Şimdi Ara

Dünya markası beko mağdur etti

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi help21 -- 7 Ağustos 2020; 10:22:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beko haklı. Böyle dünya markası olan firmaların işlemesi gereken bir process var yani işlemler küçük bir dükkandaki işlemler ile aynı olmuyor. Para iadesinin komutları ana merkezden geliyor, sonra onay aşamasından geçiyor bu yüzden 12 gün beklemişsinizdir. Aynı gün para iadesi yapan bir büyük firma görmedim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: calientee

Beko haklı. Böyle dünya markası olan firmaların işlemesi gereken bir process var yani işlemler küçük bir dükkandaki işlemler ile aynı olmuyor. Para iadesinin komutları ana merkezden geliyor, sonra onay aşamasından geçiyor bu yüzden 12 gün beklemişsinizdir. Aynı gün para iadesi yapan bir büyük firma görmedim ben.
    Beko nasıl haklı beni arayıp sipariş alındı dedi online siteden sipariş alındı diyorum bakınız sonra telefonla aradılar ürünü yollayacaz dediler onaylıyormusunuz evet dedim sonra ertesi gün parayı iade ettiler.. Siz buna beko haklı diyorsanız ne diyeyim bilemedim

• help21 kullanıcısına yanıt
    Aynı gün tv satın aldım ve iptal ettim demişsiniz. İptal ettiğiniz ürünü neden göndersinler
  • quote:

Orijinalden alıntı: calientee

Aynı gün tv satın aldım ve iptal ettim demişsiniz. İptal ettiğiniz ürünü neden göndersinler
    Iptal onaylanmadı hocam

• Kardeşim neden aldın? Neden aynı gün iptal ettin? Amacın neydi? Ne yapmak istedin?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ortada bi mağduriyet yok ürün almış aynı gün iptal etmişsiniz dalga geçer gibi. 12 gün iade için çok da geç değil Türkiye ortamında.

• bence konuyu açan derdini istediği gibi anlatamamış, eğer ilk mesajda yazdığı gibiyse burada cevap yazan üyelere katılıyorum. benim anladığım 1 tv sipariş ediyor, sonra iptal ediyor, 12 gün sonrada ya sipariş iptal ediliyor ya da sipariş onaylanıyor ( burasını bende anlamadım ) , sonra iptal etmek istiyor ama iptal onaylanmadı diyor vs böyle gidiyor. işler çok karışık brezilya dizisi gibi.

bence ilk mesajı tekrar düzenle bu şekilde bir şey anlaşılmıyor. forumda çokça kişi derdini anlattı ve üyeler olarak çözüm bulmada yardımcı olduk. bana göre ilk mesajda yanlış olan bir şey yok. ha para geç yatacak dersen burası türkiye, taksitle 5 bin tl tv alsan ama sonra iade yapsan firma sana taksit taksit ödüyor 5 bin tl şak diye vermiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Hayır aradılar iptal geri çekilmiş yollayalım mı diye sordular neyse sana anlatmak gerçekten zor kardeşim kendine iyi bak..

• quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

bence konuyu açan derdini istediği gibi anlatamamış, eğer ilk mesajda yazdığı gibiyse burada cevap yazan üyelere katılıyorum. benim anladığım 1 tv sipariş ediyor, sonra iptal ediyor, 12 gün sonrada ya sipariş iptal ediliyor ya da sipariş onaylanıyor ( burasını bende anlamadım ) , sonra iptal etmek istiyor ama iptal onaylanmadı diyor vs böyle gidiyor. işler çok karışık brezilya dizisi gibi.

bence ilk mesajı tekrar düzenle bu şekilde bir şey anlaşılmıyor. forumda çokça kişi derdini anlattı ve üyeler olarak çözüm bulmada yardımcı olduk. bana göre ilk mesajda yanlış olan bir şey yok. ha para geç yatacak dersen burası türkiye, taksitle 5 bin tl tv alsan ama sonra iade yapsan firma sana taksit taksit ödüyor 5 bin tl şak diye vermiyor.
    İlk gün siparişi iptal etmek istedim onaylamadılar sonra 12.gün siparişi onayladılar iptali iptal ettiler sonra arayıp yolluyoruz biraz geç oldu dediler bende tamam başta istemedim ama şuan yollayabilirsiniz dedim sonra yollamadılar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.