Şimdi Ara

Dünyada yaklaşık 2 haftadan beri duyulan garip sesler.!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
812
Cevap
32
Favori
53.592
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Dünyada yaklaşık 2 haftadan beri duyulan garip sesler.!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5413 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ketçaplı Gofret

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rKp1Xt3hJ-8

Oha lan bu sesin aynısını geçen gece yatakta dönüp dururken duymuştum. Rüzgar sesidir diye takmadım.

İstanbul/Gaziosmanpaşa

Korkuyoruz reis

sallamıyosan evet benim duyduğumda bunun aynısı gibiydi orta odaya kadar geldi ses hatta kardeşim gök gürüldedi dedi havada bulutun b si yoktu..duyduğum sese en çok benzeyen bu..ben 2 kere duydum son 4 gündür bişey duymadım..duyduğum anda kayda alıcam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 18 Ocak 2012; 17:13:33 >
    |
    |

• Yarbay
    7511 Mesaj
    Ergenlerin hayal gücü çok yuksek.Hepsi ben de duydum diye sallamaya başlamış.
    |
    |
    |
    |
    2452 Mesaj

Geldim beyler. Olay mı var?
    |
    |

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Orijinalden alıntı: Slp

beyler

21 aralik

fake alien attack

Sebepsiz bir kriz geldi
    |
    |

DH Japonya Hayranları
    ||DH Elektronik külübü||Opera fan kulübü||Amfi hastası, motor-bisiklet ustası||Az yakar, çok kaçar

• Yüzbaşı
    258 Mesaj
    biri bizle taaşuk-u talat ve fitnat geçiyor olmalı

sabah olduğunda da rüyadır dedim yoksa öyle bir sese millet uyanırdı

|
    |

Half-Life 2 serisini hatırlattı bana.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: meymür

sdakjdsakdsa
    |
    |

Msi Ge60 412 0nd
  • Binbaşı
    1379 Mesaj
    bence biri çıkarmıştır bu sesi duyduk diye video koymuştur,baktılar ilgi çekiyo aynı sesin bulunduğu videolarla doldu taştı ortalık boş iş aga bunlar
    |
    |

• Binbaşı
    1547 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Darksilence09

%100 http://naturesoundsfor.me/ bu siteden yapmışlardır bu sesleri Alayı fake yani

Lan ne güzel eğleniyorduk
    |
    |

Msi Ge60 412 0nd
  • Binbaşı
    1335 Mesaj

5.dk'da ses daha net geliyor. Amerika diyorum başka bir şey demiyorum.

Benim fikrim bu ses bir manyetik alan oluşumu sonucu çıkıyor. Yerin altından falan gelen bir ses değil. Belirli aralıklarda frekans değerlerinin yükselip azalması sonucu çıkan bir takım ses gibi geldi.
    |
    |

Orijinalden alıntı: kerimcem

quote:

Orijinalden alıntı: Abdullah_81

quote:

Orijinalden alıntı: collossus

Bir ses oluşması için sesin kaynağı olması gerekir. Bu denli yüksek bir sese neden olan bir titreşimin kaynağı kendini hissettirir. Bütün videolara baktım hiç şehirlerde kalabalık ve birbirinden habersiz bir topluluğun tepki verdiği bir videoya rastlamadım. Ayrıca hangi manyetik alan insan kulağının duyabileceği bir ses üretiyor? Madem dış kaynaklı manyetik bir neden var neden dünyanın her yerinde aynı anda duyulmuyorda bazı bölgelerde duyuluyor? İlginç...

aynı düşüncedeyiz

güneş patlamalarıyla aynı mantık proton fırtınası nereyi vurursa, geçen ağustosta vardı brazilya elektirksiz kaldı teller yandı bize niye bişey olmadı? nette bilgiler var! farkındaysan dünya dönüyo arka kısımında kalan niye ses duysun? zaten olay boruyla birinin dünyaya ses fışkırtması değil Manyetik Rezonans diyolar .....

Proton fırtınası her yeri vurur ama dünyanın manyetik alanı düz bir duvar gibi olmadığı için belirli bir bölgede kendini daha çok hissettirir ama tutupta bu bir kasaba yada şehir kadar küçük bir yer olmaz. Bu nasıl bir iştirki bir kasabada yada sadece bir şehirde eş zamanlı olarak yaşanıyor? Bana bir tane video gösterki şehirlerde mobese yada güvenlik kameraları ile bu seslerden ötürü duyulan şaşkınlığı yansıtan. Bütün videolar nerdeyse soyut bir ortamda çekilmiş. Bu ses azda şehirlere uğrayayım demiyor nerde köy kasaba mezra oralara gidiyor. Şehir hayatından pek hazzetmiyor herhalde.
    - Hayır. Sizin değil!!!

• Yarbay
    5413 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

quote:

Orijinalden alıntı: Abdullah_81

quote:

Bir ses oluşması için sesin kaynağı olması gerekir. Bu denli yüksek bir sese neden olan bir titreşimin kaynağı kendini hissettirir. Bütün videolara baktım hiç şehirlerde kalabalık ve birbirinden habersiz bir topluluğun tepki verdiği bir videoya rastlamadım. Ayrıca hangi manyetik alan insan kulağının duyabileceği bir ses üretiyor? Madem dış kaynaklı manyetik bir neden var neden dünyanın her yerinde aynı anda duyulmuyorda bazı bölgelerde duyuluyor? İlginç...

aynı düşüncedeyiz

güneş patlamalarıyla aynı mantık proton fırtınası nereyi vurursa, geçen ağustosta vardı brazilya elektirksiz kaldı teller yandı bize niye bişey olmadı? nette bilgiler var! farkındaysan dünya dönüyo arka kısımında kalan niye ses duysun? zaten olay boruyla birinin dünyaya ses fışkırtması değil Manyetik Rezonans diyolar .....

Proton fırtınası her yeri vurur ama dünyanın manyetik alanı düz bir duvar gibi olmadığı için belirli bir bölgede kendini daha çok hissettirir ama tutupta bu bir kasaba yada şehir kadar küçük bir yer olmaz. Bu nasıl bir iştirki bir kasabada yada sadece bir şehirde eş zamanlı olarak yaşanıyor? Bana bir tane video gösterki şehirlerde mobese yada güvenlik kameraları ile bu seslerden ötürü duyulan şaşkınlığı yansıtan. Bütün videolar nerdeyse soyut bir ortamda çekilmiş. Bu ses azda şehirlere uğrayayım demiyor nerde köy kasaba mezra oralara gidiyor. Şehir hayatından pek hazzetmiyor herhalde.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rKp1Xt3hJ-8
    bunu izlemedin sanırım koca ülke ve şehir zaten çoğu şehir ormanlık alan bi kaç video..100.000 lerce insan var duyduğunu soyleyen elbette sallayanları vardır yada fake video vardır ben hepsi gerçek demedim zaten hiç bi zaman..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 18 Ocak 2012; 19:07:21 >

• Çavuş
    45 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: meymür

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
son dakika
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.