Şimdi Ara

Dungeon Siege III (2011) [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
1
Favori
13.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• bu arada mayıs 31 de çıkacakmış co op da varmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

bu arada mayıs 31 de çıkacakmış co op da varmış

cok iyi 31 mayissa oyalar bizi
  • Ana konusu vardı zaten. Neden bir daha açma gereği duydunuz?
  • bazen oyunlar insanları bir savaş kazanmış edasına büründürebilir...Diablo 3'ün tarihini öğreneyim anında 2 başlık açabilirdim.

çok sağlam firmalardan geliyor bu sefer DS'3 büyük olaylar yaratacak...
  • kesinlikle katılıyorum bu sefer firmalar sağlam geliyo çok ses getirecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

diablo 3 e rakip gibi olacak görünüyor bu oyununda geçmişi baya var rpg bilenler bilir 2011 de çıkıcak diyorlar ama çok beğendim videoya bakarsanız bana katılacaksınız

Diablo 3'e ancak gene Diablo 3 rakip olabilir

• vallahi 2. oyunun müptelası idim sabırsızlıkla bekliyorumda neden bu kadar az ilgi var onu çözemedim ?
  • Diablo ile karşılaştırmak ayıp oldu bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jake LaMotta

1. oyun gözümde efsanedir.

2. oyunu hiç beğenmemiştim.

3. için yeni PC bile toplayabilirim, bakalım hayırlısı.

1. Oyun gozumde efsanedır Aynen
    2. Oyunu hıc begenmemıstım. Aynen
    3. Pc hazır. Oyun beklemede

• diablo3 25 gb boyutunda belkide 50 gb dır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ploff

quote:

Orijinalden alıntı: Jake LaMotta

1. oyun gözümde efsanedir.

2. oyunu hiç beğenmemiştim.

3. için yeni PC bile toplayabilirim, bakalım hayırlısı.

1. Oyun gozumde efsanedır Aynen
    2. Oyunu hıc begenmemıstım. Aynen
    3. Pc hazır. Oyun beklemede

Aynı durum bende var 1.2.3. maddeler aynı DS3 ve Diablo kasar diye yeni pc topladım hazırda bekliyo bu arada Witcher 2 de muazzam olmuş mayıs 31'e biter herhalde.Videoları çok izledim çok sağlam geliyor inanın çok sağlam

• quote:

Orijinalden alıntı: meydey45

diablo3 25 gb boyutunda belkide 50 gb dır

• Önce Xbox 360'a, sonra PS3 ve PC'ye...

Square Enix ve Obsidian Entertainment, 17 Haziran'da raflarda olacak aksiyon/ rol yapma oyunu Dungeon Siege III için oynanabilir demo planlarının olduğunu duyurdu. İlk olarak 31 Mayıs'ta Xbox 360 sahipleri için yayınlanacak demo, 7 Haziran'da da PC ve PlayStation 3 kullanıcılarıyla buluşacak. Demonun içeriği içinse bir açıklama gelmiş değil.

Kaynak;oyun.thgtr.com

31 Mayıs Demo 17 Haziran Oyun ve ilk önce konsollara gelicek :(
  • Ana konudan devam edin.Neden konuları bölüyorsunuz?
  • valla diablo 3 ,dungeon 3 vs çok daha gelişmiş bir şekilde cıkacak karsımıza..umarım bir an önce cıkar ve ertelenmez...
  • Xbox icin demosu cikti oyunun, oynayanlar tamamen bir hayal kirikligina ugramis durumda. Obsidian forumlarinda hayal kirikliklarini dle getirenler cok.

En cok sikayet edilen konular, kotu level dizayni, Diablo daki gibi ya da Dungeon Siege 1-2 deki gibi paperdoll inventory ekraninin olmamasi, kotu grafikler, kilic kullanimlarinin zevksiz olmasi ve vurus hissi vermemesi, dusman ve item cesitliliginin az olmasi.

Bir de uzerinize giydiginiz item karakterin uzerinde gorunmuyormus yani gorunuyormus da sadece 5=6 degisik gorunum varmis sadece renk degisiyormus falan yani ayni Diablo 2 deki gibi... 11 yil oncesinin teknolojisini kullaniyor yani bu oyun :) Zaten bu item gorunumu konusunda 1 yapimci da forumda itiraf etti "daha iyi yapabilirdik" diye.

Sonuc olarak tam bir hayal kirikligi; uzerinde ugrasilmamis bir oyun sadece para kazanmak icin casual oyunculara yonelik yapilmis cerez bir oyun gibi gorunuyor.

