Şimdi Ara

dunyada kadın nufusu neden daha fazla ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
5.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 31
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 106 gün 10 saat 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Letonya (4 mesaj) emredici (2 mesaj) Uygurca (1 mesaj) Contranarya (1 mesaj) FearMaster (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7 mesaj) Mobil (5 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> dunyada kadın nufusu neden daha fazla ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    16 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ödev konumuz ne saçma demi :D biraz bilimsel bir sekilde acıklıabilecek vardır umarım

|
    |
  • Teğmen
    113 Mesaj
    o kız benim kavgası yapmayalım diye
  • Yarbay
    2952 Mesaj
    kadınlar daha mı fazlaki
  • Çavuş
    63 Mesaj
    Basit Cevap Eskiden Kadınları Katlediyolardı Allah (c.c) de İ.netörleri cezalandırdı Kadın Nüfusunu Fazlalaştırdı
    |
    |
  • Yarbay
    3898 Mesaj
    bi erkege 1 kadin yetmiyo da ondan
  • Yüzbaşı
    938 Mesaj
    Kadınlar daha fazla erkeklere daha cok hatun düşsün diye :) Ama biz 1ine aşık olup 1 ile kalıyoruz buda benm şanslılığım yada şanszlıqım bilmem artık neyse..

Hocana de kıyamet alameti olablr hocam de .. Sonuçta kıyamet alametlerinden biri sapıklığın artması Bundan belki 500 yıl sonra falan bi eyalet başına bi erkek düşücek ozaman siz düşünün dünyanın halini :) Ayrıca bi ülkede sadece kadınların girebildiği bi yer varmıs bunuda ekliyim dedim
  • Şövalye
    2110 Mesaj
    çünkü savaşlarda erkekler ölür daha çok
    bu kadar basit.
  • Yüzbaşı
    846 Mesaj
    erkek nüfüsunun sonu geliyoda ondan.
  • Yarbay
    3076 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: emredici

bu kadar basit.

Gen frekansı diye bir şey var.Gen frekansında dişi doğum olasılığı erkeğe göre daha fazla olduğu için.Bundan ötürü erkek sayısı azalacak,kadın sayısı ise sürekli artacaktır.
  • Yüzbaşı
    566 Mesaj
    Dollenmilş yumurtaya kadından X veya X- yani X - erkekten is X veya Y'den biri gider bu erkekteki Y hucresi(yanlıs olabilir) yavas yavas yok olmaya basladıgından X x gidiyo bu yuzden XX oluyo ve bi kız dunya ya geliyorAma konu acacagın en son yerin bura olması lazım bence

Edit:Bi kac site de daha arastır dedigim tam dogru degil cunku

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AcreaM -- 11 Eylül 2008; 18:14:11 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    942 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: lıılDevilDevlııl

bi erkege 1 kadin yetmiyo da ondan

|
    |
  • Yüzbaşı
    538 Mesaj
    ikinci dünya savasşında rusya da 3 milyon erkek ölmüş
    |
    |
  • Yarbay
    6121 Mesaj
    Türümüzün son örneği miyiz arkadaşlar yoksa? Teyzemin oğlu oldu geçen sene. Bu sene ilk defa oğlan çocuğu doğurttum demiş doktor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FearMaster -- 22 Nisan 2018; 14:0:9 >
  • Yarbay
    3538 Mesaj
    dünya ya yüz sene sonra gelmeyi isterdim. o zaman burnu bir karış havada olan türk kızlarının canına okurdum işte.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Savaşlarda erkekler daha çok öldüğü için.Türkiye tarihinede bakarsan ilk önce kadın nüfus bayaa fazlaydı.50lere doğru yükselmeye başladı erkek nüfusu.2. dünya savaşı bitince ve almanyanın işçi ihtiyacı doğunca oraya olan işçi göçü yüzünden erkek nnüfus yine düştü şimdi dengeye geldi az da olsa.

ben böle biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZartarxiS -- 11 Eylül 2008; 18:56:39 >
    |
    |
  • Şövalye
    2110 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: You and Me

quote:

Orjinalden alıntı: emredici

bu kadar basit.

Gen frekansı diye bir şey var.Gen frekansında dişi doğum olasılığı erkeğe göre daha fazla olduğu için.Bundan ötürü erkek sayısı azalacak,kadın sayısı ise sürekli artacaktır.

komik olan ne?
    hakkaten merak ettim.
    gen frekansını oluşturan popülasyondur zaten.
    erkek ve dişi doğma olasılığı birbirine eşittir.
    savaşta erkekler daha fazla öldüğü için erkek popülasyonu daha azdırç
    bu da seni frekans konusunda yanılgıya iter.

• Yarbay
    2246 Mesaj
    cevabı çok basit erkekler daha az yaşarlar. karı dırdırına karşı savunma sistemleri yeteri kadar gelişmiş degildir. sürekli karı dırdırına maruz kalan erkegin iç organları zarar görür. karaciger ve böbregin iş yavaşlatma eylemi sonucunda daha az yaşarlar.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    altı üstü bir olasılık X-Y kromozomu denk gelmesi demek ki xx daha fazla denk gelmiş bir de işte yüksek yerlerde yaşaynların falan kız çocuğu olma olasılığı mı ne daha yüksek oluyordu yanlış hatırlamıyorsam onun gibi birsürü faktör var aganigi naganigi süresi bile etkiliyor
  • Yarbay
    3817 Mesaj
    Konuya atılan mesajlarda tamamen bir ergenlik çağı forumu olduğu ortaya çıkmış. Hatta konuyu açanda ne saçma demi(değil mi?) diye başlarsa , çok bişey beklememek lazım.
  • Teğmen
    115 Mesaj
    çinliler yüzünden.bide serii üretime geçerlerse yandık
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant vp
valorant points
takipçi satın al
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,364
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.