote:

2012 hiç biyerde dünyanın sonu değildir yada insalığın sonu tevsir edilen çoğu bilgi 2.ci nuh tufanı ve insalığın düşünce olarak olgunlaşması olarak yorumlanır...evet bi çoğumuz ölücek üzgünüm..ama kalanlar olucaktabiki allah bilir yaşayıp gorucez..
    çünkü ben biyerde düşünürüm hz.isanın dünyayı tekarar tamamen müslüman yapacığı anlatılır dinimzie gore, 6 milyar insan nasıl müslüman olucak kafam hiç almaz onune ne koysan çoğu kişi müslüman olmaz sayının en az 500 milyona inmesi lazım

Allah isterse 6 milyar'da müslüman olur secde eder, 7 cihan'da. Ancak Allah özgür bırakmıştır, zaten kıyamet sırasında müslümanlar ve müslüman olmayanlar olacak. Bunlar ayrılacak, kıyamet müslümanların üzerine kopmayacak.

Hz. İsa'nın Dünya'ya kesin olarak ineceğini ile ilgili bir bilgi "bildiğim kadarıyla" kitabımızda yok. Ancak bununla ilgili 20'nin üzerinde hadis var. Efendimizin sözü olduktan sonra yine şüphesiz doğrudur. Hz. İsa aleyhisselam esasında yer yüzündeki herkesi islama davet etmek amacıyla gelmeyecek hadis'lere göre. O, incil'de ve daha başka bir çok yerde Muhammed aleyhisselam'ın ümmet'inin övüldüğünü görerek bir dua etmiş; Allah'ım beni de onlardan eyle! Diye. Duasını Allah kabul etmiştir, bu sebeple İsa aleyhisselam islam alemine indirilecektir. Aynı zamanda bu; 10 büyük kıyamet alametinden de biri olacaktır...

Hz. İsa'nın bu gelişinde müşrikleri islam'a davet etmek istemesi illa ki doğru ve doğaldır. Ama ona kim inanır, eminim inansalar bile reddederler, o kadar ki ahlaksız ve Allah korkusu yoktur müşriklerin çoğunda. Allah bizi İsa'yı tanıyanlardan eylesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yankee27 -- 18 Ocak 2012; 23:37:41 >
    |
    |

• Yarbay
    5424 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ShadowEviL

Ya beyler tamam bende inanırım ayetlere hatta tırsarımda ama bu tür boş şeylere fazla takmayın yok garip seslermiş felan çoğunuz sürekli boş şeylerle uğraşıp pc başından kalkmadığınız için böyle şeylere fazla takıyorsunuz.Azıcık haberleri seyredip dışarda felan takılırsanız insanların halini anlarsınız milletin başında bin türlü dert var kimse bunları düşünecek durumda değil demek istediğim sizde bunları fazla takmayın boş işler bunlar;)

ben 29 yaşındayım çalışıyorum sosyal hayatım çok süper demesemde ii dir arkadaşımla konuşurken rastgeldik sen duydunmu filan yabancı forumlarda takılan orta ing olan herkez görmüştür youtubede dolu zaten yani ergen veya illuminati yle kafayı bozan bi tip değilim kendi adına konuş tamam forumun %70i senin tarfinde ama %30 unu yeme yani kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 18 Ocak 2012; 23:39:44 >

1 Not
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ShadowEviL

ben 29 yaşındayım çalışıyorum sosyal hayatım çok süper demesemde ii dir arkadaşımla konuşurken rastgeldik sen duydunmu filan yabancı forumlarda takılan orta ing olan herkez görmüştür youtubede dolu zaten yani ergen veya illuminati yle kafayı bozan bi tip değilim kendi adına konuş tamam forumun %70i senin tarfinde ama %30 unu yeme yani kardeşim

Sende haklısında kardeşim ne bilim başımda bir sürü sıkıntı var keza çoğu insanda benim durumumda ayet ve hadisler dışında beni korkutan bişey yok bu tür işler bana boş ve saçma geliyor...

|
    |

• Binbaşı
    1432 Mesaj
    Ah bu din, dinler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampec -- 18 Ocak 2012; 23:47:03 >
Reklamlar
Canlı Tv izle
Bey Azura
SEO
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.