Şimdi Ara

Dün babam sigara içtiğimi öğrendi yardım ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
1
Favori
26.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler yaklaşık 1 aydır sigara içiyorum.gittim bi büfeden mavi lark aldım şuan 1 dal kaldı.ilk içitiğimde tuvalette içmiştim annem aldı kokuyu şüphelendi yemin et falan dedi içmediğine ben içmiyorum dedim geçiştirdim.arada evde kimse yokken balkona cıkıp içmeye devam ettim.dün babam beni yanına çağırdı.sana bişey sorucam doğru cevap vericeksin dedi ve sigara içiyormusun dedi.ben de ilk başta birşey diyemedim.sonra evet içtim dedim.sonra salona geçtik kapıyı falan kapatık konuştuk baya.babam işte ne zamandan beri içiyorsun nerden aldın tek tek mi alıyosun gibi sorular sordu.sonra niye içiyosun dedi ben de tamah ettim heveslendim ben de deniyim dedim babama.sonra babam al gel bi tane dedi getirdim yak dedi yaktım ben de dumanı çektim sonra tırnağına üfle dedi dumanı üfledim tabi içindeki zifirden dolayı tırnağımda sarımsı bi sıvı oldu.bak işte dedi senin vücuduna da böyle zarar veriyo dedi.babam da zamanında günde 2 paket içiyomus.ama 2007 senesinde bıraktı.senden beklemezdim falan dedi.hani ünüversiteye falan gittiğinde başlamış olsan belki hoş karşılardım ama dedi şimdi daha erken dedi.ben kendi paramla sana sigara içirtmem dedi.sonra bi karar ver düşün taşın dedi bana yarın olur obur gun olur söylersin tekrar konuşuruz dedi.beyler sizce ne yapmalıyım nasıl bir yol izlemeliyim fikir verseniz.ben aslında içmek istiyorum kendimi böyle daha iyi hissediyorum.

• içme işte
  • Mantıklı düşün. Sigara içmek sana ne kazandırır icmemek ne kaybettirir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Die Neuordnung Europas

içme işte

kardeş üzerimde çok büyük bir baskı var herkes benden birşeyler bekliyor çok sıkılıyorum bunalıyorum dersler de ağır zaten
  • Keşke benim babamda öyle konuşsa bir ögrenirse evde beni dört döndürür.
  • tamam da sigara içmeni gerektirecek bir şey değil ki bu. sen kolaya kaçıyorsun, ben de stresli dönemlerde çok yemek yiyorum örneğin. sana tavsiye vermem komik olacak belki ama iradeli ol ve stresini atacak başka bir hobi bul. örneğin satranç oyna, yürüyüş yap, spor salonuna git. evde oturup oyun oynamak bile sigara içmenden iyidir. kesinlikle içmemelisin sigara.
  • Sana birsey diyimmi? BABANIN KIYMETINI BIL.

• metal müzik dinle , mas yap , küfürlü konuş o zaman sigara içme ihtiyacı duymassın.
  • Salla babanı içmeye devam et ama Lark içme içtiğine değmez en azından bi Winston iç

• Ne yazsam bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PS3!BF3!

Salla babanı içmeye devam et ama Lark içme içtiğine değmez en azından bi Winston iç

zaten ilk paketim eğer içmeye devam edicek olursam değiştiricem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can !

Ne yazsam bilemedim.

Bende zaten o yüzden böyle yazdım
    Bu arkadaş ne bizim dememizle bırakacak ne de başlayacak tamamen irade meselesi ben bütün sigaraları denedim hepsini aylarca içtim ilk vergi zammı geldiğinde tak diye bıraktım
    Kızlarla çok haşır neşirdim baktım ki zarar veriyorlar bıraktım ilgilenmeyi özen göstermeyi şimdi çekinir oldum
    İddaa oynardım işlerim rast gitmezdi yine birgün bırakıca m ulan ben bunu dedim ve bıraktım Kasım 2011'den beri sakızına bile iddaaya girmedim bayiye adım atmadım
    Sigarayı Kasım 2010'dan beri içmiyorum
    2 senedir kız arkadaşım yok

Bu tip konular forum köşelerinde çözülemez tamamen irade meselesi nefis meselesi nefsine kanan her haltı yer benim arkadaşa diyeceğim tek şey şudur içerken anasını babasını koah'ı düşünsün

• quote:

Orijinalden alıntı: sersai

Sana birsey diyimmi? BABANIN KIYMETINI BIL.

babamın kıymetini biliyorum zaten hatta içiyorum dediğimde çok ters tepki vericek zannettim ama sadece normal olarak konuştu.ama ben de haklı değilmiyim ? bu arada sen içiyormusun ?
  • Sigara içtiğin zaman stresin falan azalmaz kendini öyle inandırmandan kaynaklanıyor tamamen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Executioner

Vala bana soracak olursan. Böyle babaya yanlış yapılmaz. Adam gibi otur yerine. içme şu laneti.

+1 Öyle babanın hatrına içilmez. Harbiden on numara baban varmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adhk

quote:

Orijinalden alıntı: sersai

Sana birsey diyimmi? BABANIN KIYMETINI BIL.

babamın kıymetini biliyorum zaten hatta içiyorum dediğimde çok ters tepki vericek zannettim ama sadece normal olarak konuştu.ama ben de haklı değilmiyim ? bu arada sen içiyormusun ?

haklı olduğun taraf ne özentinin tekisin işte
  • eyvallah beyler haklısınız galiba son dalı da içip lise bitene içmeyeceğim.sağolun seviyorum sizleri konu dışı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.