Şimdi Ara

dünyada devlet kavramı kalmayacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şahsi fikrimdir. 20 yıl insan için uzun ancak dünya ve ülkeler için kısa bir zaman dilimidir. 20 yıl içinde devlet diye bir kavram kalmayacak dünyayı bir kaç milyarder ve onların teknolojik orduları yönetecek ve bence bu insanlık için daha iyi bir seçenek olacaktır. yine birilerine hizmet edeceğiz ama sonucunda aldığımız karşılık farklı olacaktır.

zaten şuan bile meyvelerini görebilirsiniz hangi genç eskisi kadar milliyetçi devlet sever. ben 27 yaşındayım 2002 de falan milli takım maç yaptığında tüylerimiz diken diken olurdu 2008de falan ağlıyoduk ya sevinçten düşünün milli takım diyorum bir spor branşı. burda örnek vermek istediğim şey futbol sevgisi değil yani türk bayrağının olduğu bir alan bizi her daim mutlu ederdi.

• İmkansiz en az 50 senesi var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmkansız bence daha çok var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Devletsizlik değil de tek devlet olabilir. Malum artık problemler bölgesel değil, global. Örnek sagınlar, iklim değişikliği, kaynakların yetersizliği, diğer gezegenlere koloni kurma gibi.

• Belki 3-5 nesil sonra çünkü yeni kuşakların genel savaşmak yerine yaşamak istiyor bundan sonra gelecek kuşaklarda daha fazla olacak.

Ben devlet isterim yada şöyle bir şey isterim seçtiğim milletlerle iç içe yaşamayı dünyada bir arada yaşanmaması gereken çok fazla insan var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1A1F3FD31

Bu mesaj silindi.
    dünyada devlet kavramı kalmayacak

• anarşist misin?

• Devlet ortadan kalktığı an terör nirvanaya çıkar. Liberaller bile devletin aşayişi hukuku sağlamasını, bu alanlardan çekilmemesi gerektiğini söylüyor.

İnsanoğlu büyük oranda bilinçlenmedikçe devletin ortadan kalkması uygun olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bisikletçi76 -- 26 Eylül 2020; 21:55:21 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.