Diablo 3 ile kiyas kabul etmez arkadaslar, D3 neden bu kadar erteleniyor ve uzerinde urasiliyor saniyorsunuz... :) HAck and Slash oyunlari yapmak mesela FPS oyunu yapmaktan cok daha zordur cunku randomizasyonlar, item cesitliligi, dusman cesitliligi, customizasyonlar degisik karakterler, yetenekler hesaplamalar falan filan uzerinde uzun vakit harcamayi gerektirir, yapimcilar Ds3 uzerinde sadece 2 yil calismislar ve ortaya ozensiz bastan savma bir oyun cikmis, proje olarak ve oyun olarak Diablo 3 ile asla kiyaslanamaz bu oyun, malesef oyle benim de buyuk beklentilerim vardi bu oyundan ama fos cikti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trident02 -- 3 Haziran 2011; 0:40:22 >

• Obsidian dedik bağrımıza bastık ama görünüşe göre sonuç hüsran. İlk iki oyundaki gibi Gas Powered Games yapsaydı şu oyunu hayal kırıklığı olmazdı bence.
  • Öncelikle söylemeliyim ki DS2BW bana göre action RPG'nin açlığını en ücra köşeye kadar dolduruyor harika bir şey. Yalnız ben bişey sorucam.

Şimdi bu DS3'ün Limited Edition'u var takdir edersiniz. Bu edition da 4 tane in game itemi ücretsiz veriyoruz diyorlar. Şimdi eminim bu itemler oyunun ileriki aşamalarına doğru illa ki değişecektir. Yalnız gelgelelim ben bu işin item satışına dönüşme ihtimalinden kıllanıyorum. Bu konuda içimi rahatlatabilecek birisi varsa çok sevinirim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: trident02

Xbox icin demosu cikti oyunun, oynayanlar tamamen bir hayal kirikligina ugramis durumda. Obsidian forumlarinda hayal kirikliklarini dle getirenler cok.

En cok sikayet edilen konular, kotu level dizayni, Diablo daki gibi ya da Dungeon Siege 1-2 deki gibi paperdoll inventory ekraninin olmamasi, kotu grafikler, kilic kullanimlarinin zevksiz olmasi ve vurus hissi vermemesi, dusman ve item cesitliliginin az olmasi.

Bir de uzerinize giydiginiz item karakterin uzerinde gorunmuyormus yani gorunuyormus da sadece 5=6 degisik gorunum varmis sadece renk degisiyormus falan yani ayni Diablo 2 deki gibi... 11 yil oncesinin teknolojisini kullaniyor yani bu oyun :) Zaten bu item gorunumu konusunda 1 yapimci da forumda itiraf etti "daha iyi yapabilirdik" diye.

Sonuc olarak tam bir hayal kirikligi; uzerinde ugrasilmamis bir oyun sadece para kazanmak icin casual oyunculara yonelik yapilmis cerez bir oyun gibi gorunuyor.

Diablo 3 ile kiyas kabul etmez arkadaslar, D3 neden bu kadar erteleniyor ve uzerinde urasiliyor saniyorsunuz... :) HAck and Slash oyunlari yapmak mesela FPS oyunu yapmaktan cok daha zordur cunku randomizasyonlar, item cesitliligi, dusman cesitliligi, customizasyonlar degisik karakterler, yetenekler hesaplamalar falan filan uzerinde uzun vakit harcamayi gerektirir, yapimcilar Ds3 uzerinde sadece 2 yil calismislar ve ortaya ozensiz bastan savma bir oyun cikmis, proje olarak ve oyun olarak Diablo 3 ile asla kiyaslanamaz bu oyun, malesef oyle benim de buyuk beklentilerim vardi bu oyundan ama fos cikti...

Hocam senin paragrafı okuduktan sonra Xbox360ı olup demoyu indirmiş bir iki arkdaşımla görüştüm aynı şeyleri söylediler bana forumlarda da 2-3 tane önüne ne koysalar oynayacak adam dışında kimse beğenmemiş...
    Efsanevi bir oyunun daha adı lekelendi bu sene artık yapımcılar bizi takmıyor diye düşünüyorum, çoluk çocuk kandırmaya yönelik diyeceğim bu değişimlere.
    Dungeon siege 2 ye yeni bir grafik motoru yapsalar satsalar bile daha az sorun ederlerdi.Böyle bir oyunda vuruş hissi yokluğu nedir yahu oyunun %95i vuruş zaten.
    Grup kontrol ettiğimiz Hack&slash te kalmadı gibi bu oyundan sonra...
    Gene blizzarda kaldık gene onları zengin edecez bu görünüşe göre :)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.